Ana Menü

Sivok ve Zapotocny [Tek başlık]

Başlatan NoPasaran, Mayıs 16, 2008, 00:37:03

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

"Sivok ve Zapotocny ile anlaştık"
Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Çek futbolcular Tomas Zapotocny ve Tomas Sivok konusunda kulüpleriyle anlaşırken, futbolcularla anlaşma sağlamak için görüşmelerini sürdürüyor.

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İtalya'nın Udinese takımında forma giyen Zapotocny'nin yanı sıra bonservisi bu kulübün elinde bulunan Sivok konusunda İtalyan kulübü ile anlaşmayı sağladıklarını belirterek, ''Futbolcularla da anlaşmaya çalışıyoruz. Ufak tefek pürüzler kaldı. Bunları gidermeye çalışıyoruz. Önümüzdeki hafta bu oyuncuların transferleri netlik kazanır'' dedi.

Engin, sezon başında Fenerbahçe'den transfer edilen Mehmet Yozgatlı'nın yanı sıra Baki Mercimek ile de yollarını ayırma kararı aldıklarını söyledi.

16.05.2008   

Kaynak : AA
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

cassa23

şu takımda fenerli futbolcu kalmasın seneye genç diri mücadeleci ruhuyla oynayan savaşçı hırslı futbolcular görmek istiyorum

eagleizma1903

daha sezonun baslamsina cok var beyler daha ne isimler duycaz ama imza atan alakaksiz biri olcak.insallah bu sene ben yanilirim insallah bu sozlerimden utanirim ama gorunen koy kilavuz istemiyo  >:(

saldır beşiktaş

ikiside sağlam oyunculara benziyor ama ne olacağı belli olmaz çünkü ikisinide hiç izlemedim
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Adriano

Kedi olalı bir fare tutulur inşallah..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

onaT

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 16, 2008, 10:12:03
Benim bir önerim daha var..

Rozehnal..

Çek milli oyuncu konusunda ilerleme var..

Defasnın soluna kadlec, ortaya zapo ve rozehnal sağ bek serdar kurtuluş olursa ve ön libero sivok olursa

Müthiş bir oyum sağlanacağı düşüncesindeyim..

Zapo uzun boylu ve ağır diye biliyorum.

Sivok için övgü dolu sözler çok fazla..

Rozehnal ile anlaşmak çok zor ama yönetim deniyor...

Sonunda Beşiktaş savunması İbolardan, bakilerden, zanlardan kurtulacak gibi geliyor..

:bjk

inşallah. bir de klasnic gelse tamam transfer bitmiştir. hayırlısı

KeePSaKe

evet klasnic birde ibonun yerine bir oyuncu sergende gelse tam olur
Since 1903

gürol

Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 16, 2008, 22:33:40
Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 16, 2008, 10:12:03
Benim bir önerim daha var..

Rozehnal..

Çek milli oyuncu konusunda ilerleme var..

Defasnın soluna kadlec, ortaya zapo ve rozehnal sağ bek serdar kurtuluş olursa ve ön libero sivok olursa

Müthiş bir oyum sağlanacağı düşüncesindeyim..

Zapo uzun boylu ve ağır diye biliyorum.

Sivok için övgü dolu sözler çok fazla..

Rozehnal ile anlaşmak çok zor ama yönetim deniyor...

Sonunda Beşiktaş savunması İbolardan, bakilerden, zanlardan kurtulacak gibi geliyor..

:bjk

inşallah. bir de klasnic gelse tamam transfer bitmiştir. hayırlısı

yalnız klasnic bobonun yerine alınacak bildiğim kadarıyla ve bobo bence daha iyi bi futbolcu klasnic in takıma alışma dönemini de düşünürsek.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

bahadıR

sivok iyi ama Zapotocny yi tanımıyorum izlemedim
bu arada neden çekleri seçtiler acaba???
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

gürol

aynı ükleden olmasını istediler.aynı dili konuşsu istediler.e tabi gücümüz brezilyalılara yada ingilizlere felan yetmeyeceğine göre.ve sıkıntımızın hava ve yan toplar olduğu için çekler de bu konuda idare eder oldukları içindir sanırım..
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

akbaba71

Türkiyeye gelebilecek ve iyi olucak defans oyuncusu alıcaksan İtalya liginde oynamış ve Doğu Avrupalı sert oyuncular iş görür.
İkisininde aynı ülkeden ve birbirlerine yakın mevkilerde oynayacak olması avantajlı tabi.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

NoPasaran

Gordonla ilgili başkan iyi şeyler söylemiş :)

NE olacak bu defansın hali bu sene merak ediyorum  :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Sivok'u milli forma ile gördüm, 7 numara giyiyordu...

Orta saha olduğu bi kez daha belli oldu yani :)

onaT

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 16, 2008, 11:20:02
Full name   Tomáš Sivok
Date of birth   September 15, 1983 (age 24)
Place of birth      Pelhřimov, Czechoslovakia
Height   1.85 m (6 ft 1 in)
Playing position   Midfielder

Vikipediada ayrıca 6 ay sakaltlandığını, Milanın trasnfer listesindeydi diyor sakatlanmasaydı :)

Buna defans diyen basına  :muhaha

basına wikiden fazla güvenirim oraya el alem yazıyor basın en azından o kadarını biliyordur

kartalpenchesi

bu oyuncuları çok merak ettim ikiside çok iyi galiba aynı dili konuşmaları süper olucak

bide şu klasnic gelsin diyenler klasnic gelirse kim gidecek? hemen boboyu satacaksanız galiba

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene