Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nazli_

Yok usta bunun sonunda; mujde arin irzina geçen adami orhan baba öldürüp tekneye asiyor..Mujde ara; sen beni sabah burda burda bekle diyor.. tekneyi gorunce mudje ar ; Yavrum iste babanin dugun hediyesi namusun hediyesi diyor.. Batsin bu dunya sarkisi calio :P

boss

muhahaha ne konusuosunuz yaw siz :D muhahaha kaptırdınız kendinizi :D ;D

ugur24

hee biliyorum o filmide tamam..benim dediğimde baba elleri kanlı kanlıyken batsın bu dünyayı söylüyodu yaa filmin ismiyle karıştırmışım..o filmi de biliyorum..bayrak gibi asıyodu adamı tekneye..haketmişti ama namussuz adam >:( ama en güzel filmi leyla ile mecnun bence..

Nazli_

Haaa evet,senin dedigin filmin adini bilmiyorum ama biliyorum o filmi.. ordada mujde ari seviyor.. Hatta sokak cocuklariyla kaliyor baba.. plak sirketinden adam diyorki benim icin gazinolarda cikacan,baba kabul etmeyip halk konseri yapiyor,parmaklarini eziyolar serefsizler  >:(

ugur24

evet o film ismini bende unuttum yaa alla alla..müjde ar o filmde zeliha rolüyle bi şeyi oynuyodu..ama baba ona aşık oldu nasıl olduysa..müjde arla ne kadar çok filmi var babanın yaa..bugünkü kanal 1 deki de onlaydı..

Nazli_

Evet yaaa nedir bu mujde ar sevdasi :P
Geçende yesilcamda hulya avsarla olan filmi vardi..

ugur24

müjde ar zamanında çok güzel bi kadındı..orhan babaya da öylesi yakışırdı zaten..bu yeşilçam çok uyuz bi kanal hep aynı filmleri veriyo..

SATUKBLADE

Nazli_

Evet bende uyus oluyorum aynilarini cevirdiklerinde..
Hos geldin usta a.slm

ugur24

melankolizm

boss

SATUKBLADE

nasılsınız yaw görüşmeyeli

gene nazlı derbeder takılıyor :(:(:(

Nazli_

Hamd olsun abi nasil olsun,seni sormali..
Böyle gelmis boyle gidiyoruz :( :( :(

boss

muhaha iyilik yaw ne olsun aynı uğraşıoruz oyle bıraktıgın gibiyiiM :D ;D Simdi bekleki 1 hafta gecsın kayseri macı oynansın pfff