Ana Menü

Antreman notları

Başlatan gözzde_bjk, Temmuz 06, 2008, 21:46:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Hakan hayata küstü

Kampta kimseyle konuşmayan ve kafası sürekli önde dolaşan Hakan Arıkan'ın bu durumunu kimse anlam veremiyor. Genç kaleci, kendisi de bir açıklama yapmıyor. Getirilen yorumlar, Hakan'ın devamlı oynayacağı bir takıma gitmek istediği, ama teknik ekibin buna izin vermediği doğrultusunda

Ya iLgiLeniLmeLi yada gönderiLmeLi..
Bölünür senin için uykular!

saldır beşiktaş

Kamp dönemini yoğun idman programları ile geçiren Beşiktaş'ta, futbolcuların antrenmanlar sonunda adeta pestili çıkıyor. İdman sonlarında hazırlanan soğuk su bidonlarına girerek bacak ve ayak kaslarını dinlendiren futbolculardan Serdar Özkan'a bu konuda uyarı geldi.

İdman sonrası kenarda yorgun bir şekilde oturan Serdar'a yardımcı antrenörler, "Serdar istersen soğuk suya girmek zorunda değilsin. Ama 5 bin doları hazırlaman lazım. Yine de sen bilirsin" uyarısını yaptı. Genç oyuncu ise, "Ben de 5 bin dolar ne arar. Girerim suya o zaman" esprisini yaptı.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

saldır beşiktaş

Takımımız Teleferikle Gezdi
12.07.2008 17:14

Futbol Takımımız öğleden sonra kamp yaptıkları otele ait olan teleferikle yörenin en yüksek dağının zirvesine çıktı. 
Takımımız'ın kamp yaptığı Der Krallerhof otele ait teleferikle zirveye çıkan Siyah Beyazlılarımız, 1760 metrede bulunan restaurantta bir süre dinlendi ve yemek yedi.

.

hspace0

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

akbaba71

Yoğun Tempo
13.07.2008 21:25

Futbol Takımımız yeni sezon hazırlıklarını bugün yaptığı üç idmanla sürdürdü. Sabah kros çalışması yapan Ekibimiz, ikinci antrenmanda ağırlık çalıştı. Takımımız son idmanında ise sahadaydı. 
Isınma hareketleri ve koşuyla başlayan antrenmanın ikinci bölümünde Siyah Beyazlılarımız savunma organizasyonları üzerinde durdu. Daha sonra kontrollü pas çalışan Ekibimiz, idmanın son bölümünde ise şut çalışması yaptı.

Siyah Beyazlılarımız yarın (14 Temmuz) yapacağı çift idmanla hazırlıklarını sürdürecek.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kralkartal21

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Temmuz 13, 2008, 23:39:44
Serdar'a yardımcı antrenörler, "Serdar istersen soğuk suya girmek zorunda değilsin. Ama 5 bin doları hazırlaman lazım. Yine de sen bilirsin" uyarısını yaptı. Genç oyuncu ise, "Ben de 5 bin dolar ne arar. Girerim suya o zaman" esprisini yaptı.

Ben burda espri göremedim.Neyse.. :)
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

husoeagle

milyon dolarlar alan bi kişinin bende 5 bin dolar ne arar demesi bazı kesimlerce espri olarak kabul edilir

Kralkartal21

ilhan mansız_melis

Yeni sezonu Avusturya'nın Leogang kasabasında hazırlanan Beşiktaş Kulübü, basına açık 90 dakikalık antrenman yaptı.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde ısınma hareketiyle antrenmana başlayan futbolcular, yarı sahada 3 takım halinde çift kale maç yaparak antrenmanı sürdürdüler.

Beşiktaş, yarın akşam son hazırlık maçını Bad Reichenhall kasabasında Romanya'nın Steaua Bükreş takımı ile yapacak.

Beşiktaş kafilesi, maçın ardından Münih'e hareket edecek ve 16 Temmuz Çarşamba günü Türkiye'ye dönecek.

Bu arada, bir süredir antrenmanlara katılamayan Tello, Tuna Üzümcü, Uğur İnceman ve Mehmet Sedef'in sakatlıklarının düzeldiği bildirildi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

gözzde_bjk

Kampta kurallara artık herkes harfiyen uyuyor. Yatış, kalkış ve idman saatleri kaçırılmıyor. Holosko, izni bitmeden otele geldi.

AMAN GEÇ KALMAYIN!
BEŞİKTAŞ'ta yönetimin Avusturya'da kavga eden 1. ve 2. kaptan İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman'ı satış listesine koyması, diğer oyuncuları muma çevirdi. Kampta artık kurallara harfiyen uyulurken, her şey zamanında yapılıyor.

TEKNİK HEYET MEMNUN
TÜM oyuncular idman, yemek, dinlenme ve yatma saatlerine dikkat ediyor. Holosko'nun geçtiğimiz günlerde 20.00'de olan izin bitiş saatine uymak için erkenden otele gelmesi de bunun en çarpıcı örneği... Teknik heyet bu durumdan çok memnun.

Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

akbaba71

İdmanlar Tamamlandı
14.07.2008 21:23

Avusturya'da kampın 1. etabının sonuna yaklaşan Futbol Takımımız, bu akşam son antrenmanını yaptı ve yarınki Steaua Bükreş maçını beklemeye başladı.
Yaklaşık 2 saat süren son antrenmana Uğur İnceman ve kaleci Koray Çelikay katılmadı.
Takımımız, ısınma koşularından sonra üç gruba ayrıldı. Önce 5'e 2 pas çalışan Siyah-Beyazlılarımız, daha sonra yarım sahada pas kontrolü üzerinde durdu. Ekibimiz, son bir saatlik bölümde ise taktik ağırlıklı antrenman yaptı ve şut çalışması ile de idmanı tamamladı.
Yarın (15 Temmuz) Steaua Bükreş ile kampın 1. etabının son hazırlık mücadelesine çıkacak olan Ekibimiz, Çarşamba günü de İstanbul'a dönecek.

Kralkartal21

Sakatlardan iyi haber

BEŞİKTAŞ, dün sabah tüm takımın katıldığı iki saatlik bir idman yaptı. Tello, Mehmet Sedef, Tuna Üzümcü ve Uğur İnceman takımdan ayrı düz koşu yaptı. Bu futbolcuların sakatlıklarının geçtiği ve bugünden itibaren takımla birlikte çalışmalara başlayacakları belirtildi. 

gözzde_bjk

Avusturya'dan dönen Siyah Beyazlılar, iki günlük iznin ardından bugün yeniden çalışmalara başladı.

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, idman öncesinde sahada oyuncularla kısa bir konuşma yaptı. Siyah Beyazlı oyuncular, 1 saat süren antrenmanda koşu çalışması yaparken, idmanın ardından ise serinlemek için havuza girdi.

Milli Takımdan dönen Rüştü Reçber idmanda yerini alırken, grip olan Ali Tandoğan,kulübün anlaşmaya varamadığı Gökhan Zan ve Milli Takımda yer alan genç kaleci Korcan  idmanda yer almadı.

Öte yandan, antrenmanı Başkan Yıldırım Demirören, Genel Sekreter Kenan Öner ve Asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu da bir süre izledi.

Beşiktaş, bu akşam yapacağı taktik ağırlıklı idmanla çalışmalarını sürdürecek.

Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

akbaba71

Holosko'dan gol şov
Beşiktaş, bugün yaptığı çift antrenmanla yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü. Sabah saatlerinde salonda çalışan siyah beyazlı takım, akşam saatlerinde yaklaşık 2 saat süren taktik ağırlıklı antrenman ile günü tamamladı. Tam kadro çalışmalarını sürdüren siyah beyazlı takımda kaptan Delgado, çift kale maç sırasında aldığı darbe sonucu sağ arka adelesinden hafif bir sakatlık geçirdi. Antrenmanı tamamlayamayan Arjantinli oyuncunun, yapılan kontrollerinin ardından ciddi bir problemi bulunmadığı öğrenildi.   Öte yandan akşam gerçekleştirilen çalışmada Sağlam, iki gruba ayırdığı oyuncularına hücum varyasyonları ve savunma düzenini oluşturucu antrenmanlar yaptırdı. Çalışmada, yeni transferler Zapotocny ve Sivok'un birbirlerine olan uyumu dikkat çekti. Hücum hattında ise Can Erdem ve Holosko attığı gollerle göz doldurdu.
Siyah beyazlı takımda 5 farklı ülkeden futbolcu olması, antrenmanlarda zaman zaman iletişim probleminin yaşanmasına sebep oldu. Teknik direktör Sağlam'ın, oyuncularına aktardığı bilgileri 4 tercümanın aynı anda yabancı futbolculara çeviri yapması ilginç görüntüler oluşturdu. ;D
Bu arada siyah beyazlı takımla yeniden sözleşme imzalayan Gökhan Zan ise antrenmanda yer almadı. Tecrübeli oyuncunun 23 Temmuz'da başlayacak ikinci etap yurtdışı hazırlık kampına katılacağı öğrenildi.
Beşiktaş, yarın basına kapalı yapacağı çift antrenmanla İstanbul'daki hazırlıklarını noktalayacak. Siyah beyazlı takım, ikinci etap yurtdışı hazırlık kampı için 23 Temmuz Çarşamba günü 16.05'te Avusturya'nın başkenti Viyana'ya gidecek.

21.07.2008
Kaynak : DHA

Kralkartal21

Holosko ve Can şov

Akşamki idmanda yapılan çift kale maçlarda Zapotocny ile Sivok çok uyumlu gözüktü. Can Erdem ve Holosko da attığı gollerle göz doldurdu. 5 farklı ülkeden futbolcu bulunan takımda Sağlam'ın söylediklerini 5 tercümanın aynı anda çevirmesi ilginç görüntüler oluşturdu. 

Cem Goren

İşte maç programımız

Beşiktaşımızın Çarşamba günü başlayacak Avusturya kampında oynayacağı 3 hazırlık maçının programı belirlendi.

Kulübümüzün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Avusturya kampında Almanya'nın Schalke 04, İsrail'in Maccabi Haifa ve Kocaelispor ile hazırlık maçı oynanacağı bildirildi.

Loipersdorf bölgesinde kamp yapacak Beşiktaş'ın maç programı şöyle:

26 Temmuz Cumartesi:

20.00: Beşiktaş-Schalke 04 (TSV Stadı)

30 Temmuz Çarşamba:

18.30: Beşiktaş-Maccabi Haifa (Bad Radkersburg-Thermenarena)

3 Ağustos Pazar:

Beşiktaş-Kocaelispor (Yeri ve saati belli değil)

Kaynak: AA

kocaeli maçını istanbulda yapsalar barii
altın kapılarımız kan oldu tayfun