Ana Menü

Mrmiç Dönüyor!

Başlatan Miraculous Omen, Ocak 01, 2007, 22:49:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

Marijan Mrmiç geri dönüyor!

Beşiktaş, Runje'nin uyum sorununa çözümü buldu. Siyah-beyazlıların eski kalecisi ve Runje'nin vatandaşı Mrmiç kaleci antrenörü oldu.

Beşiktaş'ın eski kalecilerinden Marijan Mrmiç kaleci antrenörü olarak Beşiktaş'la anlaşma sağladı. Siyah-beyazlı kulüpte 1996-97 ile 1997-98 sezonlarında başarıyla görev yapan ve taraftarların unutamadığı oyuncular arasına giren Hırvat file bekçisiyle kaleci antrenörlüğü için yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği bildirildi. Mrmiç tercihinde, kendisiyle yola devam kararı alınan Vedran Runje'nin de Hırvat olması önemli rol oynadı. Runje, Türkiye'ye uyum sağlamakta zorlandığı için Mrmiç tecrübeli file bekçisine hem arkadaş hem de hoca olacak.

Kaynak:Sabah
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

BerkAy1903

hayırlı olsun ne diyelim..
19o3

eRe

cok ıyı olur haber dogruysa
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CHEm !

doğruysa inşallah faydalı olur
Allah kitap Beşiktaş

Brestgerfich

bi çok kaynakta bu haber yazıyordu...hatta o kadar photoshop yapabilirler mi bilmiyorum ama üzerinde Bjk forması vardı ve nevzat demir tesislerinde antrenman sahasındaydı..

ugur24

bence bi faydası olmaz..boşuna para harcar yine bizim yönetim..bu runje türkiyeye geleli 6 ayı geçti..eğer hala uyum sorunu yaşıyorum diyosa onun kafasında bazı sorunları vardır..bu saatten sonra mrmiç gelse nolurki..geçen sene yönetim gitti gordon milne'yi getirdi..1.5 milyon dolara yakında para ödedi..tam komedi yaa bizim yönetim.. ;D

Brestgerfich

Alıntı yapılan: ugur24 - Ocak 03, 2007, 00:13:03
bence bi faydası olmaz..boşuna para harcar yine bizim yönetim..bu runje türkiyeye geleli 6 ayı geçti..eğer hala uyum sorunu yaşıyorum diyosa onun kafasında bazı sorunları vardır..bu saatten sonra mrmiç gelse nolurki..geçen sene yönetim gitti gordon milne'yi getirdi..1.5 milyon dolara yakında para ödedi..tam komedi yaa bizim yönetim.. ;D

en azından aynı dili konuşuyorlar..bi işe yarar beLki..hatta Mrmiç kaLeye!!

@LAYINA GİDER

inşallah gelir özletti kendini

çArþý_ulan

doğruysa iyi olur ya...runjenin kendine gelmesi lazım yoksa harcar bizi

black-eagle

hayır gelmiomus hırvatistan milli takımında da kaleci antrenoruymus izin vermemişler
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

Brestgerfich

:) Len bu gazeteciLer ya! adamlar Beşiktaş'ın yeni sezon foRmasını giydirmişLer :)

Timurlenk

mrmic'i getireceklerine runje'yi göndersinler