Ana Menü

Borcumuz 101 milyon YTL

Başlatan Bircan*, Mayıs 24, 2008, 21:30:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

Kulübümüzün Divan Kurulu toplantısında toplam borcumuz açıklandı...

Kulübümüzün Ceylan InterContinental Oteli'nde düzenlenen Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda Denetleme Kurulu Üyemiz Mehmet Küçükince, Denetleme Kurulu raporunu okudu. Raporda kulübün 31 Mart 2008 tarihi itibariyle konsolide borcunun 101 milyon 697 bin 179 YTL olduğu bildirildi.

Bu borcun 49 milyon 856 bin 632 YTL'sinin ise kulüp başkanı Yıldırım Demirören'e olduğu ifade edildi.

-ELEŞTİRİLER-

Divan Kurulu Toplantısı'nda söz alan bazı üyeler, kulüp yönetim kurulunu eleştirdi.

Divan Kurulu Üyesi Atıf Keçeci, başta BJK Fulya Süleyman Seba Projesi olmak üzere bazı konularda siyah-beyazlı yönetime eleştirilerde bulundu. Projede hatalar yapıldığını savunan Keçeci, yapılan anlaşmalarla kulübün kayba uğradığını ifade ederek, yeni yapılacak stat projesi konusunda da dikkatli olunması gerektiğini söyledi.

Keçeci ayrıca, Beşiktaş Kulübü'nün bir hentbolcuyla yaptığı sözleşmede usulsüzlükler olduğunu iddia ederek, ''Nevzat Hocaoğlu adında hentbolcu ile 63 milyar liraya anlaşılmış. Daha sonra bu oyuncu sözleşmesinin kulüpte, ücret hanesinde 80 milyar lira olduğunu görüyor. Federasyondaki sözleşmede ise 57 milyar lira yazıyor. Bütün sözleşmeler yeni baştan kontrol edilsin'' diye konuştu.

Kongre üyesi Kadir Kılıç ise yeni stadın yapılıp yapılmayacağına bir an önce karar verilmesi gerektiğini vurgulayarak, ''Yoksa kombine gelirinden de olacağız'' dedi.

Ali Rıza Dizdar ise ''Futbol takımının puanları gasp edildi. Şu an hakemler Antalya'da tatil yapıyor ve vicdanları da çok rahat. Hiç umurlarında değil. Biz bundan sonraki haklarımızı nasıl koruyacağız, onun tartışmasını yapalım'' şeklinde konuştu.

Emin Bengisu de ''Fenerbahçe ve Galatasaray'a istenilen veriliyor, bize gelince zorluklar çıkarılıyor'' dedi.

-DERİŞ'İN HENTBOL AÇIKLAMASI-

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Deriş, hentbol şubesiyle ilgili iddialara yanıt verdi.

Hentbolcu Nevzat Hocaoğlu'nun sözleşmesiyle ilgili iddialara değinen Deriş, ''Nevzat Hocaoğlu takım kaptanımızdı. İki yıl önce takımdan ayrıldı. Sözleşmesinin biri bizde, diğeri federasyonda ve değeri 57 milyar liradır. Denildiği gibi 80 milyar lira ise niye bu süre içinde talep etmedi? Şampiyonluk primi istiyor. İyi araştırın, herkese mektup yazıp, şampiyonluk primini de istiyor, yoksa sözleşme değeri 57 milyar liradır ve ödenmiştir. Kesinlikle 80 milyar lira diye bir sözleşmesi yoktur'' şeklinde konuştu.

Üyelerin konuşmaları nedeniyle uzun süren ve zaman zaman küçük tartışmalara sahne olan Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Toplantısı'na eski TBMM Başkanı Hikmet Çetin de katıldı.

Diğer yandan, kulüp üyeliğinde 60 ve üzeri yılı dolduranlar için düzenlenen törene onursal başkan Süleyman Seba katılmazken, plaketini kongre üyesi Mesut Arda aldı.

Kaynak: AA
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Alves

Borcu yapsınlar ama gelir getirecekler yerlere yatırsınlar ki bir değeri olsun

Boşa savurmakla olmuyor
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

AsA

Bundan iki ay once demirorene borc 35 miLyon'du faizLemi 49 miLyon'a cikti

Kralkartal21

Evet ya bu borç durduk yere niye arttı.Sanki parasıyla bişey mi yaptı Beşiktaş için.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

M34

Borc 35 degil 42idi yanilmiyorsam. Holosko'yu da baskanimiz, allah basimizdan eksik etmesin, almisti; Manisaspor Besiktas'i yeterli görmemisti.

carsi52

Off Offf.
Gittikçe Geseye benziyoruz.
Bölünür senin için uykular!

saldır beşiktaş

borç batağına doğru sürkleniyoruz gittikçe artıyor borcumuz
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

gözzde_bjk

Borç giderek artıyor ve sadece eleştirmekle yetiniyorlar.Kimsenin birşey yaptığı yok.
Birde başkan demez mi ''Beşiktaş'a faydalı olacak herkese kapımız açık'' diye alay eder gibi.Biri haksızsın diyince ben başkanım diyen adam yardım kabul edeceğini söylüyor.
Yönetim kendinden bir haber.Toplantı yapacak yerimiz yok mu da herkes herşeyi başkalarından öğreniyor.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Non Mollare Mai

Oh maşallah. Akıllı yatırım yapmadığın sürece ki herşeyden önemlisi Sayın Başkan sen gitmediğin sürece bu borç 200 Milyon Ytl olur.
edit

carlito1903

Başkana borç 50 Milyon YTL imiş...

Bu borç başkanın kendi hatalarından dolayı oluştu, biz mi dedik Del Bosque'yi kov 10 Milyon zarara gir, biz mi dedik Gordon'a 2 Milyon harca....

keskinli

gelecek olan yönetimin yerinde olsam simdiki baskana olan borclarin üstüne yatarim.
mahkemeyede gidilirse görevi kötüye kullandi diye tazminat davasi acarim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

KeePSaKe

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 24, 2008, 22:02:50
Off Offf.
Gittikçe Geseye benziyoruz.

bir farkımız kalmayacak bu gidişle
Since 1903

ist.hatirasi/3-4

borcumuz değil borçları!!!! üstünüze alınmayın parayı saçarken oraya buraya verirken sordular mı bizlere? del bosque olayını sordular mı bize ? birde nerede bu paralar bnereye aktı? basketbol para alamıyor.voleybol ve diğer branşları sormayın gitsin onlar hiç almıyor.peki para nerde?
YÖNETİM İSTİFA !!!

onaT

2 sene önce olsa ben öderdim=)