Ana Menü

BBL Telekom-Beşiktaş 75-71

Başlatan akbaba71, Mayıs 11, 2008, 19:51:22

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

erkann

Artık olan oldu çarşamba günü maçı inşallah alıp şansımızı
devam ettirmeliyiz

keskinli

tam bi hayal kirikligi yasadik yine
hayatimiz hayat kiriklikliklariyla gelip geciyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

pyrz

elimizdeki maçı nasıl veririz ya 15 sayı fark açıldı ama bide maç sonucuna bak   :'( ama herşeye rağmen umutluyuz
her zaman her yerde en büyük kartal

robinho

Alıntı yapılan: noumAyberk - Mayıs 19, 2008, 20:27:04
Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Mayıs 19, 2008, 20:22:59
Alıntı yapılan: robinho - Mayıs 19, 2008, 20:18:25
2-1 telekom önde nereye çıkıyorsun ? bir maç daha ankarada .. hadi çıkalım ..

Takımın yenilmesinden senin kadar bende mutsuzum.Ama bu takımı Akatlar'da yenende Beşiktaş'tı bu günkü maçta 12 sayı öne geçende Beşiktaş'tı.Umut benim umudum ve ben bu takıma güveniyorum.Uleb'de de aynısı oldu hiçbirşeye inanmadığım kadar gsyi yeniceğimize inandım ama olmadı,o gece ağladığım kadar üzüldüğüm kadar ben hiç üzülmedim.Ama herşeye rağmen umut benim umudum bırakta ben umudumu koruyayım.
Nokta
Bu cvp yeterli sanırım

Çarşamba günkü maç ankarada ... ben ilk mesajına dedim çarşamba akatlarda kazanmalıyız demişsin ya .. Bari basketi bilip bilmeden yorum yapmayın .. bu arada noumAyberk nokta yazmışsında noktalarla virgüllerle bitmiyor bu işler :) Öncelikle apodacaya bir nokta koyulması lazım .. Banvit maçındada 2 serbest atış kaçırmıştı ve o maçı son saniye basketiyle kaybetmiştik ..

gözzde_bjk

Robinho

Ah keske mesajımı adam gibi okusaydın senın ıcın tekrar yazıyım.Çarsamba Akatlarda kazanmalıyız demedım,Çarşamba maçı alıp Akatlarda fınale cıkarız dedim.Macın Ankara da olduğunu biliyorum.Yanlış okuyup,yanlıs anladığın mesajımdan da basketbolu bilmediğimi anlamışsın ya tebrikler!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

akbaba71

robinho
yanlış anladığın bir mesaj yüzünden gözdenin basketbol bilmediği nasıl anladın
3.maç ankarada olduğunu bilmese bile bunun basketbol bilgisiyle ne alakası var  :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

noumAyberk

İşin noktayla virgülle alakası yok Gözdenin msjına katılmak için ben öyle yazdım
Ayrıca Apodaca meselesinde 1 sezon boyu gönderilmedi play off yarı finalinde mi gönderilecek
Diyelimki gönderildi azda olsa boşluğunu kim dolduracak
Bu sene biz bu kadroyla elimizden geleni yaptık takımdaki her oyuncunun canı sağolsun geçen sene gsye ç.finalde 3-0 elenirken şimdi Şamp.luk hesapları yapıyoruz
Bunu buraya getiren kısıtlı imkanlara rağmen E.Ataman ve oyunculardır burdan sonra kimse yarı yolda bırakılmamalı

delgado1008

2 maçı da alıp Finaldede fb yi yenip Şampiyon olacaz üzülmek yok...
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

noumAyberk

Ayrıca Bolton u deplasmanda rahat yeneriz diyen yöneticimiz futboldan anlamıyor mu?
İş aynı noktaya çıkıyo çünkü

ariff07

araya girdim ama k.bakmayın Bolton ile evimizde oynamıştık. :)

ata vicente

Ya saglık olsun hıc onemlı deıl bence elenırsekde elenırız bu dunyanın sonu anlamına gelmıo.Ben bu takıma futbol takımına guvendıgımın 10 katı guvenıorum ve daha samımı buluorum aynı zamandada basarılı..
Helal olsun sıze dev adamlar...
Sampıyonlukta ınanılmaz mutlu edersınız elenırsenız canınız saolsun!

akbaba71

arif işin espirisi o zaten Boltonda deplasmanda maç yoktu yönetici bunu dedi  :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

noumAyberk

evimizde oynadığımız maçtan sonra yöneticimiz Boltonda maç olmamasına rağmen
Boltonu deplasmanda yeneriz demişti;)

ariff07

hmm, ben Uefa Kupasındaki maçı diyorsunuz sandım tekrardan k.bakmayın :)