Ana Menü

Kartal Yuvasında İnternetten Satışlar Başlıyor

Başlatan carlito1903, Nisan 23, 2008, 09:51:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Kartal Yuvası resmi internet satış mağazası yapılan yeni bir proje ile 1 Mayıs 2008 tarihi itibariyle taraftarlarımızın hizmetine giriyor.
Hepsiburada.com ile yapılan anlaşma sonucunda firmaya online alışveriş sitemizin işletim hakkı Kartal Yuvası tarafından belirlenen bir garanti satış kotası dahilinde verilmiştir. Böylelikle Türkiye'deki en büyük mağazasını internet üzerinden açaçak olan Kartal Yuvası, Beşiktaşlılara internet üzerinden 365 gün 24 saat hizmet vermeye başlayacak.

Tüm ürün gruplarının satışta olacağı sitemiz ayrıca oluşturulan Fırsat Reyonu ile taraftarlarımıza indirimdeki ürünlere sahip olma fırsatı verecek. Çeşitli anketlerle Kartal Yuvası'nın stratejilerine yön verme ve Kartal Yuvası'ndan haberlerle de lisanslı ürünlerimiz hakkında duyuruları öğrenebilme imkanına sahip olacak taraftarlarımız, lisanslı ürünlerimizin gelişimini resmi alışveriş sitemizden de takip edebilecekler.

Tüm taraftarlarımızı resmi alışveriş sitemize bekliyoruz.

kaynak:besiktasjk.com

Kartal Yuvası bulunmayan şehirlerdeki Beşiktaşlılar için güzel bir haber...
Ah birde adam gibi üsürn çıkarsalar kulüp lisanlı ürün satışından köşeyi döner ama nerde...

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Abi hepsiburada.com ile anlaşmalı yapılacaksa yurtdışına da satış olur büyük ihtimalle...

gözzde_bjk

Sitenin oluşumu çok gerekliydi malum hala çoğu şehirde Kartal Yuvası yok.İnşallah ürün satışı biraz daha artar ve korsanın önüne geçilmiş olur.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?