Ana Menü

BBL Telekom-Beşiktaş 75-71

Başlatan akbaba71, Mayıs 11, 2008, 19:51:22

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

kartalpenchesi

dün sinirimden kendime gelemedim daha yeni giriyorum foruma 15 sayı fark atmışız ordan maç veriyoruz bu mağlubiyet çok kötü oldu artık yarın kazanmak gerçekten farz oldu

bu arada sezonun ilk yarısındaki maçtada 15 sayı öndeydik maçı ordan verdiler biraz daha ciddi olmaları lazım
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

carlito1903

Bizim takım fark açmasın arkadaş sonra afallıyorlar en güzeli 5  6 sayı farkla götürsünler maçı, daha ciddiyetle oynuyorlar o zaman...

bahadıR

dün bilet kuyruğunda 1 saat bekledik tam bize gelmesine az kaldı bilet bitti sonra karaborsacılara baktık 20den veriolar zarzor 15 e aldık girdik zaten içeride baya kalabalıktı nasıl yenlidk naptık bişe anlamadım
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

akbaba71

Potada Kritik Karşılaşma
20.05.2008 11:59

Play-off yarı final serisinde 2-1 geride olan Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız yarın (21 Mayıs) Türk Telekom'la karşı karşıya gelecek. Ankara Atatürk Spor Salonu'ndaki mücadele saat 19.30'da başlayacak. 
Türk Telekom'a normal sezonun iki maçında da mağlup olduğu için seriye 1-0 mağlup başlayan Siyah Beyazlılarımız, İstanbul'daki ilk maçta rakibini 87-77 yenerek beraberliği sağlamıştı. Ancak Ankara temsilcisi kendi evinde oynadığı ikinci karşılaşmadan 79-74 galip ayrılarak tekrar öne geçti. 3 galibiyete ulaşan takımın finale kalacağı seride Türk Telekom skor avantajını elinde bulunduruyor. Takımımız'ın finale yükselebilmesi için yarınki mücadeleden mutlaka galibiyetle ayrılması gerekiyor. Siyah Beyazlılarımız yarın oynanacak karşılaşmayı kazandığı takdirde seriye tekrar eşitlik gelecek ve 24 Mayıs Cumartesi günü Akatlar Cola Turka Arena'da oynanacak son maç finale yükselen tarafı belirleyecek. Ekibimiz yarınki mücadeleden mağlup ayrılırsa Türk Telekom finale yükselecek.

Başkentteki bu önemli maç öncesi açıklamalarda bulunan Basketbol Şubesi Genel Menajerimiz Burak Bıyıktay, galibiyetten başka bir şey düşünmediklerini belirterek, "Bizim için var olup olmama maçı. Biz ligde şampiyonluğu hedefledik ve bu hedefimize yürümek için yarınki maçı kazanıp, seriyi İstanbul'a taşımak istiyoruz. Takımda herkes bunun bilincinde ve kazanmaktan başka bir düşüncemiz de yok'' diye konuştu.

Yarı final serisinin ikinci maçına da değinen Bıyıktay, yaşadıkları hakem hatalarına dikkat çekerek, "İstanbul'da oynanan ilk maçın ardından Türk Telekom yöneticilerinin hakemleri baskı altına alan açıklamaları, dünkü maçta istenmeyen hakem hatalarına neden oldu. Türk basketbolunda bugüne dek hakemlere yönelik eleştirilerde bulunmadık ve bulunmak da istemiyoruz. Bu tip açıklamaların önümüzdeki maçta hakemleri etkilemeyeceğini düşünüyoruz. Dünkü maçta hakemler inisiyatiflerini ağırlıklı olarak ev sahibi takım lehine kullandı. Bu hataların yapılan açıklamalarla ilgisi olmadığını düşünüyoruz. Bizim için çok büyük önem taşıyan yarınki maçta hakemlerin adil bir yönetim göstereceğine tüm kalbimizle inanıyoruz'' dedi.

Bıyıktay, son olarak siyah-beyazlı taraftarlarımıza seslenerek, ''Bizi Ankara'da desteklemeye gelen taraftarımıza teşekkür ediyoruz ve yarınki maçta da desteklerini bekliyoruz'' şeklinde konuştu.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Adriano

Affettirin kendinizi..

Saldır Beşiktaş
Sensin Şampiyon
Ne Telekom, Ne Fener, Ne de Cimbombom
Her Zaman Heryerde
Uleb'de ve Ligde
Kral Sensin Bu Alemde..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

metin16

haydi kartallar bu kadar yaklaşmışken yılmayın
sensiz geçen günlerin......

KeePSaKe

efesle fb nin maçı bugün mü bu arada ?
Since 1903

akbaba71

Cem Goren

resmen elimizdeki maçı verdik kaya ve sinan hala gerekli katkıyı yapamadılar kaye kendini yerde buluyor faulü alıyor yetinmeyip itiraz edince teknik faulü yiyor
15 sayıdan maç vermek insana çok koyuyor klasikleşmiş bir beşiktaş gerçeği son periyot hastalığımöız devam ediyor
3.maçı kazanmak istiyorsak kayanın artık adam gibi oynaması sinanın gerekli savunmayı yapması gerekiyor drobnjk-nicevic shumpert yeterince iyi ama 3 kişiyle basketol oynanmıyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Anarchy*

Bu maçı aLırsak son maç akatLarda.
Herşey Lehimize döner.

saldır beşiktaş

maçı ellerimizle verdik 15 sayı farktan bu maçı almamız lazım
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

akbaba71

Alıntı yapılan: akbaba71 - Mayıs 17, 2008, 19:50:15
maçın hakemleri Engin Kennerman,İsmail Aydın,Fatih Arslanoğlu...
Normalde hakemleri yazmam ama Engin Kennermanla bir sorunumuz var galiba her maç aleyhimizde yönetiyor maçı inşallah bu maçta düzgün bir yönetim gösterir.

Şu adamla bir kere maç kazansak zaten şaşardım.

Cem Goren

yarın sezonun son maçı olabilir kaya ve sinandan gerekli katkıyı alamassak bu senede sukut-u hayal olacak
altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

bence kesinlikle shumpertın devreye girmesi lazım 2 3 üçlükle bizi götürmesi önemli dğeil hem müdafaa da hemde biraz daha hücumda detek v ermesi lazım şuan drobnjak bizi götürüyo onun sayesinde burdayız..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.