Ana Menü

Sinan Engin : Galibiyetle Cevap Verdik

Başlatan erdinc1926, Nisan 20, 2008, 23:53:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

Şansımız devam ediyor"

Beşiktaş teknik direktörü Ertuğrul Sağlam maçtan sonra yaptığı açıklamada "Bütün insanların kaçırdığı bir nokta var. Şampiyonluk şansımız hala devam ediyor. Fikstüre bakarsak her rakibimiz puan kaybedebilir. Bizim için bundan sonraki dönemde Şampiyonlar Ligi hedefimiz hala devam ediyor. UEFA Kupası hedefi var. Bu maçı kazanmak zorundaydık. Onlar için ne kadar hayati bir karşılaşmaysa bizim için de öyleydi" dedi.

"Yediğimiz golde bir paylaşım hatası vardı. Sorumlulukların unutulması bize pahalıya mal oldu. İlk devrede de birçok gol kaçırdık" ifadesini kullanan genç teknik adam transferler hakkında da şu açıklamaları yaptı: "Bizim şuanki gündemimiz transfer değil. Gündemimiz lig. Bunun yanında boş vakitlerimizde tespit ettiğimiz oyuncuları tekrar tekrar izliyoruz ki daha hassas davranalım transferde... Bizim asli görevimiz Beşiktaş'ın menfaatleridir. Bobo'ya ciddi bir teklif gelir ve bundan karlı çıkacaksak verebiliriz"

Kendisinin gideği yönünde basında çıkan açıklamaların kendisini yıpratmadığını belirten Sağlam "Ben elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Şartlar elverdiği ölçüde bir şeyler yapmaya çalışıyoruz" dedi.

SİNAN ENGİN'DEN BURSA'YA MESAJ

Sinan Engin'den yaylım ateş! Beşiktaş menajeri Sinan Engin hafta içinde Bursaspor eski yöneticilerin Rize maçında şike olduğu yönünde yaptığı açıklamalara bu maçtaki galibiyetle cevap verdiklerini söyledi.

Engin "Bursalı arkadaşlar olayları yanlış yönlendirdiler. Hafta içinde bir adam çıktı ve şike var dedi. Böyle bir şey olmadığını tüm Türkiye gördü. Ben de çıkıp Bursaspor hakkında konuşabilirim. Böyle abuk sabuk bir adam çıkıyor ve bizim şike yaptığımız hakkında konuşuyor. Bursalılara konuşuyorum. Böyle açıklamalarla gerilmesinler. Bunlara son verelim" dedi.

"Çok talihsiz maçlar kaybettik. Geçen haftaki Oftaş maçı da öyleydi. Biz kalan maçlarımızı almak ve sonuna adar şansımızı kovalamak istiyoruz. Bitmiş olan birşey yok. Her an herşey olabilir. Ama bugünkü maçın değişikik bir özelliği vardı. Rize'de çok iyi karşılandık. Herşey çok iyiydi. Çok farklı kazanabilirdik" açıklamasını yapan Sinan Engin gelecek sezon yapılacak transferler hakkında da bilgi verdi.

"DEFANSA TAKVİYE YAPACAĞIZ"
Beşiktaş'ın en büyük sorununun defanstan kaynaklandığını sözlerine ekleyen Engin "Ben göreve geldiğim zaman transferler yapılmıştı. Basındaki bazı beyinsiz arkadaşların yazdıklarının aksine ben gelecek sezon çok iyi bir takım yaratacağız dedim. Beşiktaş'ın hastalığı belli. Defansta... Bu takımın teknik direktörü neden çok kaliteli futbolcuya hayır desin ki... Bazı şeyleri çok anlatmak istemiyoruz. Ben Ertuğrul sağlam'ın sonuna kadar arkasındayım. Ben geleceğin ne kadar iyi olacağını görüyorum. Antrenör yanlışları olabilir her teknik adam yanlış yapar. Savunma bölgesine transferler yapacağız" ifadesini kullandı.

"KOVSAK BİLE GİTMİYORLAR"
Sinan Engin son olarak Delgado'nun takımdan ayrılacağı haberlerini yalanlarken Beşiktaş'ta yabancı futbolcuların çok mutlu olduğunu hatta kovsalar dahi gitmediklerini savundu.
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

erasca

belli kovacak adam yokki.kaşı kovsaydınız real madride giderdi o zaman

Doruk1903

ya bursalılar bizi ağzına alırken bin sefer düşünecekler onlarkim biz kim