Ana Menü

Antreman notları

Başlatan gözzde_bjk, Temmuz 06, 2008, 21:46:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1BabaKartaL

milli takımımızın yabancı kondisyoneri keşke bize gelse ya euro 2008de kondisyon olarak çok iyiydik
Edirne Köprüsü Taştan Varmı Büyük Beşiktaştan !!!

Simurg

Böyle kamp görmedim
Beşiktaş Teknik Direktörü Sağlam: "Yaklaşık 20 yıldır futbolun içindeyim. Ancak daha önce, arkadaşlığın bu kadar sıkı olduğu bir kamp yaşamadım"..

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, takımının Avusturya'daki kampının müthiş şekilde geçtiğini ve bu durumun kendisini çok mutlu ettiğini söyledi. Oyuncuların birbirleriyle arkadaşlıklarını ve çalışma ortamını öven Ertuğrul Sağlam, "Yaklaşık 20 yıldır futbolun içindeyim. Futbolculuk dönemim de dahil, arkadaşlığın bu kadar sıkı olduğu, yemeklerin böylesine neşe içinde yendiği bir kamp yaşamadım. Şu anda iyi niyetli ve pozitif enerjiyle dolu oyunculardan oluşmuş bir kadromuz var. Takımdaki bu havanın ve arkadaşlığın bizi başarıya götüreceğine inanıyorum. Kadromuza yeni katılan futbolcuların ortama çabucak kaynaşmaları ve ortamı yadırgamamaları bizi gelecek adına umutlandırıyor" şeklinde konuştu. Yaptıkları ağır idmanlara rağmen sakatlıkların minimum seviyede kalmasının sevindirici olduğunu kaydeden Beşiktaş Teknik Direktörü Sağlam, "Buradaki ağır yüklemelere rağmen fire vermememiz bizi mutlu ediyor. Bu nedenle teknik ekipteki arkadaşlarıma ve sağlık ekibine teşekkür ediyorum" dedi.

"ÇITA YÜKSELECEK"
Önümüzdeki sezon UEFA Kupası'ndaki hedeflerine de değinen Ertuğrul Sağlam, "İlk hedefimiz UEFA Kupası'nda grup maçlarına katılmak. İkinci amacımız ise gruptan çıkmak ve daha yukarılara tırmanmak. Hedeflerimize yavaş yavaş ve sindire sindire ulaşmak niyetindeyiz. Geçen sezon Şampiyonlar Ligi'nde 6 puan toplamıştık. Önümüzdeki yıllarda da bu çıtayı daha da yükselteceğiz" ifadesini kullandı.

Sabah

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Simurg

5 yıldızlı kamp
Avusturya kampında futbolcuların hırsı ve uyumunun yanısıra kenetlenmiş görüntüleri, takıma olumlu yansıdı

5 yıldızlı kamp

Bu tablo teknik ekipten tam not aldı. Siyah beyazlı ekibin görüntüsü zorlu maraton öncesi güven verdi.

SEZONA flaş transferlerle girecek olan Beşiktaş, Avusturya'da yaptığı ikinci hazırlık kampında göz kamaştırdı, sezona hazır olduğunu gösterdi. Oynadığı üç hazırlık sınavında da yenilgi yüzü görmeyen ve Bundesliga'nın güçlü temsilcisi Schalke'yi 2-1, İsrail'in ünlü takımı Maccabi Haifa'yı 1-0 ve Süper Lig'de bu sezon boy gösterecek olan Kocaelispor'u da topa tutarak 4-0'la geçen siyah beyazlılar, performanslarıyla parmak ısırttı.

Sergilenen oyun, sahadaki yeni sistem ve futbolcuların hırslı oluşları başta teknik heyet olmak üzere başkan Yıldırım Demirören ile yöneticilerin de yüzlerini güldürdü.

Sağlam geliyorlar

Delgado ve Nobre takım kaptanlığına getirilmelerinin ardından sorumlulukları daha da arttığı için kampta herkese nazaran daha gayretliydiler. Özellikle yeni transferlerden Zapatocny, diğerlerinden bir adım öne çıktı. Oynanan karşılaşmaların dışında takımdaki en genç oyuncu Necip'ten, en tecrübeli isim olan Rüştü'ye kadar tüm futbolcuların birbirine olan destekleri ve dayanışmaları dikkatleri çekti.

Avusturya kampının ilkinde İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman'ın kavgasıyla sarsılan Beşiktaş, ikinci kampında kendini buldu. Bütün moralsizlikleri üzerinden atmış görünen siyah beyazlılar, yeni sezon öncesi bambaşka bir kimlikle sahada olacağını ve şampiyonluğun büyük adaylarından biri konumunda mücadele edeceğini de şimdiden kanıtladı.

Ertuğrul Sağlam'ın, çift ön liberolu sistemi her maçta denemesi ve takımın da bu sistemle daha başarılı olması kampta göze batan en önemli olumlu değişiklikti. Beşiktaş, UEFA Kupası'ndaki Siroki Brijeg maçı ve Süper Lig öncesi güven verdi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Beşiktaş'ta izin bitti

Beşiktaş, 1 günlük iznin ardından yeni sezon hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla sürdürecek.
Beşiktaş, 1 günlük iznin ardından yeni sezon hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Avusturya kampının ikinci dönemini tamamlayıp yurda dönen ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam tarafından 1 gün izin verilen siyah-beyazlı oyuncular, yeni sezon hazırlıklarına yarın akşam gerçekleştireceği idmanla devam edecek.

Bölünür senin için uykular!