Ana Menü

Beşiktaş Taraftarını Diger Taraftarlardan Ayıran Özellik Nedir???

Başlatan ShizopReni, Kasım 21, 2006, 12:59:46

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ShizopReni

Herkes değişik bişeyler yazacaktır eminim.Onları da bizden ayıran özellikleri vardır yaa.Sizin en çok begendikleriniz neler???
Bence beşiktaş taraftarı cefakar ve duygusal bir taraftar... bu yüzden beşiktaş taraftarına hayranım... başka bir sürü özelliği de var ama onları da sizin yazmanız için sadece bu özelliklerini sıralıyorum şimdilik.

*BEŞİKTAŞ TARAFTARI CEFAKAR VE DUYGUSALDIR...

Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz siyah beyaz forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır Beşiktaşlı olmak...

ShizopReni

beşiktaş taraftarı Liverpool taraftarı ile birlikte doksan dakika boyunca susmadan tezahurat yapabilen bir taraftardır.
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz siyah beyaz forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır Beşiktaşlı olmak...

ShizopReni

Takımımız 14. sıradayken bile Stadı full dolduran bır taraftarımız vardır.

ShizopReni

Yıl 2000 veya 2001 milan beşiktaş'ı inönü'de 2-0 yenmiş ve sahadan ayrılırken milan kaptanı Maldini'ye mikrofon uzatılıyor....
Spiker : "Düşüncelerin nedir ?"
Maldini : "Bu taraftar manyak olmalı , 2- 0 yendik, dahası top göstermedik ama adamlar haala bağırıyor. 100 lerce avrupa maçı oynadım ama takımına böyle sahip çıkan bi taraftar daha görmedim"
biz böyle bir taraftarız işte , ne futbolcumuzu döveriz, ne de yalnız bırakırız...

ShizopReni

Çarşı10-ur

www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

alper_xxl

BEN seNİ YARALIYKEN DAHA COK SEVDİM KARTALIM

http://img241.imageshack.us/img241/8423/bjksgg4.gif

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Delirdik

rap şarkısından aLıntı yapim (:

YeniLgiden sonra gözümüzüden akan yaş
Bizi diğerLerinden ayıran keLime Aşkk..
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

b_eagle_24

beşiktaş taraftarı her zaman polisler tarafından jop yiyen biber gazı sıkılan haksız yere nezarete atılan gözaltında tutulan ceza verilen deplasmana götürülmeyen valilik tarafından cephe alınan taraftardır..ben hiç gsaray ve fener taraftarına bunlara benzer bişey yapıldığını görmedim
The GOD excuses,ÇARŞI don't excuses!!!

Non Mollare Mai

edit

çArþý_ulan

Yenilgi sonrasında gözümüzden akan yaş, bizi diğerlerinden ayıran kelime AŞK

sedokajmeran

BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

poacher

AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI