Ana Menü

Biz Beşiktaşlıyız! Hoşçakalın!

Başlatan akbaba71, Temmuz 06, 2008, 23:56:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Bu kültür bu yaşam biçimi..
başka yerde yoktur aramayın..

2 futbolcu üstlerinde Beşiktaş amblemli kıyafetlerle yumruk yumruğa kavga ediyorlar.. olabilir tabi.. insan sonuçta hoş karşılanmasada oluyor arada sırada..

şimdi menajer sinan engin konuşuyor forumda onu dinleyenler onu okuyanlar isyan ediyor..

yahu bu adamlar kavga etmiş soruyosun pişman değilim yine olsa yine yaparım diyor..

düşünsenize 2sininde affedildiğini.. arkadaşlık olsun kardeşlik olsun takımda deriz.. 2 side affedilip tekrar takıma dönerse iyi sonuçlanmıyacağı apacık ortada..

biri 1.kaptan diğeri 2.kaptan.. yorumları okuyorum üzülmezi yollasınlar toraman kalsın deniliyor.. ne diyeceksin üzülmez'e?

zamanında oktay serdar yollandı pascalın yollanışı hala hafızalarda.. formayı atan futbolcu yollandı.. çağdaşlar youlalar..

bunları unuttunuzmu?

burası Beşiktaş kimse beşiktaştan büyük değil.. o forma kutsaldır nasip olmaz herkese diyoruz tribünlerde.. haklıyızda..

işte o formayı herkes giyemez.. hele bulundukları konuma uygun davranışlarda bulunmayanlar hiç giyemez..

hoşçakalın kaptanlar.. gemide kavga edecek en son insanlar.. huzur adına.. hoşçakalın..

Alıntıdır.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

keskinli

gercekten alkislanacak bi yazi
kim yazdiysa yüregine saglik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onaT

carlito1903

Çoğu taraftarımız Başkandan, Menajerden, Futbolculardan daha iyi biliyor ''Beşiktaşlı Duruşunu''

Yazanın yüreğine sağlık...

NoPasaran

Gayet güzel yazılmış..

Tamamen katılıyorum..

Kavga eden kim olursa olsun Holosko dahil, Bobo Dahil Toraman dahil..

Elbette kimse istemezdi. 2-3 milyon euroluk futbolcuyu bir anda kopartmak zor ama yapılacak doğru bir müdahale koca bir senenin disiplinli geçmesine neden olacaktır..

Korkma yönetim, sat ikisinide!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

canavar_bjk

" o forma kutsaldır nasip olmaz herkese " bu slogan tamda bu duruma yakışıyor gerçekten koskoca bi BEŞİKTAŞ camia sında 2 kaptanın hemde bir bugday tanesini doldurmayacak nedenle kavga etmesi hiç de güzel bi olay değil 2 sinede yakışmadı bu kavga
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

saldır beşiktaş

çok doğru bir yazı  ne üzülmezin nede toramanın bu takımda yeri yok
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Simurg

artık yapacak hiç birşey yok
yolları açık olsun
başarılaınızı bekliyoruz...

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Non Mollare Mai

Tek bi cümle harici gayet güzel ve doğru yazılmış bi yazı.

'' yahu bu adamlar kavga etmiş soruyosun pişman değilim yine olsa yine yaparım diyor.. ''

Yine söyleyeyim - Üzülmez'in '' yine olsa yine yaparım '' demesinde ki maksat ''  yine olsun yine kavga ederim '' değil '' yine terlikle inse yine uyarırım '' anlamındaydı.
edit

bahadıR

yazanın yüreğine sağlık...
alkışlanacak bi yazı...
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

Cem Goren

gereken en ağır cezayı versinler hatta göndersinler 1 gr üzülmem çünkü hakettiler bunu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

valla bu yazıyı kim yazdıysa helal olsun çok güzel yazmış tebrik etmek lazım
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

hepsiyAh

güzel olmuş.. teşekkür butonu aradım  ;D

yazanın yüregine saglık.

Adriano

En ağır cezayı çeksinler, takımdan kovulmaksa bu ceza kovulsunlar.

Artistlerin işi yok.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..