Ana Menü

Elmayla armudu karistirmayalim yada carsiyla carsicilari

Başlatan keskinli, Mayıs 19, 2008, 18:34:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

son zamanlarda carsi hakkinda elestirilerin cogalmaya basladiginin herkes farkina varmistir.
bazen bu elestiriler hakarete kadar varmaya basladi.
elestirenler arasinda bende varim ama unutmayalim;
carsi grubu besiktasin en büyük taraftar grubu,en cok destek veren grubu,bi anlamda besiktas tribünlerinin can damari.
hem inönüde hem deplasmanlarda yaptigi tezahüratlarla bizi gururlandiran,dünyada yapilan adaletsizlige ve hakizliklara karsi verdigi ince mesajlarlada besiktas tribünlerini siyasi dergilere kadar tasiyabilen büyük bi olusum.
böyle büyük bi grubun icinde cürklerin olmasi doga geregi.
kapalida sayisi 5 bine kadar cikan bu grubun icinden 100 tane yaramaz adam cikmasida cok normal.
bu 100 kiside sözü gecenler olursa,tepede yanlislarin olmasida normal.
bu böyle diye carsi kötü olmaz.
türkiyenin bakanlari iyi degilse türkyenin hepsi kötü olmaz,herhangi bi sirketin yöneticilerinin bi kismi kötü diye tüm calisanlar kötü olmaz.
pazarda armutlar cürükse,elmalarda cürük olur diye bi kanun olmaz...
elestirilerde dozlari iyi ayarlayalim,fazla doz insanin kendini zehirledigini unutmayalim!

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Ahmet çok haklısın ama dışarıdan bakanlar bunu göremiyor o çürükler yüzünden tüm Çarşı'ya geliyor laf...

Umarım en kısa zamanda düzelir bu durumlar, bu sene derbilerde iyice ayyuka çıkan tribünlerin formsuzluğu artık son bulmalı...

ismailcem

ben yıllardır bu tribünlerde büyüdüm genligim gitti son 3 yıldırda ortaya girmiyorum deplasmanlara gitmiyorum ayrıca bagırmıyorum neden dersen carsının 4 senedir  yönetime olan hayranlıgı ve arkasında durmasıdır o yüzdende ben eleştiriyorum tepkimide koyuyorum ligin son macında bile yönetime tepki koymuyorsanız kusura bakmayın ben elma ile armudu karıstırırım

ata vicente

Kurunun yanında yas da yanar mısalıdır bu ısler.Bende Ismaıl cem gıbı 8-9yasından berı maca gıderım.Ama ne Carsıyım ne de bır dernegım sadece Besıktaslıyım.Besıktaslılıgımlada en az herkes kadar gurur duyuyorum.Ama son zamanlarda bazı grupların yaptıgı(kapalı üst KUTU) benı utandırmaya basladı.Hepımızın basına gelıyordur konusanlar oluyor ve bır yerden sonra savunamıyorsun Karsılıksız Besıktas sevgını cunku ona leken surenler turemeye baslıyor...Ben kımseye abılerımız demem cunku oradakı her benden buyuk ınsan benım abımdır her kendımden kucuk ınsanda kardesımdır.Bız boyle bır jenerasyonduk bızım abılerımız bır olay cıktıgında bızı olayların dısına ıterdı.Sımdıkı gıbı olayların uzerıne atmazlardı.9yasıundayken kendını guvende hıssettıgın evın gıbı gordugun yerde sımdı devamlı tedırgın olmak ne demek herkes bılır.Hee korkuomuyuz???Aslaa kımseden korkmam kralınında karsına haklı oldugum her konuda cıkarım cok da cıkmısımdır.Ama bızım aradıgımız artık huzur bu huzuru bozanlarda bellı kısılerdır.Bu kısılerde bırcok kısının abı dedıgı adamlardır.Temızlenmemız lazım cunku Besıktas taraftarı ozeldır sımdı ıse ozellıgını hızla kaybetmeye baslıyor.Evvelden soyle bırsey vardı hep dıkkatımı cekerdı.Besıktaslıyım dıyen herkes futboldan anlardı lafın gelısı bır Besıktaslı tanımadım hayatım boyunca gercekten severdı takımını desteklerdı takıp ederdı,simdi ne mi oldu???O stadda her mac Besıktaslı olmayıpta sırf laf olsun bırcok kısının abı dedıklerını tanıyor dıye maca gelen bırsuru adam doldu.Esrarları basıp basıp kafa bı dunya olup kavga cıkaranımı ararsın,alkolu agzıyla almayı bılmeyıp baska taraflarıyla ıcıp sapıtıp mılletın anasına bacısına laf atan bırdunya adam doldu.Bunları kımmı doldurdu cok super ısler yapan yonetım,fedakar cefakar abılerımız!!!Bundan 5sene once kımse semtımızden gecemezken sımdı travestılerı,ezıklerı rahat rahat gecer oldu hatta kavga cıkarır oldu bununda sebebı artık kavgayı trıbunde edıyoruz cunku makarasına gelen dıger takım taraftarlarının ıcımıze sızmasından.Bunları laf olsun dıye anlatmadım ısımlerıyle bıle tek tek bu adamları soylerım.Dedıgım gıbı bız o stadda buyuduk cocuklugumuzu verdık genclıgımızı de verıyoruz ama ostadı kımseye vermeyız!!!
Saygılar

sercAn1903

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 19, 2008, 18:34:18
son zamanlarda carsi hakkinda elestirilerin cogalmaya basladiginin herkes farkina varmistir.
bazen bu elestiriler hakarete kadar varmaya basladi.
elestirenler arasinda bende varim ama unutmayalim;
carsi grubu besiktasin en büyük taraftar grubu,en cok destek veren grubu,bi anlamda besiktas tribünlerinin can damari.
hem inönüde hem deplasmanlarda yaptigi tezahüratlarla bizi gururlandiran,dünyada yapilan adaletsizlige ve hakizliklara karsi verdigi ince mesajlarlada besiktas tribünlerini siyasi dergilere kadar tasiyabilen büyük bi olusum.
böyle büyük bi grubun icinde cürklerin olmasi doga geregi.
kapalida sayisi 5 bine kadar cikan bu grubun icinden 100 tane yaramaz adam cikmasida cok normal.
bu 100 kiside sözü gecenler olursa,tepede yanlislarin olmasida normal.
bu böyle diye carsi kötü olmaz.
türkiyenin bakanlari iyi degilse türkyenin hepsi kötü olmaz,herhangi bi sirketin yöneticilerinin bi kismi kötü diye tüm calisanlar kötü olmaz.
pazarda armutlar cürükse,elmalarda cürük olur diye bi kanun olmaz...
elestirilerde dozlari iyi ayarlayalim,fazla doz insanin kendini zehirledigini unutmayalim!

abi bence gereken herşeyi çok güzel şekilde söylemiş..

napalım düşe kalka büyücez. herşey çok iyi olcak değilya her zaman
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Anarchy*

saldır beşiktaş

eleştirmeye hakkımız var ama hakarete hakkımız yok onlar  beşiktaş tribünün direği
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Ahmet abi gerçekten çok güzeL yazmışsın
DedikLerinin sonuna kadar katıLıyorum.
Bölünür senin için uykular!

gürol

Alıntı yapılan: ata vicente - Mayıs 20, 2008, 11:13:47
Kurunun yanında yas da yanar mısalıdır bu ısler.Bende Ismaıl cem gıbı 8-9yasından berı maca gıderım.Ama ne Carsıyım ne de bır dernegım sadece Besıktaslıyım.Besıktaslılıgımlada en az herkes kadar gurur duyuyorum.Ama son zamanlarda bazı grupların yaptıgı(kapalı üst KUTU) benı utandırmaya basladı.Hepımızın basına gelıyordur konusanlar oluyor ve bır yerden sonra savunamıyorsun Karsılıksız Besıktas sevgını cunku ona leken surenler turemeye baslıyor...Ben kımseye abılerımız demem cunku oradakı her benden buyuk ınsan benım abımdır her kendımden kucuk ınsanda kardesımdır.Bız boyle bır jenerasyonduk bızım abılerımız bır olay cıktıgında bızı olayların dısına ıterdı.Sımdıkı gıbı olayların uzerıne atmazlardı.9yasıundayken kendını guvende hıssettıgın evın gıbı gordugun yerde sımdı devamlı tedırgın olmak ne demek herkes bılır.Hee korkuomuyuz???Aslaa kımseden korkmam kralınında karsına haklı oldugum her konuda cıkarım cok da cıkmısımdır.Ama bızım aradıgımız artık huzur bu huzuru bozanlarda bellı kısılerdır.Bu kısılerde bırcok kısının abı dedıgı adamlardır.Temızlenmemız lazım cunku Besıktas taraftarı ozeldır sımdı ıse ozellıgını hızla kaybetmeye baslıyor.Evvelden soyle bırsey vardı hep dıkkatımı cekerdı.Besıktaslıyım dıyen herkes futboldan anlardı lafın gelısı bır Besıktaslı tanımadım hayatım boyunca gercekten severdı takımını desteklerdı takıp ederdı,simdi ne mi oldu???O stadda her mac Besıktaslı olmayıpta sırf laf olsun bırcok kısının abı dedıklerını tanıyor dıye maca gelen bırsuru adam doldu.Esrarları basıp basıp kafa bı dunya olup kavga cıkaranımı ararsın,alkolu agzıyla almayı bılmeyıp baska taraflarıyla ıcıp sapıtıp mılletın anasına bacısına laf atan bırdunya adam doldu.Bunları kımmı doldurdu cok super ısler yapan yonetım,fedakar cefakar abılerımız!!!Bundan 5sene once kımse semtımızden gecemezken sımdı travestılerı,ezıklerı rahat rahat gecer oldu hatta kavga cıkarır oldu bununda sebebı artık kavgayı trıbunde edıyoruz cunku makarasına gelen dıger takım taraftarlarının ıcımıze sızmasından.Bunları laf olsun dıye anlatmadım ısımlerıyle bıle tek tek bu adamları soylerım.Dedıgım gıbı bız o stadda buyuduk cocuklugumuzu verdık genclıgımızı de verıyoruz ama ostadı kımseye vermeyız!!!
Saygılar
güzel yazmışsın kardeşim tebrikler..
ben 26 yaşındayım ve kendimi bildim bileli alen abi trbibünü koşturur ve çok mantıklı konuşur.her beşiktaşlı alen i kahramanı ilan etmiştir.
diğer tayfa yani çarşı da hepimizin can simitidir kavgayı onlar eder gidemezsiniz denilen yerlere onlar gider göğsümüzü kabartır.kavgayla göğsümüzmü kabarır diyecek insanları şimdiden görüyorum.ama bir daha düşünün ve kabardığını sizde anlayacaksınız boşa gazel okumayın bana yani.
ama işte gel gör ki bu kahramanımız ve can simidimiz tavrını ortaya koymadı ve fener maçında hep yaptıkları göreviniyerine getirmedi ve başımızı ilk defa yere eğdi.
umarım yakında bu hatadan dönerler de eski günlere döneriz.
şu anda acı içindeyiz.insanın içinden kalkıp çarşıyı sanal alemde eziklere yada cinconlara karşı savunmak gelmiyor.
HADİ ÇARŞI TOPLA KENDİNİ...
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

onaT

fener maçı çarşının 8-0'ydı.
yinede onu unutturacak güzel 2-1leri var...

erasca

ben zamanında söyle hain ilan edilmedim mi?çarşının içindekiler derken sen nasıl çarşı ya laf söylersin başa senmi geçmek istiyosun dendi.burdan yönetimimize sesleniyorum bazı konularda gerektiği yerlerde müdahale yapmalısınız bence.benim anllattığım olaydan 2 ay sonra bu başlık açılmış.

ata vicente

Alıntı yapılan: erascarsi - Mayıs 21, 2008, 00:44:15
ben zamanında söyle hain ilan edilmedim mi?çarşının içindekiler derken sen nasıl çarşı ya laf söylersin başa senmi geçmek istiyosun dendi.burdan yönetimimize sesleniyorum bazı konularda gerektiği yerlerde müdahale yapmalısınız bence.benim anllattığım olaydan 2 ay sonra bu başlık açılmış.
İsin enteresan tarafı da sana bu elestırıyı yapanların carsıyla alakası yoktur.Yanı kraldan cok kralcı vazıyetı!

keskinli

Alıntı yapılan: erascarsi - Mayıs 21, 2008, 00:44:15
bunu anlamadim ben biraz daha aciklama yaparmisin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erasca

hatırlarsanız ben forumda çArşı ve çArşılılar diye baya bi tartışmaya giriyordum.o zamanlar gerek ana forumda gerekse özel mesajlarla hain edildim ama ana forumda kimse o mesajları okuduğunda herhangi bi tepki vermedi ama bu yazdığınız bana karşı yapılan eleştirilere güzel bi cevap fakat geç kalınmış bi yazı demek istediğim.