Ana Menü

Kaptanlar Affedildi !

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:46:41

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kutu

TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

1BabaKartaL

kovmak başka şey kadro dışı bırakmak başka şey..ne yapsak yutuyoruz millette bizle dalga geçiyor..yok pafla çıkıcaz yok şampiyon olucaz yok stad hazır mayısta başlıyoruz yok ibolara af yok..sonra hepsinden çark..sorunum ibolar değil bizi rezil eden yönetim..fırıldak gibiler bi öyle bi böyle..yeter be onurunuzla bırakın gidin artık
Edirne Köprüsü Taştan Varmı Büyük Beşiktaştan !!!

saldır beşiktaş

Affedilmelerine başından beri karşıydım ikiside takımdan uzaklaştıktan sonra takımdaki havayı hepimiz gördük. 2 futbolcuyada şu an itibariyle ihtiyaç yok kaldıki bundan önce defalarca menajer teknik direktör ve yönetim affetmiycez di. Ertuğrul hoca anladığım kadarıyla 2'sininde affedilmemelerini istiyordu eğer Ertuğrul hoca takımda bir otorite ve düzen kurmak istiyorsa bu kararı kesinlikle kabul etmemesi lazım eğerki bu kararı kabul eder sesini hiç çıkarmazsa benim gözümde tamamen düşer.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

çok sevindim affedilmelerine
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.