Ana Menü

Bu Sevda Bitmez...

Başlatan Doruk1903, Mayıs 28, 2008, 16:25:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Doruk1903

Hadi bize sormadınız,fikrimizi almadınız,kapattık dediniz koca ÇARŞIyı...
Kusura bakmayın beyler o zaman çıkış noktamız isyanımız asi ruhumuz demeyecektiniz...
Bizi bu isyana ortak bu asi ruha aşık etmeyecektiniz...

Sene 1982...Kapalıyı ve semti diğer renklere bırakmama hareketinden doğmuş bir grup oldu ÇARŞI...Kavgamız tribünümüzü semtimizi başkalarına bırakmamaktı...Semt bizim,aşk bizimdi...
Öyle de oldu...Ne kapalıya ne semte başka renk giremedi yad eller kol gezemedi mabedimizde...Bunun sebebi o isyan oluşumuydu,o büyük güçtü...
Derken endürstriyellik bulaştı içimize...Medya girmeye çalıştı aramıza...Asılsız ithamlar bürüdü şerefsiz gazete sayfalarını...Sevdamıza dil uzatanın dilini keserdik de onlar içten yıkmak istediler ve şimdi bazıları istediklerini veriyor onlara
      O zaman ben de sorarım arkadaş.....Doğal hakkım benim bu hesabı sormak...
      Madem günün birinde böyle bir kaçışla bitecekti bu hareket,o zaman niye verildi bu kavgalar ne için hayatını hiçe saydı Optikler Hacıbabalar,Mühendis Oktay'lar...Biz babamızın hayrına mı yaptık o kavgaları veya onlar kuru kuruya mı verdiler bu canları...
Yıkılmaz dediğimiz son barikatı kendimiz yıkıyoruz...Başkalarının hayal bile edemeyeceğini biz yapıyoruz...feneri cimbomu çakarı toroğlusu ankarası bursası atıp tutacak şimdi arkamızdan ve biz onları buna davet ediyoruz...Biz kendi kendimizi hançerliyoruz...Başkası tarasa işlemezdi ama bu intiharın açıklaması yok
Sorarım tekrardan...Bunun için miydi o mücadele...Kemikleri sızlamaz mı Beşiktaş şehitlerinin...Bu kaçış bu intihar düşmana zil çaldırmaktan bize ölümü yaşatmaktan gidenlerin kemiklerini sızlatmaktan başka ne işe yarar...

''İnönü'yü yıkabilirsiniz ama anıları asla'' derken şimdi ÇARŞI yı yıkmak ne anlama geliyor...Hadi diyelim bitirdiniz ÇARŞI yı...Benim asi ruhu mu bitirebilir misiniz...İnadına 5 kişilik bağırmazsam adam değilim
''Duysun alem böyle aşkı
Bu alemde kral ÇARŞI''
Hadi beni de susturun kolaysa...Hadi susturun Beşiktaş sevdalılarının içindeki o ASİ RUHU....Gücünüz yeter mi sanıyorsunuz buna...İstediğiniz kadar ÇARŞI bitti deyin bana bunu anlatamazsınız...Eğer ÇARŞI bitti derseniz kimlere neyi anlatamazsınız onları da kısaca özetleyelim...
Kaçarak Satılmış ÇARŞI yazma cüretini gösterenlere onlarn haksız olduğunu anlatamazsınız...
ÇARŞI biterse bi gün bu tribünü çocuklarınıza efsane olarak anlatamazsınız...
Beşiktaş sevgisini tüm dünyaya anlatamazsınız...
ÇARŞI biterse deplasman otobüslerinde kalmayan o coşkunun hesabını gelecek nesillere veremezsiniz...
ÇARŞI biterse seyirci değil taraftarız diyemezsiniz...
Beşiktaş şehitlerine mücadeleniz bunun içindi diyerek bu kaçışı anlatamazsınız
Ferdi abimi yad edemezsiniz Abbasağa'dan geçerken..
Optik abime anlatamazsınız artık statta Gündoğdu hep uyandık''denemeyeceğini...

Şimdi bana anlatın istediğiniz kadar...ÇARŞI bitmez birilerinin bitti demesiyle...Yorulan adam gelmez tribüne dinlenir,kavgadan korkan bulaşmaz etliye sütlüye...Stada gelmeyen tv karşısında izler maçını...Mücadelesini noktalamak isteyen kimseye sözümüz yoktur...Lakin onların da giderken ruhunuzu kutsalımızı götürmeye hakkı yoktur...Bizi bize bırakmaları ÇARŞI bitti diyenlerden tek ricamızdır...

ÇARŞI kimsenin tekelinde değildir 3-5 bitti lafıyla bitmez...
Bu sevda ancak son Beşiktaşlı öldüğü gün biter...
Biz daha ölmedik...

Bircan*

bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç fark etmez..
;)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

BerkAy1903

%100 Katılıyorum Kardeşim Sana...

ÇARŞI 3-5 Kişinin Bitti Lafıyla Bitmez....
19o3

Onur*

yorum yapamıyorum Doruk abi..

yüreğine sağlık.
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

maTem

Sevdamıza dil uzatanın dilini keserdik de onlar içten yıkmak istediler ve şimdi bazıları istediklerini veriyor onlara.
kendi eleriyle veriyolar hemde.
İçimizdeki Ruh Kanımızın Son Damlasına Kadar Bitmez.

Doruk1903

Eyvallah Onur kardeşim
ÇARŞI BİTMEZ...

yorumbjk

ÇARŞI BİTMEZ ÇARŞI AYIKLANIR SADECE.YALAKALAR AYIKLANSINLAR.YILDIRIM DEMİRÖREN BECERİKSİZ BİR ADAM 4 YILDA ORTADA HER ŞEY.ERTUĞRULDA BJKYI YÖNETECEK TİREKTÖR DEĞİL.SİNANADA SEDA SAYANA SAHİP ÇIUKAMADIKİ BJKYA ÇIKSIN.

BU İŞİN YOLU ÇARŞIYI YENİ İYİ LİDERLERLE TEKRAR ŞAHLANDIRMAK.HAK YİYEN HAKEMLERE BURSALI ...ÇOCUKLARINA HAD BİLDİRMEK ÇARŞI BUDUR.

Anarchy*

Tek Yol Beşiktaş!
İsteyen burda kaLır,isteyen gider..
Sonumuz hayır oLsun.

Cem Goren

öyle bir anda kurulmadı bu oluşum öyle bir andada bitemez
altın kapılarımız kan oldu tayfun

amokachi_17

çarşı kapanıyor demekle bitmez çarşı fertlerin değil ben çarşı nın içinde hiç maça gidemedim istanbul da olmadım için ama bende kendımı o taraftar grubundan sayıyorum cunku hıssedebılyıorum çarşı bitmez bu aşk bitmez

Doruk1903

Bunu sokaklarda da haykırabilirsek ÇARŞI bizimdir...

djinonu

Arkadaslar simdi biraz sacma diyeceksiniz ama icimden geldi degistirip yazmak istedim

Biz yasaklara degil yönetime yenildik
Biz yillara degil yönetime yenildik
Biz kadere degil tek yönetime yenildik
Bizim sana olan bu sevdamiz bitmez

Zincirlerede vursalar
Zamanida durdursalar
Sirtimizdanda vursalar
Bu cArsi bitmez

Bizim sevdigimiz kadar kimse seni sevemez
Bizden baska hiç kimse ugrunda ölemez
Istersen çek git eller kiymetini bilmez
Bizim sana olan bu sevdamiz bitmez.

SercanBjk

Bitti diyen üç beş kişi olmasa çArşı bu kötü günlerini yaşamazdı bu üç beş kişi çArşı ya önce damga yedirtti sonrada kapattık dedi. Alen abi değil belki sadece açıklamayı yapan Alen abi esas ele başları sesi soluğu çıkmayanlar.

yorumbjk

BUNU BECERİKSİZ YILDIRIM VE DİĞERLERİ BİTİREMEZ.
STATIDA YIKAMAZ BECERİKSİZ AĞLAYAN YALANCI YILDIRIM.
SENEYE NASIL ÇARŞI OLUNURMUŞ GÖRSÜN TİRÜNLER.
ESKİ ÇARŞI LAZIM ŞU ANKİ ÇARŞI OLMAZ OLSUN ZATEN.
NEREDE BECERİSKİSZLER VAR ONALRA SAHİP ÇIKIYORLAR.
DAHA SON MAÇTA ALEN YILDIRIMI TEZAHURATLARI ÖNLEMEDİMİ?
BECERİKSİZ OLAN NEDEN DESTEKLENİYOR YA.
forumda büyük harfler kullanmak istisnai durumlar haric yasaktir!
kurallara uymayan cezalandiralacak!
lütfen biraz daha dikkat!

Forum Kurulu

carsibxl

Arkadaslar, yürekten inaniyorum Alen abi dogru yolu görecek ve bu isten vazgececek. Eger vazgecmezse ayni yolla Alen abisiz yürüyecegiz ...

Aga, agzina ellerine saglik, cok güzel dile getirdin icimizdeki isyani ...
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar