Ana Menü

Komite askıya alındı

Başlatan carlito1903, Mayıs 07, 2008, 10:09:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Başkan Yıldırım Demirören, Ertuğrul Sağlam ve Sinan Engin´in tepkisini çeken transfer komitesini açıklamaktan vazgeçti. Transfer önümüzdeki hafta başlıyor

Kriz donduruldu

Başkan Yıldırım Demirören, Ertuğrul Sağlam ve Sinan Engin'in rahatsızlığını göz önüne alarak kurmayı planladığı transfer komitesini askıya aldı. Engin ve Sağlam'ın itirazlarını bizzat ilettiği Demirören, böylece, "Mehmet Özdilek, Yılmaz Ekergil, Ahmet Özkaya, Aydın İzgeç, Reşat Çağan, Kenan Öner, Bülent Deriş, Mario Berk, Ertunç Soğancıoğlu, Sağlam ve Engin'den oluşturmayı düşündüğü komiteyi hayata geçirmemiş oldu. Kriz haline gelen komite yerine bu ve diğer kişilerden görüş alınacak.

Taarruz başlıyor

Sinan Engin, transferde önceliği yabancılara verdiklerini söyledi. Engin, "Beşiktaş'ta transfer piyasası önümüzdeki hafta açılacak. Çok hızlı bir giriş yapıp, elimizdeki oyunculardan bize en uygun olanlarla sözleşme yapacağız. İntertoto'ya kaldığımız taktirde ilk maçımız 5 Temmuz'da. Bu maça kadar bütün yabancılar bitmiş olacak. Belki bir yıldız ismi Euro 2008 sonuna saklayabiliriz. Türkiye'de de anlaştığımız isimler var. Sadece kulüpleri ile pürüzleri gidermeye çalışıyoruz" dedi.

Ertuğrul hocaya en çok güvenen ve arkasında olanlardan biriydim ama artık her hareketiyle kendinden soğutuyor bizi, iyice yanındakine benzemeye başladı...

Artık videoları izleyerek transfer yaparlar...

ilteriş

Çek liginden filan 2-3 milyona transfer edilecek beşinci sınıf stoperlere hazır olun arkadaşlar..

naanreelburn

bence sinanla erturulu sallıcak

gözzde_bjk

Sinan Engin'e gün doğdu.İstediği adamı getirir artık.Başında karışacak biri de olmadıktan sonra Ertuğrul Sağlam gene önüne gelenleri beğenmez aklınca kulübün kasasını düşünüyor ya ucuzundan almaya çalışır futbolcuları sanki fabrika fazlasıymış gibi.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!