Ana Menü

Bu kalp seni unutur mu?

Başlatan akbaba71, Mayıs 04, 2008, 10:34:11

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Eskişehir'den ayrılan Sergen için Beşiktaşlı taraftarlar ayağa kalktı, Başkan topu teknik heyete attı. Sağlam onay verirse, efsane 10 numara geri dönecek.
4.5.2008

100. yıla imzasını attı
Beşiktaş denince akla gelen futbolcuların başındadır Sergen Yalçın... Siyah-Beyazlı formayla sayısız başarıya imza atan, kupalar kaldıran süper solak 100. yıldaki şampiyonlukta da büyük pay sahibiydi. İki sezon önce Beşiktaş ile yollarını ayıran efsane 10 numara, Eskişehirspor'un Süper Lig mücadelesinde de önemli rol oynadı, Es Es'i yarışın içinde tuttu. Ancak yönetimle yaşadığı sorunların ardından kenti terk etti, futbolu bırakmayı düşündüğünü açıkladı.

Başkan: Kapımız açıktır
Bu gelişmeler sonrasında Beşiktaşlı taraftarlar harekete geçti. İnternet sitelerinde konuyu tartışan Siyah-Beyazlı futbolseverler, Sergen'in kulübede bile oturmasının takım üzerinde olumlu etki yaratacağı görüşünde birleşti. Menacer Sinan Engin, "Sergen çok iyi bir oyuncu. Her zaman kadromuzda görmek isteriz" derken, Başkan Yıldırım Demirören çarpıcı bir açıklama yaptı: Teknik konulara karışmam ancak Sergen'e kapımız her zaman açıktır...

Son karar Sağlam'ın...
Sezon başında da Beşiktaş'a geri döneceği öne sürülen Sergen Yalçın hakkındaki son kararı teknik direktör Ertuğrul Sağlam verecek. Eğer genç çalıştırıcı 'evet' derse, süper solak 1 yıl daha maç başı anlaşmayla Siyah-Beyazlı formayı giyecek ve futbolu Beşiktaş'ta bırakacak. Eskişehir'den ayrıldıktan sonra bir açıklama yapan 35 yaşındaki yıldız futbolcu kariyerini noktalayıp, yorumculuk yapmayı düşündüğünü dile getirmişti.

Orhan YILDIRIM

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

İzin vereceğini sanmıyorum Ertuğrul hocanın bu işe ama S.Engin le arası iyi Sergen'in belki o bastırırsa gelebilir...

Onu bir kez daha Beşiktaş formasıyla izlemeyi çok isterim...

erasca

Sergen Gelsin Ertuğrul,Demirören gitsin.Sergen gelirse Sinan ın gitmesi yanlış olur ama...

Cem Goren

sergen bu takıma bu kadar yaklaşmışken hala neden alınmıyor anlamıyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

kartalpenchesi

İnşallah tekrar döner takıma, onun futbolunu izlemeyi çok özledim.
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

daha ne bekliyosun ey yönetim
altın kapılarımız kan oldu tayfun

bjkerem

bu kalp seni ve senin gibilerini unutmaz sergeniiiiiiiiiiimmmmmm

hepsiyAh

Hayırlısı olsun.. ama bu yönetim bizimle o kadar zıt ki almaz tekrar Sergeni..

onaT

çok ileri görüşlü beyimiz ertuğrul almaz

erasca

Yav yine bi Fener maçına çıksa da bizde "Sergen fenerin a...... s..." diye bağırsak be...

sametx

zupersın bee aslında seneye fener macında sergenı ortasahaya cıakrtıp 3 lu cektırsek dme :D harbı guzel olur sonrada senın dedıgın gıbı erascarsı:D
sametx

yenerr17

ah bi gelse süper olur ama ertuğrul izin vermez gibi geliyor  bana.

osi_bjk

kim unutabilirki bu kadar emeği geçmiş biriini
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

kara kalem

Bu kalp senin yaptığın orta parmağı unutur mu?
kalem sana akan, kara senin sevdan.