Ana Menü

Antreman notları

Başlatan gözzde_bjk, Temmuz 06, 2008, 21:46:24

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gözzde_bjk

Sağlam'ı kızdırdılar
SİYAH-beyazlı takımın teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, dün öğrencilerine sert bir uyarı yaptı. Taktik çalışma sırasında atılan şutların kaleyi bulmamasına oldukça sinirlenen Sağlam, oyuncularına topa nasıl vurmaları gerektiğini anlattı. Uzun süre bu konunun üzerinde duran tecrübeli hoca, antrenmanın ardından da takımla bir toplantı gerçekleştirdi.

Hakan'ın derdi Rüştü!
Milli takımda olduğu için kampın ilk etabına katılmayan Rüştü'nün yokluğunda birinci kaleci konumuna gelen Hakan Arıkan, idmanlarda çok iyi çalışıyor. Genç file bekçisi, "Rüştü ağabeyin tecrübesinden çok şey öğrendim. Kampın bir an önce bitip, onunla yeniden birlikte çalışma imkanı bulacağım günlerin özlemini duyuyorum" diye konuştu. Rüştü'nün arkasında yedek beklemenin kendisi için sorun yaratmadığını dile getiren Hakan, "Kim iyi ve formdaysa kaleyi o koruyacaktır. Geçen sene de oldukça fazla forma şansı buldum. Eğer şans verilirse bunu en iyi şekilde kullanmaya çalışacağım" diye görüş bildirdi.

Tek idman yaptılar
Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Dün akşamki Red Bull Salzburg maçı öncesi sabah kamp yaptıkları Avusturya'da tek idman yapan Siyah-Beyazlılar, tam kadro olarak çalıştı. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde düşük bir tempoda geçen idmanda hücum ve defans organizasyonları üzerinde duruldu. Sezon öncesi çalışmalarına sonradan katılan Zapotocny, Sivok, Uğur İnceman ve adelesinde hafif bir çekme bulunan Tello, takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı.

Bugün çift idman var
Kartal, yeni sezon hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. Dün akşam maç yapmalarına rağmen, teknik direktör Ertuğrul Sağlam, takıma izin vermedi ve bugüne çift idman koydu. Siyah-Beyazlılar, sabah 10.00'da kondisyon, akşam da taktik idmanı yapıp günü tamamlayacak
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

gözzde_bjk

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş günü tek idmanla tamamladı.

Kas ağrıları bulunan Holosko'nun salonda çalıştığı için katılmadığı antrenman yaklaşık 2 saat sürdü. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam nezaretindeki idmanda Siyah Beyazlılar ısınma bölümünde önce düz koşu yaptı ardından top çalma ve el topu oynadı. Daha sonra 4 grup halinde tek pas çalışan siyah beyazlılar, son olarak 6 gruba ayrıldı ve değişmeli olarak minyatür kalede maç yaptı. İki grup maç yaparken diğerleri pas idmanıyla antrenmana devam etti.

Tek pas çalışmasında sol ayak üst adalesinde gerilme meydana gelen Serdar Özkan idmanı yarıda bıraktı. Kulüp Doktoru Ayhan Optur, genç futbolcunun önemli bir sakatlığının olmadığını, tedbir için idmandan çıkartıldığını belirtti.

Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

akbaba71

Sabah antrenmanından sonra izinli olan futbolcularımızdan bir grup otelde kalıp dinlenmeyi tercih ederken, bir kısmı ise Zel Am See'de alış veriş yaparak vakit geçirdi. Genç futbolcularımızdan Aydın Karabulut ise takım arkadaşlarına Türk bir ailenin işlettiği kebapçıda yemek ısmarladı.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

gözzde_bjk

Antrenman Notları
09.07.2008 13:18

Dünkü hazırlık maçında St. Johann'ı 4-0 mağlup eden Futbol Takımımız sabah hafif bir idman yaptı. 
Ekibimiz 1.5 saat süren çalışmada kısa aralıklı tempolu koşular yaptı. Antrenmana Uğur İnceman, Holosko, Rıza Şen, Mehmet Sedef ve Tuna Üzümcü katılmadı. Kulüp Doktorumuz Ayhan Optur, Uğur'da kas sertleşmesi olduğu için salon çalışması yaptığını, diğer Futbolcularımız'ın ise tedbir amaçlı olarak idmanda yer almadığını belirtti. Serdar Özkan ise takımdan ayrı yaptığı düz koşuyla günü tamamladı.

Siyah Beyazlılarımız yeni sezon hazırlıklarını yarın (10 Temmuz) TSİ 11.00'da yapacağı çalışmayla sürdürecek.
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

gözzde_bjk

Ağırlık İdmanı
10.07.2008 12:20

Hazırlıklarını günde çift idman yaparak sürdüren Siyah Beyazlılarımız günün ilk antrenmanında ağırlık çalıştı. 
Bütün Futbolcularımızın katıldığı idmanda Takımımız ısınma hareketlerinin sonrasında salona inerek çeşitli jimnastik aletlerinde ağırlık ve güç antrenmanları yaptı. Ekibimiz Avusturya kampındaki yeni sezon hazırlıklarına TSİ 19.00'da basına açık olarak yapacağı çalışmayla devam edecek.

Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Kralkartal21

Çalışın Çalışın..

Olacak bu sefer.. :)  İnanıyoruz..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

gözzde_bjk

Takımımız Taktik Çalıştı
10.07.2008 21:35

Futbol Takımımız günün ikinci çalışmasında taktik ağırlıklı bir idman yaptı. 
Isınma hareketleri sonrasında bir süre 5'e 2 pas antrenmanı yapan Ekibimiz daha sonra küçük sahada kontrollü pas çalışması üzerinde durdu. Son yarım saatinde çift kale maç yapılan idmanda Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, kanatlardan gelen ortaların değerlendirilmesi için çeşitli çalışmalar yaptırdı.

Antrenman sırasında bir hava topunda Hakan Arıkan ile çarpışan Mert Nobre, tedbir amaçlı olarak idmanı yarım bıraktı. Uğur İnceman ve Tuna Üzümcü'nün fizyoterapistle çalıştığı için katılmadığı antrenmanda Holosko takımdan ayrı düz koşu yaparak günü tamamladı.
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

gözzde_bjk

Nobre idmanı yarım bıraktı
Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Beşiktaş'ın dün akşamki idmanında Mert Nobre'nin sakatlanması yürekleri ağızlara getirdi. Çift kale maçında kaleci Hakan ile çarpışan Nobre sol belinden hafif şekilde sakatlandı ve tedbir amacıyla çalışmayı yarım bıraktı. Sivok, Zapatoncy ve Seric'i yan yana oynatan teknik direktör Ertuğrul Sağlam, kanat 
ortalarına önem verdi.

Kara Kartal salondaydı
Teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, dün sabahki antrenmanını basına kapalı, akşamkini ise açık olarak gerçekleştirdi. Siyah-Beyazlı oyuncuların, ısınma hareketlerinin ardından kondisyon salonunda  ağırlık kaldırarak sürdürdükleri sabah antrenmanına tüm futbolcuların katıldığı öğrenildi
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

[KralKartal]

kondisyon calisin...en onemlisi bu, ah KOCH olacakti ki kondisyoner,
hepsi arka arkaya 2 mac oynardi herhalde
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Ben kondisyoner olayına inanmıyorum artık..

Sonuçta bu işin kuralı var..

Kondüsyon olarak her klup aynı ne farkı oluyor ki
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

onaT

sivok-zapo tandemi olacak belli ki.
çok iyi be.
stoperlerimiz sağlam inşallah=)

BerkAy1903

iLK 3 Macımızı Kazandık...

Hayırlısı olsun.
19o3

gözzde_bjk

Gösteriye takıldılar
Siyah-beyazlı ekibin otobüsü, dün sabahki çalışmanın ardından otele dönerken yolda mahsur kaldı. Kafileyi taşıyan otobüs, sokakta gösteri yapan halka takıldı ve aşırı kalabalık nedeniyle bir süre burada bekledikten sonra otele dönebildi.

Tek idman yaptılar
Avusturya kampını sürdüren Siyah-Beyazlı ekip, dünü bir antrenmanla geçirdi. Isınma hareketleri sonrasında teknik direktör Ertuğrul Sağlam, taktik ağırlıklı bir çalışma yaptırdı. İdmana yeni transferlerden Tuna Üzümcü ve Uğur İnceman katılmazken, Serdar Özkan ve Filip Holosko düz koşu yaptı.

Hakan hayata küstü
Kampta kimseyle konuşmayan ve kafası sürekli önde dolaşan Hakan Arıkan'ın bu durumunu kimse anlam veremiyor. Genç kaleci, kendisi de bir açıklama yapmıyor. Getirilen yorumlar, Hakan'ın devamlı oynayacağı bir takıma gitmek istediği, ama teknik ekibin buna izin vermediği doğrultusunda.
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Kralkartal21

Uğur hata kurbanı

Son transfer olarak kampın üçüncü günü takıma katılan Uğur İnceman, ertesi gün 10 günü aşkın bir süredir çalışan takımla aynı idmana tabi tutulunca bu yükü kaldıramadı. İdmansız olan Uğur'a yapılan yükleme sonrası bu futbolcunun adale sorun yaşayıp takımdan ayrı kalması tepki topladı.

Sinekler uyutmadı
Krallerhoff Otel'de kalan Beşiktaşlı oyuncular, sıcak nedeniyle oda pencerelerini açıp öyle yattı. Ancak yakınından dere geçen ve bataklık bulunan otelin odaları bir anda sineklerin hücumuna uğradı. Oda değiştirmek isteyen, ama ilgili bulamayan futbolcular sabaha kadar uykusuz kaldı.

Hakan hayata küstü

Kampta kimseyle konuşmayan ve kafası sürekli önde dolaşan Hakan Arıkan'ın bu durumunu kimse anlam veremiyor. Genç kaleci, kendisi de bir açıklama yapmıyor. Getirilen yorumlar, Hakan'ın devamlı oynayacağı bir takıma gitmek istediği, ama teknik ekibin buna izin vermediği doğrultusunda.

Bahtsızlığın böylesi!

Siyah-Beyazlı kafilenin güvenlik sorumlusu Ahmet Ateş'in başına gelmedik kalmadı. Önce İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman'ın kavgasını ayırmaya çalışırken darbeler alan Ahmet Ateş'in dün de üzerine sıcak kahve döküldü. :D 
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Temmuz 12, 2008, 13:19:49
[Bahtsızlığın böylesi!

Siyah-Beyazlı kafilenin güvenlik sorumlusu Ahmet Ateş'in başına gelmedik kalmadı. Önce İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman'ın kavgasını ayırmaya çalışırken darbeler alan Ahmet Ateş'in dün de üzerine sıcak kahve döküldü. :D 
yazık olmuş yav adama başına gelmeyen kalmamış ;D
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan