Ana Menü

Barça Muhammed'i tekrar çağırdı

Başlatan eRe, Mayıs 14, 2008, 14:44:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Barcelona, Beşiktaş'ın alt yapısında top koşturan ve geçen yıl iki hafta denediği Muhammed Demirci'yi tekrar çağırdı.

Siyah beyazlı kulübe yetiştiricilik parası ödeyeceğini ifade eden Barcelona Kulübü menajeri, önceki gün genç futbolcu için davet mektubu gönderdi. Siyah beyazlı kulübün alt yapı genel koordinatörü Mehmet Ekşi ise davetten gurur duyduklarını belirtti.

Kaynak : Hürriyet
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

beckyZWICKY

yedir,içir,eğit,GÖNDER...

bu genç yetenekler bizimdir,bizimle kalmalıdır!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Bircan*

giderse büyük bir yıldız olur ama faydalanamamış oluruz. biraz daha kalmalı...
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

KeePSaKe

barça bırakmaya niyetli değil anlaşılan
Since 1903

pascalyptica

herşey muhammed'de bitiyo arkadaşlar.. biz vermiyouz diye bişey diyemezler çünkü profosyonel sözleşmeye imza atmadı henüz.. ondan dolayı herşey kendisinde ve menajerinde (sanırım babası) bitiyor..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

delgado1008

Her şeyi anlıyorum da şu gurur duyuyoruz olayı ne oluyor.Sen adamı yetiştir Beşiktaşa kazandır sonra gurur duy İbrahim Kaş da yetişdi bedava gitti bumu gurur duymak Beşiktaş da oynamadıktan sonra maradona bile yetişse bize ne faydası var alt yapının amacı acaba bizim bilmediğimiz bir şekilde yetiştir sonra büyük kuluplere bedava gönder sonra gururlan mı?
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

muhsin_1903

bence bu sezon elimizde tutamayız bu cocuğu yolun acık olsun muhammet
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

RCA

kendisi de benim gibi bir ağrılı :) açıkcası gitmesinden çok rahatsızım çünkü yaşı daha çok genç ve beşiktaşa faydalı olamadan gidiyor.. ayrıca ilgincime giden barça bi oyuncu istiyorsa allem edip kullem edip alıyor bi niye başkalarına böle sorunlar yaşadığımzıda pes ediyoruz??
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

dogukang

kartalpenchesi

kesinlikle kalmalı ilerde daha büyük bir paraya göndeririz hem daha çok küçük!
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

astbjk1903

mami ya cidden acayip bir cocuk ben o yaşta çalım bile atamazdim çocuk ronaldinho nun bile yapamadiği hareketleri yapıyor helal olsun inşallah fiizğinide iyi geliştirir teknik zaten harika bir maradono da bizden çıkar dünyaya
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

Adriano

Muhammed ve onun gibileri satan, Beşiktaş'ın geleceğini satar..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carlito1903

Ben gitmesinin kendisi için daha hayırlı olacağı kanaatindeyim...

delgado1008

Rüştünün transferden sonra dediği gibi 3 yaşından beri Hepimiz Barca lıyız Beşiktaş küçülsün Barca büyüsün mantığa bak.  :alkis
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

cassa23

benim küçük adaşım barçada başlarılar dilerim ona