Ana Menü

Batuhana Kiralık Formülü

Başlatan saldır beşiktaş, Haziran 09, 2008, 14:34:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Beşiktaş Yönetimi geçtiğimiz yıl alt yapıdan alınan ancak tecrübeli golcüler nedeniyle fazla forma şansı bulamayan Batuhan Karadeniz için gelen transfer tekliflerini değerlendirecek.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile yapılacak görüşme sonrasında Batuhan Karadeniz'in tecrübe kazanması için bir Anadolu takımına kiralık verilmesi planlanıyor. Daha önce yurt dışından da teklifler alan Batuhan'ın bu konuda sessiz kaldığı ve kararı Beşiktaş Yönetimi'ne bıraktığı öğrenildi.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

eRe

cok dogru bır karar
belkı anadoludakı futboluda gorurde sımarık ıstanbul cocuklugunu bırakır
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Kralkartal21

Kendini geliştirebilmesi için iyi bir karar olmuş.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carlito1903

Ne yapılırsa yapılsın Batuhan'ın şımarıklığına çare olamaz bence...

Bi Anadolu takımına gönderirsiniz gider orada kendini herkesten üstün görür oraları da birbirine karıştırır...

Görürsünüz olurda giderse bi takıma, devre arası olmadan ayrılır...

gözzde_bjk

3-5 maç oynayarak sorun haline gelen Batuhan'ın tüm sezon oynadığında neler yapabileceğini kestiremiyorum.

Acaba profesyonel bir futbolcu gibi ona buna laf atmamayı,kendini övmemeyi öğrenir mi yoksa daha beter hale mi gelir?

Gitmesi bizim için faydalı mı olur yoksa geri geldiğinde saatli bomba gibi mi döner?
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

darkeagle1991

2 sene önce Batuhan ile aynı okuldaydık.Kendini yükseklerde gören çok havalı bir tipti..Beşiktaşa adam gibi adam lazım...Beşiktaşta kalıcı olmak istiyorsa önce insan olması gerek.
ALAYINA İSYAN İNADINA BEŞİKTAŞ

carsi52

Gitsin kiraLık oLarak en iyisi.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

gelsin kirikkalesporda oynasin,besiktasa faydasi yok kirikkaleye faydasi olur belki :)
gelsinde asagi liglerde futbolcular ne zor durumda görsün
belki akli basina gelir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Guti ORÇ.

k@rt@l

gidebilir ama şöyle şartları zor olan bir takıma vemek lazım
utanın be utanın ruhsuzlar sürüsü

Alves

Kiralayacaksın kendini geliştirecek

Geliştiremedi mi

O zaman satacaksın 1. lig kulüplerine Batuhan dosyası sonuca kavuşacak
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

Simurg

batuhan şımarık olabilir ben bunu gayet normal sayıyorum
yaşı itibariylede daha yeni olmasıylada
bence gitmesin kendini bizde geliştirsin bizde parladı bizde devam etsin ben inanıyorum
şimdi esiyo başında kavak yelleri ama ilerde çok iyi futbolcu olucak

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

süper bir karar hem kendini  geliştirir hem de  takıma ileride faydası olur
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

saldır beşiktaş

Genç Batuhan kalıyor
Disiplinsiz davranışları nedeniyle devre arasında takımdan ayrılması gündeme gelen Beşiktaş'ın genç yıldızı Batuhan Karadeniz'in, bir Anadolu kulübüne kiralık olarak gönderileceği öne sürülmüştü. Teknik heyetin, golcü oyuncuyu kadrosunda görmek istediği ve Batuhan'ın gelecek sezon da Siyah-Beyazlı formayı giyeceği bildirildi.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan