Ana Menü

Transfer Haberleri ! | Başka Konu Açmayın

Başlatan carlito1903, Mayıs 09, 2008, 10:25:22

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anarchy*

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Batuhan

schildenfeld yada higuain gönderilirse gelecek bu adam,bir de mehmet topuz için başkan tekrar girişimlere başladı gibime geliyor,biz daha çok bekleriz...

tutarsa bu tahmin rep isterim:D
Koca hestiy aya bedenem ?

onaT

çok istediğim oyuncular:
saviola
sylvinho
sivok
kobiashvili

yer açacaklar:
gordon
cisse

yenerr17

Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 23, 2008, 00:00:09
çok istediğim oyuncular:
saviola
sylvinho
sivok
kobiashvili

yer açacaklar:
gordon
cisse

tabi saviolayla sylvinho'nun gelmesi çok zor düşünmezler bile yani.Sivok ve kobiashvili de defans için müthiş olurdu gerçekten gol yeme sorunu yaşamayız artık gelirlerse.

carlito1903

Kobiashvili'yi alabilirsek son bi kaç yılın en iyi transferini yapmış oluruz...

onaT

Alıntı yapılan: yenerr17 - Mayıs 23, 2008, 00:06:34
çok istediğim oyuncular:
saviola
sylvinho
sivok
kobiashvili

yer açacaklar:
gordon
cisse

tabi saviolayla sylvinho'nun gelmesi çok zor düşünmezler bile yani.Sivok ve kobiashvili de defans için müthiş olurdu gerçekten gol yeme sorunu yaşamayız artık gelirlerse.

zor olsa menacerler önermez ;)

astbjk1903

seric zapo ve sivok transferleri tamamdır 1 haftaya kadar resmi imzalar atılmaya başlanır hayırli olsun
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

KeePSaKe

klasnic,zapo,sivok,kobiashvili bunlar yeter bize ama 4 ünü birden alabilirmiyiz bilmiyorum :)
Since 1903

yenerr17

Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 23, 2008, 00:13:41
Alıntı yapılan: yenerr17 - Mayıs 23, 2008, 00:06:34
çok istediğim oyuncular:
saviola
sylvinho
sivok
kobiashvili

yer açacaklar:
gordon
cisse

zor olsa menacerler önermez ;)
her habere de inanırsakk ;)

Rammos

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Zapotocny'den sonra Sivok ve Seric'in de işini bitirdi!..

Uzun süredir Udinese'li iki Çek oyuncu Zapotocny ve Sivok'a imza attırmak için İtalya'da olan Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, geçtiğimiz günlerde Zapotocny ile anlaşma sağlamış ve bu futbolcuya ön protokol imzalatmıştı. Engin'in siyah beyazlı takımla anlaşmak için Euro 2008'den sonrasını bekleyen Sivok'u da ikna ettiği ve bu oyuncunun menajerine imza attırdığı öğrenildi.

Çek futbolcuların transferini bitirdikten sonra Yunanistan'a geçen Sinan Engin'in burada Panathinaikos'un formasını giyen Hırvat sol bek Anthony Seric ile de anlaştığı gelen haberler arasında. Hırvat oyuncunun bonservisi elinde bulunuyor.

Engin'in Türkiye'ye döndükten sonra Vestel Manisaspor'un orta saha oyuncusu Uğur İnceman'ın tranferi için görüşmelere başlayacağı öğrenilirken, siyah beyazlı takımın listesindeki bir diğer yerli oyuncunun ise Gaziantepspor'da forma giyen Ekrem Dağ olduğu belirtildi!.. Sağ kanatta forma giyen Ekrem'in transferini Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın ısrarla istediği ve bu oyuncu için Mehmet Yozgatlı'nın takasta kullanılabileceği bildirildi.

KAYNAK:  MARATON.COM.TR

FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

IL Capitano

simdi ben tutar bunlara inanirim, sonra olmaz bende boynu bukukleri oynarim..
ama hersey bir tarafa,  transfer filan insan bayagi bir heyecanlaniyor yani..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carlito1903

Gelsinler kulüp binasında imzaları atsınlar, Nevzat Demir'de top sektirsinler o zaman tamam derim aldık...

canavar_bjk

bobo giderso klasnic
cisse giderse bordon
gordon giderse ADAMA COULİBALY kesin gelmeli

yönetim eğer adam gönderiyosan daha iyisini alacaksın !!!
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

RCA

çok istediğim oyuncular:
saviola
sylvinho
sivok
kobiashvili

yer açacaklar:
gordon
cisse

kobiashvili ve sylvinho sol bek almazlar aynı anda heralde zaten slyvinhoyu alamyız.. ama saviola kobiashvili sivok ve stendardo gelirse iş süper olur ama tbi zapoylada anlaşmışız..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.