Ana Menü

Elmayla armudu karistirmayalim yada carsiyla carsicilari

Başlatan keskinli, Mayıs 19, 2008, 18:34:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

çok enreresan yerlere ilerliyoruz çarşıda bitiyor galiba
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ismailcem

carsı benim gözümde yaptıkları her hataya ragmen onları savundukları zaman bitmişti zaten ama şimdi bu yorumları okuyunca içim acıyor carsıyı carsı yapanlar bugun bitmesine sessiz kalıyor ya aklım almıyor abiler genc nesillere sahip cıkmıyor bagırmak isteyene izin vermiyor iş artık cıgrından cıktı bunun sonunu abilerin !!! iyi düşünmesi lazım bir efsane yok olup gidiyor

keskinli

Alıntı yapılan: erascarsi - Mayıs 21, 2008, 14:48:39
hatırlarsanız ben forumda çArşı ve çArşılılar diye baya bi tartışmaya giriyordum.o zamanlar gerek ana forumda gerekse özel mesajlarla hain edildim ama ana forumda kimse o mesajları okuduğunda herhangi bi tepki vermedi ama bu yazdığınız bana karşı yapılan eleştirilere güzel bi cevap fakat geç kalınmış bi yazı demek istediğim.
ben senin o zamanki tartismalarini hatirlamiyorum ama bu forumda kimse fikirlerinden dolayi hain edilmez.böyle bi durum sözkonusu oldugunda keske bize bildirseydin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

Ahmet abiye katılıyorum yüreğine sağlık abi çok güzel yazmışsın
unutmayalım ki bir çok konuda beşiktaşımızı dünya ya tanıtan bir grup ayrıca

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

bu konu herkesin görüşüne açık farklı görüşlerdeolabilir ama bi gerçek var çArşı artık çarşı oldu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

delgado1008

Bu forumdakileri bilmiyorum ama çevremdeki herkesin inandığı bi nokta var; oda Çarşının yada Alen ve ekibinin başarısızlıklardan dolayı yönetime tepki vermemesinin  nedeni olarak susturulmalarını görüyorlar.Bir grubu yada bir kişiyi susturmak neyle olur bunuda herkes biliyor.Fakat ben buna asla inanmıyorum yada buna inanacağım bi kanıt yok.Ayrıca kanı genç olan daha liselerde ortaokullarda okuyan gençlerin yada bu işin yaşla alakası yok büyümüş ama kafa olarak büyümemiş bağzılarının Çarşıdan anladığı asan,kesen,sürekli olay çıkartan,her ortama sağlam giren gerekirse farklı bir renk gördüğünde ona cezasını veren daha bir çok şey..... adamlar buna inanıyor sonra bunların bağzıları olmayınca üzülüyorlar hani Çarşının dediği gibi "Kan döktüklerinde seviniyorlar Kan verdiklerinde üzülüyorlar".Ya hepsini geçtim benim 11 yaşındaki yiğenim bana gelip "abi sende trabzon olaylarının görüntüsü varmı hani Çarşı kahve basmışya o sende varmı diyor".İşte bütün yazdıklarımın özeti bu cümlede gizli çok üzülüyorum nereye gidiyor sonumuz?
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

saldır beşiktaş

doğru çevrede bir tarfatar grubu değil holiganlar topluluğu olarak görülüyor geçen defterimde çarşı yazısını hoca gördü holiganmısın sen diyo bi şeyler yapılmalı bu konu hakkında
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

sercAn1903

bize ilerde ne olmak istiyorsunuz diye anket yaptırdılar. ben direk holigan yazdım :D hoca tip tip bana bakıyor o günden beri :D
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Onur1903

Çarşının artılarını ve eksilerini karşılaştırdığınızda hangisinin fazla çıktığı zaten gerçekleri gösterir...Bence sorun çarşı değil çarşının içinde rant sağlamaya çalışıyor die lanse edilen kişiler.

ata vicente

Ozaman bu rantcıları da carsı temızleyecek.Ama ne yazıkkı umutsuz oldugum konu bu rantcılar bırcok kısının abı dedıklerı ınsanların yanında olan ınsanlar.Bır Besıktas macına kactane karsı takımın amıgoları gelıp macı provake edıyorlar cok ıyı bılıyorum.Bız elmayla armutu karıstırmayalım ama herkes haddını de bılsın.O trıbun kutsaldır 15-20 yasındakı cocukların tekelıne gıremez.