Ana Menü

Temiz Bİr Türk Futbolu İcin Kim Gitsin

Başlatan sedokajmeran, Aralık 27, 2006, 12:09:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sedokajmeran

BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

hade53

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

sedokajmeran

bence tartısılan ne kadar isim varsa hepsi gitsin.....
durust olan insanlar gelsin.....
federasyonun basınada herkesin sevdigi guvendigi bir isim gelmeli

canmert

Delirdik

kusura bakma çok saçma bir anket oLmuş
5kişi seçebiLmek nedir nasıL bir anket anLayışıdır :)

oy kuLLanmayacağım çünki o isimLer gitse biLe yerine geLen isimLer sürekLi baskı aLtında kaLacaktır ve ya bırakacaktır. bu devran böyLe gidecektir.
ha ali yemiş ha veLi fark etmez..
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Kartalizmatik

gidenin kim olacağı değil gelenin kim olacağı önemli..hepsi gitsin
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

black-eagle

azize haluk adnan memehmet ali 4 u gitmeli
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

Asya Kartalları

GöKHaN

Valla yazdiginin 80% gitsin bence..
1. Aziz Yildirim Yaptigi rezillik Kendini bi halt sanmayla Fenerbahceyi nekadar sevmesemde Türk Takimligindan cikardi..
2. Haluk Ulusoy Galatasarayligiyla Fenere Karsi Kötü görünsede en büyük Tokati herzaman Besiktasa atmisdir..
3. Yildirim Demirören Koca Besiktas Baskani Öbür Türk Takimlarinin avrupada basarili olmasini istemiyorum, Galatasarayin Sampiyon olmasini istiyorum, Cocuk gibi Azizeye uyupda onunla ayni dilden konusmasi Sürükledigi Borc Batagindan dolayi..
4. Adan Polat Aziz Yildirim, Adanan Polat, Yildirim Demirören Futboldan cok birbirleriyle ilgileniyorlar Takimlarinin cikarlarindan cok TV karsisina cikip herhangi polemikler cikariyorlar artik Magazinmi seyrediyoruz yoksa Futbolun gidisaatini anlamis degilim..
Uzun Lafin kisasi oylamayi cok dogru yapmissin kimler gitsin diye gidicek gercekden cok adam var Futbolun Magazindan cikip Spor gibi masa üstlerinden yemek bulusmalarindan cikip Sadece Azize gicik kapipda onun futbolcusunu almak acaba bize lazimmi bu adammi diye düsünmemek bunlar sadece Egolarini tatmin ediyor bu 4 saydigim kisi Futbola zarar veriyorlar Kendi cikarlari icin bisiler yapiyorlar Hicbiride Takimlari veya Camialari icin bisi yapmiyorlar dikkatinizi cekiyorsa hepsi kendi sevdasinda ona inat buna inat hareketlere kalkisiyorlar arada olan Takimlarimiza oluyor hepsi Borc Batakligina sürükleniyor..!
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

sedokajmeran

Alıntı yapılan: CradleStone03 - Aralık 27, 2006, 14:55:14
kusura bakma çok saçma bir anket oLmuş
5kişi seçebiLmek nedir nasıL bir anket anLayışıdır :)

oy kuLLanmayacağım çünki o isimLer gitse biLe yerine geLen isimLer sürekLi baskı aLtında kaLacaktır ve ya bırakacaktır. bu devran böyLe gidecektir.
ha ali yemiş ha veLi fark etmez..

ben tartsılan isimlerin hepsini yazdım. sacma bir anket oldugunun dusunmuyorum. seceneklerde hepsi de var.. yada genelde biz besıktaslıların istedigi ulusoy ve aziz var.... insanların ne dusunduklerini merak ediyorum olay sadece anket degil.. alttaki yorumlarda önemli.. e tabiki burada yazılan yorumlar ile kimseyi gönderemeyecegiz ama bu her konuda böle biz aramızda fikir alısverisi yapıyorsak bu anketde son gunlerin en cok konusulan isimlerini tarsısıyor.. bir sacmalık göremiyorum

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

çArşı_nuh

bencede ulusoy gitmeli az kazığını yemedik

@LAYINA GİDER

carsi52

Bölünür senin için uykular!