Ana Menü

Holosko tarihe geçti

Başlatan kartalpenchesi, Mayıs 11, 2008, 17:15:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kartalpenchesi

Beşiktaş'ın devre arasında transfer ettiği Flip Holosko Beşiktaş tarihine geçti

Yeni stat yapımı projesi kapsamında önümüzdeki günlerde yıkımı planlanan BJK İnönü Stadı'nda son golü Beşiktaşlı Filip Holosko attı.

Maçın son dakikasında fileleri havalandıran Holosko, böylece tarihe geçmiş oldu.

İnönü Stadı'nda ilk maç Beşiktaş ile İsveç'in AIK takımı arasında oynanırken, bu stadyumdaki ilk golü de, siyah-beyazlıların 3-2 yenildiği karşılaşmada, o zamanlar Beşiktaş'ın futbolcusu olan, halen siyah-beyazlı kulübün onursal başkanı Süleyman Seba atmıştı
.

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

allen ıverson

Holosko önümüzdeki yıl müthiş işler yapacak,sezon başında goool problemimiz vardı geldi çözdü.
Stoper olayına bi çözüm bulamadık devre arası geldi geçti 2 milyon euro gitti havaya ordaki açıgı kapatsaydık şanpiyondukk,neyse önümüzdeki yıl çıldırtacak :bjk

YakalarSAM

Süleyman Seba  atsaydı  daha  İYİ  olurdu.  Kapanışıda o  Yapsaydı..

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

KeePSaKe

Since 1903

mdc

Yazılı ve görsel basında son golün Süleyman Seba'ya attırılması gerektiği sıkça söylendi.

Yönetim acaba böyle birşey için girişimde bulundumu ?
HAYATTA BEŞİKTAŞ

onaT

carsi52

Sayın seba atıcak inşaaLLah.
eğer atmassa tebrikLer hoLoskoya.
Bölünür senin için uykular!

erdinc1926

Alıntı yapılan: mdc - Mayıs 11, 2008, 18:29:48
Yazılı ve görsel basında son golün Süleyman Seba'ya attırılması gerektiği sıkça söylendi.

Yönetim acaba böyle birşey için girişimde bulundumu ?

bizim yönetimden ne iş gelir hepsiz yüzsüz
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

delgado1008

süleyman saba Beşiktaş şampiyon olsa bile gelmez elalem 90 yaşındaki adamları getiriyor çünkü onlarda birlik ve beraberlik var Ama Onursal Başkanımız dediğimiz  Süleyman Sebayı ben 100.yıldada görmedim.Hastalık filan diye gelmediği söyleniyor ama oraya gelip görünmesi bile yeter ama bunu bile yapmıyor.
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

canavar_bjk

inşallah attığı son gol olmaz :D
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

Guti ORÇ.

pascalyptica

ister seba ister demirören kim atarsa atsın, aktif olarak oynayanlardan holoskonun atması (beşiktaşa karşı duyduğu aşka gönülden inanıyorum) çok anlamlı oldu..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

ilteriş

Stad yıkılmayacak gibime geliyor. :D

gözzde_bjk

Hak eden birinin son golü atıp tarihe geçmesi güzel oldu.Holosko ona verilen önemi haketti ve yıllar sonra bile anılacak futbolcu olarak tarihe geçti.

Seba'nın gitmesinde rol oynayanların hala kulübün içinde olması nedeniyle hiçbir organizasyona katılmayan Sayın Süleyman Seba'nın son gol uygulamasına da katılacağını düşünmüyorum.Ama bir tarihi bir tarihin kapatması kadar da güzel birşey olamaz.Umarım Beşiktaş'a olan sevgisi onu stadıyla vedalaşmaya ikna eder.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!