Ana Menü

Batuhan'ın yaşı 17 ama..!

Başlatan carlito1903, Mayıs 15, 2008, 09:23:14

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AsA

Bu cocuk daha 17 yasinda niye bu cocugu siLmek atmak yerine kazanmaya caLismiyoruz..? Artik uyanaLim arkdasLAr daha ne kadar daha besLiyecez avrupadaki buyuk takimLari ben sahsen biktim artik hersene ayni takimLari CL Liginde izLemekten.. Bizim onLardan neyimiz eksik..? FutboLcuLari siLmek atmak yerine kazanmaya caLisaLim ozeLLikLe boyLe gencLeri..

Bircan*

şans yanımızda olsa ezik çekirgeler gibi 1-2 daha zıplardık biz de olurduk ilk 8 de
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

ata vicente

Ya ben sana ne anlatcam Besıktaslılık durusunu sen bu zamana kadar ogrenemedıysen benmı ogretecem

AsA

Alıntı yapılan: Bircan* - Mayıs 16, 2008, 19:09:23
şans yanımızda olsa ezik çekirgeler gibi 1-2 daha zıplardık biz de olurduk ilk 8 de

Sence tamamen sansmiydi onLArin oraya kadar cikmasi..?

Inan bana O gunLeri hatirLamak biLe istemiyorum o kadar cok sinir oLmustum ki anLatamam ama bence sans degiL di ezikLerin oraya kadar cikmasi..

Bircan*

tabıkı sanstı yanı en az %99.. gruplarını ıncele. zor macları nasıl kolay oldu? cska nın bı ıddıası kalmamıstı, ınterın yedek kadrosunu beklenmedık bır anda attıkları golle yendıler. deplasmanda attıkları sans gollerıyle puan aldılar(bknz: cskaya alexin golu.tamamen sans defans ters vurdu alexin önüne düştü.) vs.. sonra sevilla. rakibin  küçümsemesi + deplasmanda attıkları 2 duran top golü. ya ıste tamamen sans denemez ama basın da balon yaptı abarttı. bzım rakıplere bak bır de. + sanssızlıgımıza. inönüdeki prto macımız sezonun en iyi futbluydu. ama top sevmedi bizi. neyse konu sapmasın ;)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

akbaba71

İnsanlar şanslarını kendileri yaratır.
Gruptaki takımlar şansdı belki ama önemli olan bunu kullanmak,sevsekte sevmesekte Fenerbahçe Kadıköydeki bütün maçlarını kazanarak oralara geldi.Biz içerde Portoyu yenebilseydik bizde cıkacaktık ama Fener rakiplerini yendi.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Bircan*

Allah aşkına fener içerideki aldığı maçlarda çok mu iyi top oynadı ya !!! Diyorum size porto macında sezonun en iyi futbolunu oynadık. Ne goller kaçtı orada. Ve hiç hak etmediği halde porto son dkda attıgı golle kazandı :(

AsA

Konuyu saptirmayaLim ezikLeri konusmayaLim bu basLik aLtinda

M34

Ilk iyi teklifte gitmesini isterim.

robinho

Alıntı yapılan: metini34 - Mayıs 16, 2008, 20:01:38
Ilk iyi teklifte gitmesini isterim.

Böyle diye diye İbrahim Kaş'ta kaçtı gitti .. Özkanda gidicek .. Batuhan'da gidicek .. vs vs .. Beşiktaşı biz spor okulunamı çevirsek ne yapsak ? Sinan vardar ve süper ekibinin 7-8 yıllık çalışmaları boşuna gidiyor ..Bari spor okulu olalımda belki forumda konu açıp topluca bizde gideriz ..

Kralkartal21

Çok yanlış işler yapmış Batuhan.Hemen havalara girmiş bu böyle gitmez,gidersede çok kötü olur.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

TurkishTank

kusura bakmayin onceki penalti atis goruntulerdeki veridigim link calismiyormus.. (is yerinde oldugum icin tum videyo goruntuler bana engelleyidi..evden girdim esas linki buldum...)

bu link calisyor..

http://www.dailymotion.com/related/9092536/video/x5ew17_tirs-au-but-turquie-vs-france-17-an_sport
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

yenerr17

çok sağol bakalm izlemeye başlıorum bende şimdi.

gözzde_bjk

Videonun başında kaçan penaltı sonrası neden sadece ona bu kadar yüklendik diye kızdım kendime ama Batuhan'ın yaptığıda evlere şenlik yani.Neyse olan oldu bundan sonrası için bu gibi hareketleri tekrarlamaması adına görevi olan herkesin Batuhan'a yardımcı olması gerekir.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Bircan*

Anlatılanlar itibariyle bu derece oldugunu sanmıyordum ama gerçekten abartmış ukalalık yapmış bu hareketler yakısmaz gercekten kendını bıtırır bu cocuk..