Ana Menü

Tinerci Çocuklar

Başlatan Batuhan, Haziran 05, 2008, 18:05:03

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

darkeagle1991

Geçmiş olsun. Cana gelceğine mala gelsin.Vermekle iyi yapmışsın :)
ALAYINA İSYAN İNADINA BEŞİKTAŞ

carsi52

Adam gibi geLip dertLerini anLatsaLar çoğu insan yiyeceğini payLaşır zaten ama onLar bu yoLu seçiyor biLerekte seçmiyorLar ama işte...
oLaya geLince geçmiş oLsun demekten başka çaremiz yok ;D ;D
Büyükşehirde yaşamak zor ya burda öyLe tinerciLer yok oLsada bi zararLarı yok kendiLerine sadece zararLarı.
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

bi kere minibüs durağındaydım minibüsün içinde GAZİ OSMAN PAŞA'da bilen bilir orda çok var duraktaki minibüsün içinde minibüsün hareket etmesini bekliyordum kalabalıktı arkamdan biri elini cebime sokmaya çalışıyordu farkettim döndüm baktım yüzüne sesini çıkarma bıçağı sokarım dedi kapıda açık minibüs müşteri beklediği için 1 tane vurdum kapıdan düşmüştü el kol hareketi yaparak uzaklaşmıştı ;D
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

KeePSaKe

geçmiş olsun kardeşim hiç uğraşmayacaksın alttan alıp vericeksin elinde ne varsa benim abimden istemişti birisi 20 milyon almıştı ve adam oyle rahat dolaşıyoki etrafta dükkanlara gidip milletten para almış zorla zaten cesaret hapı kullanıyorlar büyük ihtimalle gözü dönmüş hepsinin ama geçen gün yakalanmış polise ceza yemiş kalıcakmış hapiste inşallah kısa sürmez çünkü polislerde uğraşmıyor salıyor hemen
Since 1903

sercAn1903

böyle birşey sarıyerde olsa bana verirdim elimdekini. ama sonrası kötü olurdu :)
tinerci minerci sen verdikçe çıkarlar başına. bi gün elindeki yemeği ister ikinci gün cebindekini ister 3 gün üstündekini ister 4. gün bişeyin kalmayınca ya bacana takar yada öldürür. :)

aslında toplicak belediye bunları koyucan bi yere orda kalıcaklar.1 sabah 1 akşam tineri vericen bunlara onlar yaşasın orda :) 

şaka maka toplayıp düzeltmeye çalışcaksın. ama bunu düşünene kadar ne önemli işleri var onların..
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

KeePSaKe

belediye uğraşmaz onlarla kendileri geberip gidiyorlar zaten tinerle
Since 1903

maTem

geçmiş olsun!! mala gelsin bırak..
zengin daha zengin, fakir daha fakir!! >:(

Kartalizmatik

Beşiktaş-Trabzonspor maçı 3-2 yenildiğimiz:Maçtan sonra Taksim'e yürürken bir adam(Ağustos'un ortası montla geziyor) yanıma geldi "para versene lan" dedi.Bende "çekil git lan" dedim elimin tersiyle ittim.Bir şey olmadı gitti.Ama şimdi kendi kendime ne kadar salağım diyorum adam orda çekse sallamayı kimsenin haberi olmadan kuşbaşı olacağız. :D şimdi aynı şey olsa yapamam herhalde :D
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

RCA

ben olsam içim gider kokoreçe.. adam yemeğe başladığı an kı.ına bi tekme atarım kaçarım :D:D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Batuhan

sonra döner senin tekme attığın yere sokar emaneti görürsün dünya kaç bucak,istanbul kaç tepe ...
Koca hestiy aya bedenem ?

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Resulbjk - Haziran 05, 2008, 20:44:02
ben olsam içim gider kokoreçe.. adam yemeğe başladığı an kı.ına bi tekme atarım kaçarım :D:D

Alıntı yapılan: Pençe - Haziran 05, 2008, 21:12:04
sonra döner senin tekme attığın yere sokar emaneti görürsün dünya kaç bucak,istanbul kaç tepe ...

:ahaha
Since 1903

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

hepsiyAh

aile sahip cıkmıyor devlet sahip cıkmıyor onların sucu değil ki bu ...

KeePSaKe

Alıntı yapılan: hepsiyAh - Temmuz 10, 2008, 02:02:00
aile sahip cıkmıyor devlet sahip cıkmıyor onların sucu değil ki bu ...

Onların suçu değil ama insanların canıda önemli onlar yüzünden kaç kişi oluyor.
Since 1903