Ana Menü

Batuhan'ın yaşı 17 ama..!

Başlatan carlito1903, Mayıs 15, 2008, 09:23:14

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burkayersoy

daha yası çok genç boyle yetenekleri kaybetmemeliyz ki zaten onu şımartan biziz

ata vicente

Alıntı yapılan: mdc - Mayıs 15, 2008, 09:30:30
Hangi takımda oynarsa oynasın.
hangi görevi yaparsa yapsın ,
Ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu bütün dünyaya gösterse de ;

derhal Beşiktaş'dan bu tür terbiyesiz ve ahlaksız oyuncular uzaklaştırılmalıdır.

Kesınlıkle katılıyorum!!!

TurkishTank

imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

yenerr17

verdiğin link açlmıor TurkishTank.

ferdikoclu

Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

robinho

Ya sizene kardeşim ister eliyle gösterir isterse basına küfür eder.. 2-3 sene sonra değeri 30-40 milyon dolar olunca bir çok kişi der ; aaa bu çocuğu satmakla büyük hata yapmışız , sonra o verdiğimin basını  Beşiktaş büyük balık kaçırdı vs vs gibi şeyleri duyacağız .. Ribery gsden kaçmakla en büyük hatayı işledi ama şu an 40 milyon dolardan aşağı etmiyor .. Artık duruş , takıma yakışma vs gibi şeyler ortadan kalkmak üzere .. biz hala burada kendimizi avutalım .. tek büyük beşiktaştı artık büyük takım kalmıyıcak ! Bırakın biraz zaman verelim .. Adam beşiktaşı ve taraftarları sevdiğinide söylüyor .. Çok güçlü , kuvvetli , sağlam , hızlı , teknik vs vs .. daha ne olsun ..

saldır beşiktaş

17 yaşındaki futbolcu kendine bu kadar gevenirse ve kendini diğerlerinden üsütün görürüse olacağı budur başka bişey demiyorum
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

dogukang

gaza gelin harcayın çocuğu...ondan bundan tokat yiyenleri başımıza çıkarın.çok yetenekli diye..Bu çocuk gerçek beşiktaşlıdır.Helal olsun.umarım kimseyle anlaşmaz.Nasıl gazı verdiler pascal  ı yolladık sonra yıllar boyu pascal die ağladık.Aynısı başımıza gelicek.Ders alın ders.

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

ata vicente

Allahın sımarık veledını basımızamı cıkaralım.Nedıyosunuz sız.Besıktaslılık durusu dıye bırseyde vardır ayrıca.Ben napayım daha 17 yasında bı sumukluyu Besıktasımın ustunemı cıkarayım.Isteyen savunsun o sımarık veledı ben BUYUK BESIKTASIMA yakıstıramıyorum!!!

Bircan*

Şimdi de Beşiktaşlılık duruşu diye bir şey çıkardılar sakız ettiler ağızlarında ya. Olaya farklı acıdan bakın bu konunun beşiktaş duruşuyla alakası yok sayın başkan o durusu kaybedelı cok oldu elbette kazanmalıyız bu cocugu ama kimse beşiktaştan büyük değildir.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

ata vicente

O Besıktaslılık Durusu sımdı cıkmadı yıllardır var,bunada sakız etmek denmez prensıplerden odun vermemek denır.Isteyen kaybetmeye calısabılır ve ya kabul etmeyebılır Besıktaslılık durusunu ama ıstesekde ıstemesekte bu kaybolmaz.Senın baskanının omru sulalesı parası yetmez o durusu kaybetttırmeye!

Bircan*

beşiktaş duruşunu cıkardılar dıye o anlamda soylemedım bır de burada polemık yapma.. agza sakız edıldı her olaylar sonra besıktaslılık durusu dıye.

ata vicente

Polemıgı sen yapıyorsun bu bırr,ıkıncısı sevıyeyı bıraz koru,sen agzına sakız edebılırsın hatta cıgneyebılırsın ben boyle bırseyı kabul etmıyorum.

Bircan*

ya tamam anlat neymiş sana göre beşiktaşlı duruşu ?