Ana Menü

Yeni Sezon 22 Ağustos’ta Başlayacak

Başlatan CHEm !, Nisan 27, 2008, 00:39:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Turkcell Süper Lig'de 2008-2009 sezonunun 22 Ağustos Cuma günü oynanacak karşılaşmayla başlamasını kararlaştırdı.

Yönetim Kurulu toplantısında alınan kararlar uyarınca Turkcell Süper Lig'de yeni sezon 31 Mayıs 2009 tarihinde sona erecek. Turkcell Süper Lig ile Fortis Türkiye Kupası şampiyonları arasında yapılacak TFF Süper Kupa Finali ise 17 Ağustos tarihinde oynanacak. Bu arada, birinci transfer dönemi 9 Haziran-1 Eylül 2008, ikinci transfer dönemi 5 Ocak-2 Şubat 2009 tarihleri arasını kapsayacak.

Yönetim Kurulu, futbolun marka değeri, prestiji ve saygınlığını korumak amacıyla, Çaykur Rizespor-Beşiktaş Turkcell Süper Lig maçı öncesi spor ahlakına aykırı ve tahrik edici açıklamaları nedeniyle Bursaspor eski yöneticisi Lemi Keskin hakkında yasal işlem yapılması için gerekli başvuruda bulunulmasını kararlaştırdı. Bu çerçevede Lemi Keskin ile ilgili olarak Spor Müsabakalarında Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun ve Türk Ceza Kanunu hükümleri çerçevesinde adli ve idari kurumlara başvuru yapılacak.
Allah kitap Beşiktaş

SercanBjk

Y.D nin başkan olduğu bi sezon olucak muhtemelen,yine benim için umutsuz bir sezon.

gözzde_bjk

Sezona büyük umutlarla başlamışken gene hüsranla bitiriyoruz.Şimdiden yeni sezonu Demirörensiz bir kulüp,haksızlıklara susarak değil savaşarak cevap veren bir yönetim ve adam gibi bir takımın özlemiyle bekliyorum.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

keskinli

2 hafta sonra hasret basliyor yani
3 ay hasretlerdeyiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

2 hafta bittikten sonra.
3 ay sonra yine umutLa başLıcaz lige yine hüsran.
tabi bu yönetim devam ederse.
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

İddia ediyorum 22 Ağustosta transferlerimiz bitmemiş olacak hala futbolcu arıyor olacağız....

Şimdiden gözümün önüne geliyor;

Sinan Engin: 'Acele etmiyoruz ince eleyip sık dokuyoruz, Beşiktaşımıza kim daha fazla yararlı olacaksa o futbolcuyu alacağız'