Ana Menü

Bobo'dan baskasi yalan !

Başlatan carsibxl, Nisan 25, 2008, 13:23:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsibxl

Bilmiyorum haberin asli varmi ama ne olursa olsun Bobo yu Besiktasta tutmak lazim. üc bes kurus kazancaz diye Bobo gibi takima alismis bi forveti harciyamayiz.  :bjk

Bobo Marsilya'ya çok yakın!
Aylardır Fransız kulüpleri tarafından izlenen Brezilyalı futbolcunun, Galatasaray'ın eski teknik direktörü Eric Gerets'in çalıştırdığı Olympique Marsilya'yla büyük ölçüde anlaşmaya vardığı öğrenilirken, Bobo'nun eşi de bugün Fransa'nın başkenti Paris'e uçtu ve oradan da Marsilya'ya doğru hareket etti.

Olympique Marsilya'nın Beşiktaş'la 8 milyon Euro civarında bir tutara anlaştığı öğrenilirken, Bobo'nun tek sıkıntısının, Marsilya'nın önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'ne katılıp katılamayacağının henüz belli olmaması olduğu ifade edildi.

Herşeye rağmen transferin tam anlamıyla noktalanmadığı, CSKA Moskova, Stuttgart, Shakhtar Donetsk ve Saint-Etienne tarafından da gündemde tutulan futbolcunun, son olarak Fenerbahçe'nin de listesine girdiği öne sürüldü. Bobo'yla ilgili haberler dün akşam saatlerinden itibaren Marsilya yerel gazetelerinde ve Marsilya takımının taraftar sitelerinde de yer almaya başladı.

25.04.2008   

Kaynak : DHA
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

kartalpenchesi

Bende ne olursa olsun bobonun gitmesini istemiyorum gidecekse m.utd yada real madrid'e gitsin :)
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

erdinc1926

beşiktaş'a çok yararlı bir futbolcu
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

NoPasaran

Bobosuz takımı bir eksik hisseiyorum

Keşke sıkıntılarımız olsamasada gitmeseydi :(
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Para lazım bu dönemde.
Ama bu yönetim gitsin önce ondan sonra bobo gitsin.
İşte o zaman paranın yararını görebiLiriz.
Bölünür senin için uykular!

onaT

üç beş kuruş lafı olmamış orada bobo çok ciddi para getirecek bu takıma

melankolizm

Ele Geçicek Para HAyra Kullanılsa Satılsın.
bundan önce Carew'i de böyle sattık.
Elimizde tutmamız lazım . Zamanla kaç 8 milyonlar kazandıracaktır bize.

Anarchy*

İyi bi' para veriLirse neden gitmesin.
Şayet saçma bi' para tekLif ediLirse kaLsın.

carlito1903

Herkes çok seviyor Bobo'yu ama ne yazık ki bu sezon sonu ayrılık vakti geliyor...
Sonuçta her futbolcu ister Avrupa'nın en iyi takımlarında forma giymeyi, adam bu şansı elde etmiş tabiki gidecek...

Kralkartal21

Bobo çok paralar getirecek kalsın diyosunuzda sabredecek neyimiz kalmış.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

bahadıR

iyi topçu
kalsın isterim inşallahda kalır
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

MeLo

Kendiside gitmekten yana.
Verilen parada iyi.
Giderse üzülmem.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

ilteriş

Beşiktaşımız'da forma giydiği 2 yıl gibi kısa sürede tam 44 gol atarak tarihimizin EN GOLCÜ YABANCISI oldu. Çok sevdiğim bir oyuncu.

8 milyon avro fena para değil şu anki düzeyi için. Ancak 2011'e kadar sözleşmeli futbolcumuz. 1 yıl daha yararlanabiliriz kendisinden. Bu durumda Nobre-Holosko'dan biri yedeğe çekilmek zorunda kalıyor ama. Yönetimin maddi sıkıntıları da düşünerek sezon sonunda Bobo'yu satacağını düşünüyorum.

M34

Verilen para iyi falan diyorsunuz. Para bizim cebimize girmiyor ki? Isterse 15 milyon alsinlar. Sanki mantikli harcanacak. Marsilya Besiktas'tan daha mi iyi? Ben taraftarim. Goller izlemek istiyorum; Bobo'da atiyordu iyi kötü. Gitmesi gereken kötü oyuncular. 51de kazanmak icin kartlarin uymasi gerekir ... A K D B 10u niye bozarim ki B'yi yere atarak? Simdi isin yoksa yine B'yi bekle. kupa 2 karo 3 kupa 5 sinek 7 de elde kalsin.

kartalpenchesi

Bobo Marsilya yolunda
Beşiktaş'ın golcü futbolcusu Bobo'nun Fransa'nın Marsilya takımıyla anlaştığı idda edildi. Olympique Marsilya'nın Brezilyalı futbolcu için Beşiktaş'a 8 milyon Euro önerdiği ve iki kulübün prensip olarak anlaştıkları belirtiliyor.
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene