Ana Menü

Kaptanlar Affedildi !

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:46:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

Alıntı yapılan: kartalpenchesi - Temmuz 08, 2008, 19:57:26
Alıntı yapılan: IsVecKarTaLi - Temmuz 08, 2008, 19:50:49
kendinizi Toramanin yerine koyun, ikinci kaptansin birinci kaptan okadar kisinin icinde terlik yuzunden sana saldirsin, sende hemen Besiktaslik durusunu on plana cikaracaksin vede hic birsey yapmayacaksin..
gecin bunlari beyler..

Toraman yanlis yaptimi yapti ama o kadar vukuati olan Uzulmez onu kefene koymak cok yanlis..
Toramanin bugune kadar hic bir yanlisini gördunuz mu?

günlerdir bunu anlatmaya çalışıyorum arkadan i.üzülmez yumruğu geçirmiş
o anda i.toraman ne yapsaymış
hiçbirşey yapmasa beşiktaşlılık duruşunu sergilese daha mı mutlu olacaktınız???

yumruğu onun geçirdiğini görmüş gibi konuşuyorsunuz.
her kafadan ayrı ses çıkıyor.
ortada iki kaptanın kavgası varsa buna olağanüstü bir önlem alınır ki, bir daha tekrarlanmasın.
ne istiyorsun üzülmez gitsin toraman kalsın mı? komik olma.

NoPasaran

Üzüldüğüm konu

Bu toraman sevgisinden dolayı Beşiktaşiımızın savunmasının kötü olmasını isteyen Beşiktaşlılar Türeyecek..

Hevesiniz kursağınızda kalacak beyler bayanlar

Sivok ve Zapo O işi çözecek ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Alıntı yapılan: onaT - Temmuz 08, 2008, 20:02:17
Alıntı yapılan: kartalpenchesi - Temmuz 08, 2008, 19:57:26
Alıntı yapılan: IsVecKarTaLi - Temmuz 08, 2008, 19:50:49
kendinizi Toramanin yerine koyun, ikinci kaptansin birinci kaptan okadar kisinin icinde terlik yuzunden sana saldirsin, sende hemen Besiktaslik durusunu on plana cikaracaksin vede hic birsey yapmayacaksin..
gecin bunlari beyler..

Toraman yanlis yaptimi yapti ama o kadar vukuati olan Uzulmez onu kefene koymak cok yanlis..
Toramanin bugune kadar hic bir yanlisini gördunuz mu?

günlerdir bunu anlatmaya çalışıyorum arkadan i.üzülmez yumruğu geçirmiş
o anda i.toraman ne yapsaymış
hiçbirşey yapmasa beşiktaşlılık duruşunu sergilese daha mı mutlu olacaktınız???

yumruğu onun geçirdiğini görmüş gibi konuşuyorsunuz.
her kafadan ayrı ses çıkıyor.
ortada iki kaptanın kavgası varsa buna olağanüstü bir önlem alınır ki, bir daha tekrarlanmasın.
ne istiyorsun üzülmez gitsin toraman kalsın mı? komik olma.

kim komik olmiyacak? anlayamadim

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

IL Capitano

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Temmuz 08, 2008, 20:06:15
Üzüldüğüm konu

Bu toraman sevgisinden dolayı Beşiktaşiımızın savunmasının kötü olmasını isteyen Beşiktaşlılar Türeyecek..

Hevesiniz kursağınızda kalacak beyler bayanlar

Sivok ve Zapo O işi çözecek ;)

Insallah
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

M34

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Temmuz 08, 2008, 19:43:00
Bi kadınla evleneceksin..

Çok iyi birisi, çok modern ve aynı zamanda yeri geldiği zamanda yerel yani ailenizden birisi gibi olabiliyor..

Tam evlenecekken öğreniyorsunuzki piyasada gezmediği dolaşmadığı erkek kalmamış. Bir gece ondan bir gece onda..

Ne yaparsanız?

Herhalde beraber olmazsınız..

Aradan yıllar geçer

TV de yeni mütavazi eşinle televizyon seyrederken

Son dakika gelişmesi geçiyor ekranda

" Ünlü Doktor Canan Küçükşamar tıp dünyasını bir kez daha şaşırtan bir buluşa imza attı"

O an herhalde

"Ah ulan şimdi şu kadınla evlenseydim krallar gibi olurdum"

dermiyim

Demem arkadaş..

Şerefimdir namusumdur parayla pulla satın alınamaz

Aynı şekilde Beşiktaş kaptanlarıda Beşiktaşı bu kadar küçük duruma düşüremez..

İsterse Chelseaye gitsin ( Ki kapasitesi belli) ben bugün yine doğru yapmışım diyeceğim...

Ama insani o insan yapan gecmisi degilmidir? Eger onunla evlencek kadar sevdiysen bunda kizin gecmisinin büyük bir payi var. Sonra, duymakla dedikodularla bir yere varilmaz ki. Sorursun, yalan dogru anlatir. Ondan sonra ona inanmazsan güvenmiyorsunudur demektir. Güvenmiyorsan evlenme zaten.

Ikinci secenek:
Evlen. Kadin tip dünyasinda bulus yapiyor. Ne olur ne olmaz - kadin tip dünyasinda - kansere karsi bir sey gelisse ilk haberi olanlardan birisi o olur. Her hangi bir hastalikda en iyi tedavi yöntemlerinden yararlan. Zaten full-time calisiyor; zamparalik yapdiginin farkina varmaz.

hepsiyAh

ZLataN

Yönetimin yaptığı bi kaç doğru icraatten biri bu sefer tebrik etmek gerek..YaLnız Toramanın yurt dışına satıLması gerek veya satış opsiyonunun bizde oLması yada Türkiye'de Beşiktaş'tan başka bi takımda oynaRsa şu kadaR şu kadaR tazminat öder diye bi kuraL..Bugün yurt dışına gidip yarın geseye febeye geLmesin kaLiteLi isim çünkü, ama yaptığı affediLemez..

hepsiyAh

valla birini Konya alacak ama hangisini :D

ZLataN

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Temmuz 08, 2008, 19:43:00
Bi kadınla evleneceksin..

Çok iyi birisi, çok modern ve aynı zamanda yeri geldiği zamanda yerel yani ailenizden birisi gibi olabiliyor..

Tam evlenecekken öğreniyorsunuzki piyasada gezmediği dolaşmadığı erkek kalmamış. Bir gece ondan bir gece onda..

Ne yaparsanız?

Herhalde beraber olmazsınız..

Aradan yıllar geçer

TV de yeni mütavazi eşinle televizyon seyrederken

Son dakika gelişmesi geçiyor ekranda

" Ünlü Doktor Canan Küçükşamar tıp dünyasını bir kez daha şaşırtan bir buluşa imza attı"

O an herhalde

"Ah ulan şimdi şu kadınla evlenseydim krallar gibi olurdum"

dermiyim

Demem arkadaş..

Şerefimdir namusumdur parayla pulla satın alınamaz

Aynı şekilde Beşiktaş kaptanlarıda Beşiktaşı bu kadar küçük duruma düşüremez..

İsterse Chelseaye gitsin ( Ki kapasitesi belli) ben bugün yine doğru yapmışım diyeceğim...

HeLaL oLsun abi döRt döRtLük yazmışın..ÇaRşının kapanması konusundada bi yorumun vardı kara kaLemLe takıştığınız onLa beraber okuduğum en iyi yorum buduR..TebrikLer  :alkis

onaT

akbaba71

Bunu söyleyeceğim aklıma gelmezdi ..

Yıllar sonra Beşiktaşlılık Duruşuna uygun bir hareket yönetimden.

Helal Olsun ...
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

keskinli

kendim ettim kendim buldum türküsünü dinlesinler artik
her ikisini sportif acidan yeterli bulmasamda gideceklerine üzüldüm
karar dogru,besiktas kaptani olduysan yapmayacaksin böyle hatalar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Non Mollare Mai

Yok basının dolduruşuna gelindi, yok daha ağır cezalar verilseydi diyenler var.
Kardeşim basın mı yumruk yumruğa kavga ettirdi bunları ?

Ağır para cezası verdin diyelim. Bu adamlar birbirleriyle barışır mı sence ? Takımda durduk yere gruplaşma oluştururlar.. Eğer bi takım, takım olacaksa bunda en büyük etken arkadaşlığın en üst seviyede olmasıdır. Birlik ve beraberlik duygusu en üst seviyede olmalıdır.

Yönetim en doğrusunu yaptı. Her ne kadar üzülsemde, içim acısada, önemli olan duygularımız değil Beşiktaş'tır. Beşiktaş'ın menfaatleri doğrultusunda alınan karar son derece yerinde.

Yiğidi öldürüyoruz bol bol birazda hakkını verelim. Ne kadar yiğit orasıda tartışılır ama yönetime tebrikler diyelim..
edit

mr.eagle

ya nedir bu toraman sevdası anlayamadım biz farklı oyuncularımı izliyoruz. toraman her maç ölümcül hatalar yapan ayağındaki topu dan dun oynayarak anında topun geri kalemize gelmesine sebep olan bi oyuncuydu. toraman da üzülmez de bu takımda oynıcak kapasitede oyuncular değillerdi iyi oldu gitmeleri. zaten ortada bi kavga vardı holosko bobo da olsa kralıda olsa gönderilmeliydi. yönetimi ilk defa tebrik ediyorum beşiktaşa yakışır bi karar aldılar. eğer affetselerdi demirören gidene kadar bu takımı bırakabilrdim ciddi ciddi. toraman da üzülmez de keşke fenere ya da galatasaraya gitsede onlarla yapıcağımız maçlarda işimiz kolaylaşsa :)
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK

akbaba71

tespit edilecek bonservis bedelleri ile satışa çıkarılmalarına karar vermiştir.

Buna dikkat cekmek istiyorum.
Klüp Toramanın bonservisini beklenenden yüksek tutup talip cıkmamasını sağladıktan sonra affedebilir.

Bunuda bir senaryo olarak akılda tutalım..
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş