Ana Menü

Cözüm nedir?

Başlatan keskinli, Mayıs 14, 2008, 23:22:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

sayin sebadan sonra onun cizgisinden gelen,agirbasli besiktas baskanligini kaldirabilecek olan hasan arat besiktasi düzlüge cikarabilir.
secimlerde yapilan ayak oyunlarindan sonra kirildi ve ortalarda yok maalesef
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

gürol

benim önerim bu yönetimin bu işi beceremeyeceği için istifasıdır.gazetelerden birinde sinan engin in bi lafı aklıma takıdı "bizim başkan gece canı sıkılsın ertesi gün transfer yapar" dedi.
bu zihniyetle hiçbiyere varamayız.eziklere bakın r.carlosun peşinde 3-5 sene dolandı sonunda aldı.büyük transfer yapılmalı bence büyük trasferleri yapamıyoruz bu da bi gerçek.ertuğrul sağlamın bi lafı aklıma geldi bizim istediğimiz futbolcularla randevu bile alamadık bırakın transfer etmeyi dedi.
tabi alamazsınız randevu bile.
taşları yerine oturtmanız lazım başta.
bence ilk olarak stadın yapılması lazım o şekilde hem gelir artar hemde gelecek futbolcu stadı görünce aklına ilk olarak bu takımın ne kadar büyük bi takım olduğu gelecek.
ben bir hatta 2 hatta 3 sene şampiyon olmamaya razıyım.önce alt yapıyı oluşturmak lazım.küçük trasferler ama mücadeleci futbolcular alarak kendimizi stadın bitiminde yapacağımız büyük trasferlere finansal olarak hazır tutabiliriz.
100 yılımızda büyük trasferler yaptık ama alt yapımız olmadığından başarı kalıcı olmadı.o yuzden ben 8 senede bir şampiyon olacağımıza 3 sene şampiyon olmadan ve kalitesiz futbolcularla bekleyip sonra sağlam bi altyapıyla 2-3 senede bir şampiyon olacak güçlü beşiktaşı beklemeyi yeğlerim.
başkanın da serdar bilgiliolması en büyük temennim olur.
hasan aratta olabilir.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

SATUKBLADE

beşiktaş

anadolu takımlarında  diğer büyük takımların eski yıpranmış futbolcularını almaya mahkum kalacak ne yazıkki :(

büyük transfere inanmıyorum
siyasetimiz yanlış çünkü

melankolizm

Alacağımız yerli oyuncuların kesinlikle Beşiktaşlı olup olmadığı incelenmelidir.

NoPasaran

Alıntı yapılan: gurol_1903 - Mayıs 16, 2008, 00:44:31
benim önerim bu yönetimin bu işi beceremeyeceği için istifasıdır.gazetelerden birinde sinan engin in bi lafı aklıma takıdı "bizim başkan gece canı sıkılsın ertesi gün transfer yapar" dedi.
bu zihniyetle hiçbiyere varamayız.eziklere bakın r.carlosun peşinde 3-5 sene dolandı sonunda aldı.büyük transfer yapılmalı bence büyük trasferleri yapamıyoruz bu da bi gerçek.ertuğrul sağlamın bi lafı aklıma geldi bizim istediğimiz futbolcularla randevu bile alamadık bırakın transfer etmeyi dedi.
bence ilk olarak stadın yapılması lazım o şekilde hem gelir artar hemde gelecek futbolcu stadı görünce aklına ilk olarak bu takımın ne kadar büyük bi takım olduğu gelecek.
ben bir hatta 2 hatta 3 sene şampiyon olmamaya razıyım.önce alt yapıyı oluşturmak lazım.küçük trasferler ama mücadeleci futbolcular alarak kendimizi stadın bitiminde yapacağımız büyük trasferlere finansal olarak hazır tutabiliriz.
100 yılımızda büyük trasferler yaptık ama alt yapımız olmadığından başarı kalıcı olmadı.o yuzden ben 8 senede bir şampiyon olacağımıza 3 sene şampiyon olmadan ve kalitesiz futbolcularla bekleyip sonra sağlam bi altyapıyla 2-3 senede bir şampiyon olacak güçlü beşiktaşı beklemeyi yeğlerim.
hasan aratta olabilir.

Katılmamak elde değil..

Beşiktaş bir yapılanmanın içine girmesi gerekiyor kesinlikle. Bu yapılanma illa alt yapı ile olacak diye konuda yok. Beşiktaş iyi futbolcularla , yıldız olmayanlar, taraftarı kandırmadan bu işi yapmalı. Arkadaş bizden 2 sene yapılanma bekleyin. Hedefimiz Şampiyonlar ligi deyin, Şampiyonluğunsonra söyleyin , istikrarı yakalayın..

Bu sene bunun meyvelerini görüyor gibiyim..

Rakipler Shevchenkolarla, Diegola ilgilenirken bu tarz 1 oyuncu alıp daha sonra gordonlara kalmaktansa, takımı düzeltecek iyi sayılacak oyuncular almak için uğarşıyorlar..

Ancak Demirörenle bu ne kadar gider bilmiyorum. Transferde geri kaldığımızı düşünecek yine büyük meblağlarla oyuncu trasnfer edecek sonra alınacak diğer yabancılara 1 milyon dolardan fazla veremeyecekler..

Başkanlık konusunda söylediğin 2 ismede canı gönülden okey :ok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

rebellious

taraftarın duruşunu yeniden kazanmasının tek yolu yeni stad olayının önüne geçmektir. 3-5 milyon dolar gelir için tüm tarihimizi çöpe atanlara karşı çıkmaktır! halkın takımı Beşiktaş'ın semtine, çarşısına sosyete mabetleri dikilmesine göz yummamaktır! Beşiktaş Çarşı'sında birasını içip buz gibi soğukta tezahüratlarla stada giden insanlar yerine, stada yapılacak elit dükkanlarda maç öncesi sevgilisiyle alışveriş yapan, sıcak bir capuccino içen insanlar görür gibiyim şimdiden...

Beşiktaşlı duruşu kurtarılmak isteniyorsa ilk önce bu stada karşı çıkılmalıydı. ama sanki bunun için de çok geç...
[I]kara sevda adı...[/I]

gürol

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 16, 2008, 12:34:21
hasan aratta olabilir.

Katılmamak elde değil..

Beşiktaş bir yapılanmanın içine girmesi gerekiyor kesinlikle. Bu yapılanma illa alt yapı ile olacak diye konuda yok. Beşiktaş iyi futbolcularla , yıldız olmayanlar, taraftarı kandırmadan bu işi yapmalı. Arkadaş bizden 2 sene yapılanma bekleyin. Hedefimiz Şampiyonlar ligi deyin, Şampiyonluğunsonra söyleyin , istikrarı yakalayın..

Rakipler Shevchenkolarla, Diegola ilgilenirken bu tarz 1 oyuncu alıp daha sonra gordonlara kalmaktansa, takımı düzeltecek iyi sayılacak oyuncular almak için uğarşıyorlar..

Ancak Demirörenle bu ne kadar gider bilmiyorum. Transferde geri kaldığımızı düşünecek yine büyük meblağlarla oyuncu trasnfer edecek sonra alınacak diğer yabancılara 1 milyon dolardan fazla veremeyecekler..

söylediklerimi harfiyen anlamış ve yorumunu yapmışsın teşekkürler.gerçi beşiktaşı düzeltmek için stad yapılmaması gerektiğini düşünenler de çıkmış ne alakaysa.gerçi saygı duymak lazım o da onun düşüncesi...

NoPasaran

Alıntı yapılan: gurol_1903 - Mayıs 16, 2008, 14:00:09
söylediklerimi harfiyen anlamış ve yorumunu yapmışsın teşekkürler.gerçi beşiktaşı düzeltmek için stad yapılmaması gerektiğini düşünenler de çıkmış ne alakaysa.gerçi saygı duymak lazım o da onun düşüncesi...

Gürolcum modern stadta bir turnikeden 2 kişi nası girecen yada yapışık 3 kişi..

Onlarıda maruz gör  ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Çift Turnike konusunda size katılıyorum, bazılarının işine gelmiyor yeni stad bu yüzden...

Herkesten çok seviyoruz derler, halkın takımıyız derler ama yanında halktan biri milyonlar verip maça girerken kendileri beleşe girip hak yerler....

gürol

sonra yönetimi istifaya davet etmezler ama beşiktaşın iyiliği için stadın yıkılmasını istemediklerini söylerler.

kara kalem

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 16, 2008, 14:29:22
Alıntı yapılan: gurol_1903 - Mayıs 16, 2008, 14:00:09

Gürolcum modern stadta bir turnikeden 2 kişi nası girecen yada yapışık 3 kişi..

Onlarıda maruz gör  ;)

degil mi Volkan, sen de haklısın.
Allah aşkına komik olma, gözünü seveyim.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

NoPasaran

Komik olan sizlersiniz volkancım :)

Gelinen bu noktalardan nasılda zeytinyağına dönüşüp yukarı çıktınız valla alkışı hak ettiniz :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

onaT

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 16, 2008, 12:34:21
hasan aratta olabilir.

Katılmamak elde değil..

söylediklerinize tamamen katılıyorum öncelikle.

Alıntı yapılan: rebellious - Mayıs 16, 2008, 13:50:50
taraftarın duruşunu yeniden kazanmasının tek yolu yeni stad olayının önüne geçmektir. 3-5 milyon dolar gelir için tüm tarihimizi çöpe atanlara karşı çıkmaktır! halkın takımı Beşiktaş'ın semtine, çarşısına sosyete mabetleri dikilmesine göz yummamaktır! Beşiktaş Çarşı'sında birasını içip buz gibi soğukta tezahüratlarla stada giden insanlar yerine, stada yapılacak elit dükkanlarda maç öncesi sevgilisiyle alışveriş yapan, sıcak bir capuccino içen insanlar görür gibiyim şimdiden...

Beşiktaşlı duruşu kurtarılmak isteniyorsa ilk önce bu stada karşı çıkılmalıydı. ama sanki bunun için de çok geç...

bence ilk önce  beşiktaşlılık duruşunu tanımlamamız lazım. maçtan önce sarhoşlukmu yoks amodern ve çağdaş bir biçimde maça gidip gelmek mi? 

bu şekil düşünceler meksika, iran, gürcistan, suriye gibi 3. hatta 5-6-7. sınıf futbol ülkelerinde geçerli olabilir.

beşiktaşlılık duruşu durduğumuz yerde durmak değil ilerlemektir.

pascalyptica

kim ne derse desin şu anda yönetim transfer politikasında mantıklı adımlar atmaya başladı..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..