Ana Menü

Bobo'dan baskasi yalan !

Başlatan carsibxl, Nisan 25, 2008, 13:23:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Seneye Kesin BOBO forması almam lazım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

astbjk1903

boboyu marsilya ya vereceksek marsilya da samir nasri yi versin boboyu satmak sampıyonlugu yarınları satmaktır
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

beckyZWICKY

BIRAKMA BİZİ BOBOOOOOOOOOOOO HER MAÇ BAŞLAMADAN ÖNCE TAKIM KADROSUNDA SENİ GÖRDÜĞÜMDE 3 İHTİMALLİ MAÇLAR HEP 1 İHTİMALE İNDİ.

KENDİNİDE DÜŞÜNMEN GEREK AMA BARİ MARSİLYA vs TARZI TAKIMLARA GİTME. DÜNYANIN EN İYİ 5 TAKIM ARASINDAN BİRİNE LAİKSİN...

febe alex'i kadrosunda senelerce nasıl tutuyorsa teklifler 1 gün geçmeden susturuluyorsa.

SİZDE Bİ İŞE YARAYIN YÖNETİM! TUTUN BOBOYU. MUTLU EDİN,ODA BİZİ MUTLU ETSİN !

yemişim parasını 3-5 kuruşunu

BİZ EN BÜYÜĞÜZ DİYORSAK BU TÜR OLAYLARDA TAKIMIN EN ÖNEMLİ SİLAHINI SATMAK ÇOK SAÇMA!

böyle birşeyle başarı gelseydi febe şuan finalde rakibini bekliyor olurdu. bakın en basit örnek tek isim ALEX en önemli silahı ve satmak istese 3-5 kuruş için bobo'ya verilen rakamların üstünde satılabilirdi.

satmayın kardeşim 3-5 kuruş için biz en büyüğüz diyorsak 3-5 kuruş için takımın en güven veren oyuncusunu satmıcaksın! istikrar!! en iyi oyuncunu satmıcaksın! EN İYİ OYUNCUNUN YANINA EN İYİ Bİ KAÇ OYUNCU ALCAKSIN!

ki buda sana başarıyı getirsin. 3-5 kuruş için takımın en önemli silahını satarsan avrupada nasıl başarı beklersin? ligde nasıl şampiyonluk beklersin? yönetim uyumayın! EN BÜYÜK BİZİZ DİYORSANIZ 3-5 KURUŞ İÇİN YAPMAYIN EYLEMEYİN!

DipNot: 2 seneye kalmaz fiyatı 2 kat yükselir bobo'nun :) çok satmak istiyorsanız 2 sene daha bekleyin cebiniz dolar !

Bir DipNot daha: Yarın Öbür Gün avrupada HOLOSKO ismide gündeme gelir,yıldızı parlar onunda avrupada. verirler 3-5 kuruş onuda satmaya kalkmayın. aklınızı başınıza alın artık ya en iyileri değil en kötüleri gönderin,iyilierin yanına iyi alın ki ligde ve avrupada başarılı olalım.!!!!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

CHEm !

oyuna girdikten sonra ayağına top gelmemesine rağmen ne yapar ne eder yine atar dedim,gerekeni yaptı.
Allah kitap Beşiktaş

rommedahl

Kesinlikle Avrupa üst düzey takımda oynayacak kaliteye ve yaşa sahip henüz 23 yaşında  bence Beşiktaş a gelmiş en iyi yabancılardan birisi...

SercanBjk

Bobo gerçekten çok iyi bir oyuncu kendiside Beşiktaş`ta oynamak istiyorsa ve mutluysa kesinlikle kalmalıdır.

onaT

gelecek sene aynı performansı gösterse bile parası düşer

kalsada gitsede üzülmem

çok sevdiğim bir insan ama işi uzatmadan gitmeside hata olmaz

Kralkartal21

Aferin sana Bobo.Çok güzel bir gol attın.

Gitse para gelir.Kalsa ne gelir  ???.     Mutluysa kalsın...
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

erasca

yav bi bobo kalsın diyorsunuz adam gitmek istiyor.bi para lazım diyosunuz sanki oyuncu alıcaz o parayla.inşallah Demirören borcunun birazını kapatmak için satmıyodur.en az 5 miyon avroluk oyuncu gelmesi lazım.ki sanmıyorum...

disy_kartal