Ana Menü

Transfer Haberleri ! | Başka Konu Açmayın

Başlatan carlito1903, Mayıs 09, 2008, 10:25:22

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Haziran 13, 2008, 20:44:22
Beşiktaş, İspanya'dan hangi forveti transfer etmek istiyor ?

SPOR3.COM ÖZEL HABER

Yeni sezon için transfer hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş yeni bir forvet almak için çalışıyor. İspanya'da bulunan kulupten bir heyet görüşmelerini sürdürüyor.

"Real" ile başlayan bir takımın forvetini transfer etmek isteyen heyet, görüşmelerde son noktaya geldi.

İspanya'da Real ile başlayan 5 takım bulunuyor. (Real Madrid, Real Sociedad, Real Mallorca, Real Betis, Real Zaragoza) Ama dikkatler özellikle Real Betis ve onun forvet isimleri üzerinde yoğunlaşıyor.

Heyetin görüşmeleri sürüyor.. Ayrıntılara ulaştıkça aktarmaya devam edeceğiz.

Böyle habercilik mi olur ya ?
Takım hakkında bir fikrin yoksa sallama işte
İspanyada en cok Real var diye ismi Real olduğu bilinen demişler.
Başka ülkelerde Türkiye ile ilgili haber cıktğı zaman sonu 'spor' ile biten takımlardan bir oyuncu diye haber yapılıyomudur acaba
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

RCA

harbi ilginç bi haber artık nasıl haber yapılacağınıda karıştırıyolar milletin beyni sulanıyo..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

rudy1903

real betisten edu bu transfer ..dünyaca ünlü diye bunu kakalıcak tüpçü ....

ferdikoclu

Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

Simurg

Oscar Cardozo
Menacerler Benfica'nın yıldızı Cardozo'yu önerdi. 44 maçta 22 gol atan Paraguaylı golcü için harekete geçildi

Şampiyonluğu hedefleyen Beşiktaş, Bobo'nun yerine bir golcüyü almak için de çalışmalara hız verdi. Menacerlerin önerdiği Podolski, Halil Altıntop gibi isimlerin ardından Beşiktaş, Portekiz ve İspanya'yı da mercek altına aldı. Siyah-Beyazlılar'ın gündemine ilk olarak Benfica'nın Paraguaylı forveti Cardozo geldi. 25 yaşındaki ve 1.94 boyundaki golcü, Kartal'a yeşil ışık yaktı.

Morientes ile Saviola
Uzun boyu ve güçlü fiziğine rağmen ayaklarına hakim bir görüntü çizen Cardozo, çok başarılı bir sezon geçirdi ve 44 maçta 22 gole imzasını attı. Benfica'nın yüksek bir bonservis bedeli istemesi ihtimaline karşı, Beşiktaş'ın alternatif yıldızları da hazır. Menacerler, İspanya'da fazla forma şansı bulamayan Morientes ile Saviola'yı da Beşiktaş'a getirmek için teklif yaptı.

Orhan YILDIRIM-Fanatik

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Real Betis'ten Edu ile prensipte anlaşmışız galiba
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Kralkartal21

Derdiyok için son randevu!

Menajer Engin, "Beşiktaş'ta oynamak istiyorum" diyen gurbetçi yıldızın işini bitirmek için İsviçre'de.

EREN ÇOK İSTİYOR
Siyah-beyazlılar, gurbetçi oyuncu Eren Derdiyok için tüm imkânlarını seferber etti. Menajer Sinan Engin, "Beşiktaş'ta forma giymeyi çok istiyorum" açıklamasını yapan Eren'in transferini bitirmek için dün İsviçre'ye hareket etti.

ÇÖZMEDEN GELMEM
İki kulüp arasında Delgado transferi sayesinde 
sıcak ilişkiler kurulduğunu belirten Sinan Engin, "Basel'li yetkililer ile bu konuyu çözeceğime eminim" dedi. Sinan Engin, İsviçrelileri ikna ettikten sonra Eren'in menajerine imza attıracak.

---------

Alalım şu adamı be.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

kartalpenchesi

Toraman Schalke'ye gidebilir

Beşiktaş´ın yıldızı İbrahim Toraman´a Almanya´dan talip çıktı.
14.6.2008

Sivok, Seriç ve Zapotocny'yle savunma kurgusunu tepeden tırnağa yenileyen Beşiktaş'ın yıldızı İbrahim Toraman'a Almanya'dan talip çıktı. Bundesliga'da şampiyonluğu hedefleyen Halil Altıntop'un takımı Schalke, Toraman için Beşiktaş'ın kapısını çaldı. Ertuğrul Sağlam'ın takımda kalmasını istediği yıldız futbolcu için Gelsenkirchen'in de cazip bir teklifte bulunduğu ve 5 milyon Euro'yu gözden çıkardığı bildirildi. Başkan Yıldırım Demirören'in, transferler hakkındaki bir sözü ise her şeyin değişebileceğini gösteriyor: Burası Beşiktaş... Yeri dolmayacak oyuncu yoktur.

Orhan YILDIRIM

i.toramanda giderse vay halimize   :'(

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

saldır beşiktaş

Portekiz'in Sporting Lisbon takımında forma giyen 23 yaşındaki forvet oyuncusu Milan Purovic'in peşinde iki Türk kulübü de dahil olmak üzere bir çok takımın olduğu öğrenildi.

Avrupa'nın önemli haber portallarından tribalfootball sitesinde yayınlanan habere göre takımından bu yaz sonunda ayrılması beklenen Karadağlı futbolcu için birçok kulüp sıraya girmiş durumda.

Sitenin haberine göre başta İskoç Glaskow Rangers takımı olmak üzere, Kızılyıldız, Schalke 04, Stuttgart, B.Monchengladbach, Fenerbahçe ve Beşiktaş bu futbolcu için yarışıyorlar.

Karadağlı futbolcunun menajeri Zoran Stojadinovic ise Daily Express gazetesine yaptığı açıklamada Purovic'in ilk tercihinin İskoçya'ya gitmek olduğunu belirtti ve bu transferin gerçekleşmesinin yüksek ihtimal olduğunu söyledi.

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Purovic'i istediğini de doğrulayan Stojadinovic, "Türk takımlarının yanında Almanya'dan da onu isteyenler var. Ama benim fikrime göre o tam İskoç futboluna göre bir futbolcu. O tam bir 9 numara. Eğer Türk, Alman ve İskoçya arasında kalırsa bana göre tercihi Rangers olacaktır" şeklinde konuştu.

MARATON.COM.TR ÖZEL

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

astbjk1903

ii de edu forvet değil orta saha oyuncusu 10 numara oynuyor niye onu alalım ki
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

akbaba71

Bobo'yla yollarını büyük ölçüde ayıran Beşiktaş Yönetimi, Türkiye'yi sallayacak bir ismi gündemine aldı...
15.6.2008

Bobo'yla yollarını büyük ölçüde ayıran Beşiktaş Yönetimi, Türkiye'yi sallayacak bir ismi gündemine aldı: Bafetimbi Gomis... St.Etienne'de çok başarılı bir sezon geçiren ve 34 maçta 16 gole imzasını atan yıldız oyuncu, David Trezeguet ve Djbril Cisse'nin giremediği Fransa'nın EURO 2008 kadrosuna da adını yazdırdı. Halen Avrupa Şampiyonası'nda forma giyen ve İtalyan kulüplerinin kıskacında bulunan Gomis için Siyah-Beyazlılar'ın her türlü fedakârlığı yapmaya hazır olduğu ve 10 milyon Euro'yu gözden çıkardığı bildirildi. Bu arada Cardozo ve Edu ile de temaslar sürüyor.

Orhan YILDIRIM

astbjk1903

hic biri iyi degil bunlarin gidin saviola yı getirin bobo gidecekse o gelmeli
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

pAscAliAnUmut

Gomis mi inanmıyorum. Hollanda-Fransa ve Fransa-Romanya maçını izleyenler Gomis'i görmüşlerdir. Ben çok şaşırdım. Onun gibi bir adam Fransa milli takımına nasıl giriyor diye. Eğer onu bizi getirirlerse yazıklar olsun !
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carlito1903

Orhan Yıldırım yine hayal dünyasında kurmuş bişeyler, hemen haber yapmış :)

Geçen sene defalarca Santa Cruz'u getirmişti bize :)

İnanmıyorum bu tarz isimlerin yaptığı haberlere...

akbaba71

Alıntı yapılan: akbaba71 - Haziran 12, 2008, 10:17:42
Podolski mi :D

İsmail Airi gecme cabaları Orhan Yıldırımdan  :)

Podolski haberinden sonra yazmıştım.

Bu yolda emin adımlarla ilerliyor.