Ana Menü

Resmen açık attırma

Başlatan beckyZWICKY, Mayıs 14, 2008, 14:22:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Beşiktaş, Bobo için 7 milyon Avro öneren kulüplere rakamı artırmaları için iki hafta süre verdi

Beşiktaş'ın golcüsü Bobo için sıraya giren Fransız ve Rus kulüplerine iki hafta süre verildi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın yeni sezonda kadrosunda düşünmeyebileceğini belirttiği ve bir çok kulübün transfer listesinde yer alan Bobo, 7 milyon Euro bonservis ücreti öneren Rus ve Fransız takımları için açık artırmaya çıkarıldı.

Siyah beyazlı kulübün başkanı Yıldırım Demirören Brezilyalı golcünün iki yıldır talipleri olduğunu fakat bırakmak istemediklerini vurgularken şöyle dedi:

Yeri doldurulur

"Beşiktaş Kulübü'nün menfaatleri doğrultusunda karar alacağız. Bobo ayrılmak istediğini yakın arkadaşlarına iletmiş. Bobo Beşiktaş ile özdeşmiş önemli bir oyuncu. Ertuğrul Sağlam yurt dışında önemli oyuncuları belirledi. İspanya ve Portekiz'den dünya çapında bir oyuncu alırsak Bobo'yu satabiliriz. Aksi takdirde Bobo için 7 değil 17 milyon Euro verseler bırakmayız. Son kararı yine Ertuğrul Sağlam verecek. Bobo'nun yeri mutlaka dolar. Ama Bobo'nun da kalıp kalmama kararı önemli."

Genel Sekreter Kenan Öner, Bobo konusunda tekliflerin gelmesinin hem Türkiye hem de Beşiktaş açısından önemli olduğunu ifade ederek, "Bobo için Fransız kulüpleri çok ısrarcı. Marsilya, Bordaux takımları ile Rus ekiplerinden CSKA Moskova ısrarla oyuncumuzu istiyor" diye konuştu.

Alıntı: www.asikartallar.org
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Delirdik

Açık arttırmaLık bir durum göremiyorum.
KuLüpLer 7 veriyoruz demiş bizde bu fiyata oLmaz yükseLtecekseniz buyrun demişiz.

Yani bu oLayın başka yoLu mu var?
tekLif geLir beğenmezsen geri yoLLarsın. Abartı bir başLık oLmuş.

Gerek Beşiktaş, gerek Bobo için hayırLısı oLur umarım
ama Bobo'yu formamız aLtında 1 sezon daha görebiLsek keşke :-[
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

Aslında evet Boboya bir sene daha oldukça ihtiyaç var :)

Bizim klup 7 milyon euro versinler kesin satar bu haberlere ben çok inanmıyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gözzde_bjk

7 milyonun üstünde teklif gelsin Ertuğrul Sağlam'a sormadan satarlar ki sorsalar da zaten küçük bütçeyle büyük takım yaratma hevesindeki teknik direktörümüz kararı onaylar.Malum gelen parayla 2-3 futbolcu alınabilir.

Eğer sözlerinde samimilerse Bobo'nun yerini doldurmadan -söyledikleri gibi- satışın gerçekşelmesi akıl dışı olur.Başarı elde etmek için gerekli ve iyi futbolcuların satılmayacağını benden daha iyi biliyorlardır diye umuyorum.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

kartalpenchesi

bu haberlere çok üzülüyorum holosko geldiğinden beri bobo 2. plana geçti ama inşallah bobom gitmeyecek
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

KeePSaKe

bobo yu sattık diyelim bu yönetim olduğu sürece bobo ile kazanacağımız para yine boşa harcanacak onun için elimizdeki oyuncunun kıymetini bilelim daha kalmalı hem bizde
Since 1903

sercAn1903

yaa bu bobo bizde 1 senede ne hale geldi ne işler yaptı.1 sene daha dursa 7m dan çok değerli şeyler çıkacak ortaya.
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

astbjk1903

bence gitsin zorla olmuyor beyler istanbul belediye maçında yaptıklarını unutmayın bobo gitmek istiyorsa onu tutmak çok şaçma olur klasnic gelir yerine
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

onaT

bobo bence kalmak ister bende bobo-klasnic-holosko 3lüsünü bu takımda isterim!!!

KeePSaKe

tabiki bobo gitmek istiyorsa mecburen güle güle demekten başka birşey yok
Since 1903

onaT

nobre gitsin bobo değil neden klasnic gelecek diye bobo gidiyorki ha 42 milyon $ borç ha 45$

SercanBjk

Satın satın para lazım...

carsi52

Açık artırma iLe hiç bir aLakası yok gayet normaL :)
Bobo'ya geLince en azından 1 sezon daha durmaLı.
Bölünür senin için uykular!

cassa23

boboyu satanı babası bile satar

delgado1008

Adam Pekin olimpıyatlarında dunga tarafından bir kez daha çağrıldı milli takıma ne satması en azından satacaklarsa da biraz daha beklemeleri lağzım
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...