Ana Menü

Yönetim Bobo'nun satışı için menajerlik şirketiyle anlaştı

Başlatan carlito1903, Mayıs 01, 2008, 09:04:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Genel Menajer Sinan Engin Bobo'nun satışı için yetki belgesini, Refleks Menajerlik şirketinin çalışanı Ömer Cincil'e verdi

Beşiktaş tarihinin en çok gol atan yabancı futbolcusu Bobo'nun satışı için yönetim düğmeye bastı. Siyah - beyazlı kulübün Genel Menajer Sinan Engin, altında imzası bulunan ve Beşiktaş Kulübü adına tüm satış yetkisini 8 Temmuz tarihine kadar Olgun Peker'in yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Refleks Spor ve Menajerlik Şirketi'ne verdi.
Futbol Federasyonu'na kayıtlı ve Refleks çalışanı, menajer Ömer Cincil adına düzenlenen resmi belge, Brezilyalı oyuncunun menajeri Marcello'ya da fakslandı. Marcello ise 8 Nisan'da imzalanan bu belge konusunda siyah-beyazlı oyuncuyu da bilgilendirdiği öğrenildi.

Menajeri İstanbul'a gelecek
Bu gelişmeler sonrasında, Bobo'nun menajerlerinin önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gelerek siyah-beyazlı yönetimle bir görüşme yapacağı belirtildi. Brezilyalı oyuncunun menajerlerinin, yönetime, Beşiktaş'ın değil, kendi buldukları kulüplerle masaya oturmak istediklerini ileteceği ifade edildi.
Beşiktaş Kulübü'ne Bobo için şu ana kadar Marsilya, St.Etienne, Bordeaux, Rubin Kazan ve CSKA Moskova gibi takımlardan teklif geldi. 31 Mayıs 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunan Bobo ise gelen bu önerilerden, Fransız kulüplerine daha sıcak baktığı ve bunu menajerlerine ilettiği vurgulandı.

Milliyet

NoPasaran

Peki ne kadara satacak bununla ilgili bilgi neden yok ???
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Gelen tekliflere göre belirleyecekler fiyatı demek ki...

Bence saçma olur böyle olursa, önce bi fiyat belirlemeleri lazımdı 10 Milyon Euro olabilirdi mesela, bu fiyatın üstünde yapılırdı teklifler...

gözzde_bjk

Bobo ''Gitmiyorum,Avrupa'yı şuanda düşünmüyorum.'' der,yönetim ''Parayı verene satarız.''der nasıl bir anlayıştır bu.Acaba Bobo kulübe mi basına mı fazla geliyor?
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

bahadıR

sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carlito1903

Siz bakmayın Bobo'nun gitmek istemiyorum tarzından laflarına o da istiyor gitmeyi ama neden gitmek istemiyorum diyip te taraftarı kandırıyor anlamıyorum...

carsi52

İlla satıLmasına gerek yok.
İyi bir fiyat veriLirse satıLmaLı :)
Bölünür senin için uykular!

kartalpenchesi

ya arkadaşlar vestel maçında bobo satılmasın diye anlamlı bir pankart olmalı yoksa göz göre göre gidiyor elimizden
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene