Ana Menü

Büyük taarruz

Başlatan CHEm !, Nisan 24, 2008, 11:22:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Beşiktaş, Dinamo Zagreb'in ön liberosu ile Prag'ın stoperinin transferlerini Avrupa Şampiyonası öncesi bitirmek istiyor.

Revizyon peşinde
Defansta revizyona gitmeyi planlayan Beşiktaş, listesindeki Çek Michal Kadlec ve Hırvat İgor Biscan için girişimlerini sıklaştırdı. Özellikle Sparta Prag'ın 23 yaşındaki stoperi Kadlec'in Avrupa Şampiyonası'nda boy gösterip, fiyatının artmasından çekinen yönetim, haziranda yapılacak organizasyon öncesi bu transferleri bitirmeyi 
hedefliyor.

Cisse'ye alternatif
Maliyeti 2.5 milyon euro civarında olan Kadlec için S. Prag ile temaslarını sıklaştıran siyah- beyazlılar, Biscan için de devre arası Gordon'u transfer ettiği Zagreb'e baskısını artırıyor. Gordon'u geri verip, yerine 29 yaşındaki Biscan'ı almak isteyen yönetim, böylece hem savunmasını sağlama almayı hem de Cisse'ye alternatif oluşturmayı planlıyor.

Michal Kadlec kimdir?
* Doğum tarihi: 13 Aralık 1984
* Doğum yeri: Vyskov
* Boy: 1.83 m
* Kilo: 75
* Mevki: Defans
* Oynadığı kulüpler: Alsenborn, Kaiserslautern, Uherske, Slovacko
* Sözleşme bitiş tarihi: 2008
Allah kitap Beşiktaş

Delirdik

En azından revizyonLarı artık tüm takım değiLde böLgeseLer yapıyorLar.
Onca yıLda buda bir iLerLeme sanırım. Bunada şükür
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Anarchy*

Düzgün bi işe imza atarLar umarım.

astbjk1903

ben guvenmiyorum yine ucuz oyunculara yonelecekler zaten yonetim oncelikle bonservisi elinde olan oyunculara bakacak cok fazla umıtlenmeyelim yine bir sey olacagi yok hatta bu sefer daha kotusude olabilir bobo ve serdar özkan bir sey yapılmassa gonderiliyor yerlerini doldurabilecek oyuncu malesef yookkk
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL