Ana Menü

Beşiktaş Kobiashvili'nin peşinde

Başlatan NoPasaran, Mayıs 22, 2008, 16:52:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Gelecek sezon güçlü bir kadro kurmayı planlayan Beşiktaş'ta transfer çalışmaları sürerken, futbol takımı genel menajeri Sinan Engin de Çek oyuncular Tomas Zapotocny ve Tomas Sivok'un transferi için İtalya'da girişimlerini sürdürüyor.

Bir yandan Zapotocny ve Sivok'u renklerine bağlamaya çalışan siyah-beyazlı takımın, diğer yandan oyuncu arayışlarını sürdürdüğü ve bu çalışmalar doğrultusunda Gürcü oyuncu Levan Kobiashvili ile de görüşüldüğü açıklandı.

Sinan Engin, yaptığı açıklamada, Zapotocny ve Sivok ile bir sorun olmadığını belirterek, ''Udinese kulübüyle görüşmeler devam ediyor. Bonservisleri konusunda bazı detaylar var. Onları gidermeye çalışıyoruz'' dedi.

Transferde görüştükleri 5-6 futbolcunun bulunduğunu kaydeden Engin, ''Avusturya'nın Mattersburg takımında forma giyen Cem Atan görüştüğümüz oyunculardan biri. Bunun yanında Almanya'nın Schalke 04 takımında forma giyen Gürcü orta saha oyuncusu Levan Kobiashvili de görüştüğümüz oyunculardan bir diğeri'' diye konuştu.

Almanya'nın (Bundesliga) takımlarından Schalke'ye 2003 yılında gelen Kobiashvili'nin 2010 yılında kadar sözleşmesi bulunuyor. Bundesliga'da 260 maça çıkan Gürcü oyuncu, futbola ülkesinin Avaza Tiflis takımında başladı. Tecrübeli oyuncu, Gürcistan'ın Metalurg Rustawi ve Dinamo Tiflis takımlarında forma giydikten sonra Rusya'ya transfer oldu ve Alania Wladikawkas takımında forma giydi. Almanya kariyerine Freiburg'da başlayan Levan Kobiashvili, 2003 yılında ise Schalke 04'e geçti

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Onur*

Levan Kobiashvili'yi severim.

alırsak iş yapar bence..

duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

akbaba71

Kobiashvili iyi oyuncu alınırsa faydalı olabilir.
5-6 oyuncu iler görüşüyoruz demiş
Lazio for Guglielmo Stenardo, Lens for Adama Coulibaly, SV Mattersburg for Cem Atan, Schalke 04 for Marcelo Bordan and Levan Kobiashvili and Panathinaikos for Anthony Seric.

bu oyuncuları gördüm yabancı bir sitede.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

RCA

marcelo bordan fena değil sanıyorum schalke nin son maçında nürnberge 2 kafa golü atmıştır tam emin değilim..

en azından bu da bir gercek istediğmizi oyuncular yine iyi oyuncular kapasiteli oyuncular..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

faydalı bi oyuncu ama alabilirlermiki
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Adriano

Ey yönetim, lütfen utandırın bizi.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

pAscAliAnUmut

Alınırsa çok yararı olur. Ama ben yine balon haber derim
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Haber AA tarafından tüm medyaya duyruldu..

Sinan Enginin resmi açıklaması sanırım :)

Doğrudur ama alamazsak balon diyemeyiz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

Alıntı yapılan: akbaba71 - Mayıs 22, 2008, 19:11:24
BEŞİKTAŞ'TAN BORSA'YA AÇIKLAMA!..

Bu arada Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ, İMKB'ye 8 futbolcunun transferi için görüşmelerin başlandığı açıklandı.

Siyah beyazlı yönetimden yapılan açıklamada, "Udinese'den Andrea Coda ve Tomas Sivok, Lazio'dan Guglielmo Stendardo, Lens'ten Adama Coulibaly, Mattersburg'dan Cem Atan, Schalke 04'ten Marcelo Bordan ve Levan Kobiashvili, Panathinaikos'tan Anthony Seric'in transferleri konusunda kendileri ve kulüpleriyle görüşmelere başlanmıştır" denildi.

Sinan Enginin acıklaması doğrudur.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Andre coda ? Zapodan mı bahsediyorlar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

Andrea Coda 23 yaşında bir oyuncu Zapo değil.

Zapo ile ön protokol imzalandı deniyordu o yüzden yazmamış olabilirler belki.

cArsi_faruk

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 22, 2008, 19:39:51
Andre coda ? Zapodan mı bahsediyorlar

yok degil baska bir oyuncu andre coda italyan
Italya ümit milli de de oynuyor
Cocuklar Inanin Inanin Cocuklar Güzel günler görecegiz günesli günler !

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gürol

beşiktaş genelde artık toplardı ne oldu da gelecek vaadeden ve kendini ispatlamış futbolcularla ilgilenmeye başladık
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/