Ana Menü

Sivok ve Zapotocny [Tek başlık]

Başlatan NoPasaran, Mayıs 16, 2008, 00:37:03

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: eRe - Mayıs 16, 2008, 13:13:15
ben bu oyuncuları bılmıyorum sadece ısımlerını duymuslugum var ama volkan abı ole bı yazıyosunkı umutlandırdın benı ;D

Güven bana ere ;D

Sivoktan çok umutluyum

Zapo da şimdikilerden iyidir

Bi adam daha kaldı

Rozehnal ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

rozehnal newcastle de dimi ?
geleceğini sanmıyorum :)
Since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

Rüştü
Serdar k.  Zapo İbrahim T bir sol bek
               Sivok
Serdar Ö.  Delgado    Tello
        Holosko Nobre

yeni sezonda böyle bir kadro görebiliriz Bobo ve Cisse nin satılacağını düşünüyorum.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

akbaba71

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Mayıs 16, 2008, 14:30:00

Newcastle ve Lazio  yoda oynadı bu sezon 46 maçta oynamış 27 yaşında istikrar abidesi
Volkan abi sen Toramanın yerine düşünüyorsun Rozehnalı dimi.

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

eRe

volkan abı kampanya baslatalım transferde payımız olsun :P

ya dogrusu versınler parayı alsınlar ya
basarı gelcekse o borclar basarıyla odenecek zaten
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Alıntı yapılan: akbaba71 - Mayıs 16, 2008, 14:47:42
Alıntı yapılan: KeePSaKe - Mayıs 16, 2008, 14:30:00

Newcastle ve Lazio  yoda oynadı bu sezon 46 maçta oynamış 27 yaşında istikrar abidesi
Volkan abi sen Toramanın yerine düşünüyorsun Rozehnalı dimi.

Evet  mecburen oraya düşünüyorum..

Beşiktaşın defansının çok çok güçlü olması gerekiyor.Artık sütten ağzım yandı :)

Toraman iyi oynarsa oynar , oynamazsa klubude oturur..

Beşiktaşın artık onlarla oynayacak durumu kalmamıştır kanımca..

Forvet hattımızdan Nobre gider bu sene. Verdiği demeçlerde kalıcı durmuyordu..Yanına iyi bir santrafor alınsın Holoskonun. Boboda gidiyor madem.

Satacaklarından sonra 5-6 milyon euro ile yepyeni kadro kurabilirsiniz :)

Hemde çok daha güçlü
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gürol

nobre gitmez bence.sanmam.bobo gider ama.
ibrahim toraman hakkında da katılıyorum artık kimsenin gözünün yaşına bakmamak lazım.toraman her zaman beşiktaşın değişilmezi oldu eğer toramanı kesebilen bi futbolcu alınırsa o zaman güzel bi transfer yapılmış olur.
ama sol bek öncelik olmalı.üzülmez yüzünden tello da bütün yeteneğini kaybedecek yakınd[kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]adlec düşünülüyor bence uygun olabilir.
cisse nin gitmesi konusu da yabancı olmasa kalsın derdim ama yabancı.yabancı kontenjanını doldurmayı hakedecek kadar iyi bi performans sergilemedi ne yazık ki.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

akbaba71

6 yabancının yanında oynayacak 5 yerli oyuncumuz  iyi oyuncular olmadı bu sene şampiyonluğu yerlilerin yetersizliğinden kaybettik.
Muhtemelen gelecek sezon Rüştü ,Serdar Kurtuluş,Serdar Özkan ve Nobre ilk 11 de olur sol beke iyi bir yerli alınabilirse (zor gözüküyor.)Stoperlerin 2 side yabancı olucak benimde istediğim bu.
Sol bek yabancı olursa Stoperde Toraman oynar diye düşünuyorum.
Tabi bu varsayımları Üzülmezin yerine bir oyuncu aldığımızı düşünerek yapıyorum.
Gelecek sezon Holosko,Tello,Delgado nun alınacak yabancılar kaliteli olursa başarılı oluruz yoksa bir kayıp sezon daha.

akbaba71

Beşiktaş'ta Tomas operasyonu !..
Lig TV'nin haberine göre transferde haraketli günler geçiren Beşiktaş, dün bir gece yarısı operasyonu ile Tomas Sivok ve Tomas Zapotocny'de sona yaklaştı. Bonservisleri Udinese'de bulunan iki futbolcu için Beşiktaş'ın toplam 7.5 milyon Euro ödeneceği iddia ediliyor.

İki futbolcudan Tomas Sivok orta sahada Tomas Zapotocny ise savunmada forma giyiyor. Tomas Sivok, EURO 2008'deki rakiplerimizden Çek Cumhuriyeti'nin aday kadrosunda bulunuyor.

15 eylül 1983 doğumlu olan orta saha oyuncusu Sivok, 1.85 boyunda. Defansif özellikleriyle ön plana çıkan Sivok, sezon başında Sparta Prag'dan Udinese'ye transfer olmuştu. Ancak İtalyan kulübünde tutunamayan Sivok, tekrar Prag'a kiralandı. 2005 yılında dizinden ağır bir sakatlık geçiren Sivok, yaklaşık 6 ay sahalardan uzak kalmıştı. O sıralarda Milan'ın da ısrarla istediği Sivok'un transferi sakatlık nedeniyle gerçekleşmemişti.

Beşiktaş'ın transferinde sona yaklaştığı bir diğer futbolcu Tomas Zapotocny ise 1980'de doğdu ve futbola Dukla'da başladı. Daha sonra Sloven Liberec'e transfer olan futbolcu, burada gösterdiği başarılı performansla 2006-2007 sezonunun en başarılı futbolcusu seçildi. Geçen sezonun başında yaklaşık 500 bin pounda Udinese'ye transfer olan Zapotocny burada 11 maçta forma giydi. Bu maçlarda gol atamayan Çek futbolcu Zapotocny, 3 kez de Çek Milli Takımının formasını giydi.
kaynak:Lig Tv

cArsi_faruk

Cocuklar Inanin Inanin Cocuklar Güzel günler görecegiz günesli günler !

akbaba71

Beşiktaş'ın gözü Çek'lerde
Dış transferde atağa kalkan Beşiktaş, Udinese'nin iki Çek futbolcusu Tomas Zapatocny ve Tomas Sivok ile anlaştı. Siyah-beyazlılar yabancı kontenjanını boşalttıktan sonra bu iki futbolcuyla resmi sözleşme imzalayacak.

Geçtiğimiz sezon Sparta Prag'a kiralanan Sivok, Avrupa Şampiyonası'nda Çek Milli Takımı'nın formasını giyecek.

2007-2008 sezonunda aradığını bulamayan Beşiktaş, transfer için kolları erken sıvadı.

Siyah-beyazlı kulüp özellikle defans transferi için bu sezon çok seçici davranıyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın isteği doğrultusunda defansı Çek oyunculardan kurmayı planlayan Beşiktaş, devre arasında almayı düşündüğü Tomas Zapatocny ile yeni sezon için anlaştı. Bu sezon Udinese formasıyla 19 maça çıkan 28 yaşındaki Zapotocny, 4 sarı, 1 kırmızı kart görüp, takımı adına 1 gol kaydetti.

Transfer görüşmelerini bizzat yürüten menajer Sinan Engin'in listesindeki bir diğer isim ise bu sezon Udinese'den Sparta Prag takımına kiralanan Tomas Sivok. 25 yaşındaki Sivok, hem defans hem de orta saha da görev yapabiliyor. Genç oyuncu, EURO 2008'de mücadele edecek Çek Cumhuriyeti Milli Takımı'nın aday kadrosuna da çağırıldı.

Her iki futbolcuyla da anlaşan siyah-beyazlı yönetim, İtalyan kulübü ile bonservis pazarlıklarını sürdürüyor. Bonservis bedelini uzun vadeye yaymaya çalışan siyah-beyazlılar, Udinese yönetimini istedikleri ödeme planına ikna edebilirlerse  her iki futbolcu da Beşiktaş forması giyecek.

Siyah-beyazlılar transfer listesindeki bir diğer Çek savunma oyuncusu David Rozenhal'dan ise yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçti.

NTVSPOR

Anlaşılan transfe bitmek üzere umarım başarılı transferler yapılır.

eRe

rico gıttı gordon gıdecek 2 oyuncuyu kacırmadan ımza attırmalıyız
avrupa sampıyonasında bıraz ıyı oynasalar hemen baska klupler gırer boylece bu transferler yalan olur
ayrıca rozenhalden de vazgecmemek gerek
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun