Ana Menü

Bu Lig İçin Fazla Şerefliyiz ( Belge Ispat Video )

Başlatan SercanBjk, Nisan 07, 2008, 17:10:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SercanBjk

2007 - 2008 KİRLİ ELLER

AŞAĞIDAKİ METİNDE BELGELERLE 2007 2008 SEZONUNDA KİRLİ ELLER TARAFINDAN BEŞİKTAŞA YAPILAN OPERASYONU VE ÇALINAN ŞAMPİYONLUĞUN KANITIDIR! ( RESİMLİ VİDEO ANLATIMI İLE BELGELENDİRİLMİŞTİR)

Oyuncularımıza yapılanlar ve körler tarafından görülmeyenler,Kayserispor Beşiktaş maçında olan kasti hareketler,boğaz sıkmalar oyuncularımıza tekme atmalar. Konyaspor maçında bariz yumruk atmalar,Yönetimimizin kanka olduğu Adnan Polat`ın takımı Galatasaray maçında,Arda uçuyor uydurma bi penaltı. Aynı maçta uydurma bir korner ve sonrasında yediğimiz gol. 6 ( Puan ve cabası Gs kazanıyor kaybetmeleri gereken yerde 6 puan!  )

Ankaraspor maçında sayılmayan golümüz! ( 3 puan )

Fenerbahçe maçında Bobo`nun faul yaptığı gereçkçesiyle sayılmayan golümüz,Aynı maçda Deivid`e verilmeyen kırmızı kart! ( 4 puan  RAKİPTE KAZANIYOR.!!!)

Şımarık R.Carlos`un hakeme ettiği küfür ve hakeme attığı su yüzünden verilmeyen cezalar

İnönü`deki Sivas maçında yaşan facia ( 3 puan ) ayrıntıları videoda!

Trabzon maçında Rüştü`nün haksız yere atılması ve kalecisiz kaldığımız maç( kazanmıştık )

İBB - BEŞİKTAŞ

BEŞİKTAŞ - FENERBAHÇE MAÇLARI

SKOR YORUMCUSU VE ASIL MESLEKLERİ AMİGOLUK OLAN

RIDVAN DİLMEN

SELÇUK YULA

GÜRCAN BİLGİÇ

Ve Diğerleri...

Bobo pozisoyn esnasında tutuluyor çekiliyor,PENALTI! hakem görmiyim diye başka yere bakıyor o arada Bobo bunalım rakibini itiyor ( HERKES YUMRUK ATTI DİYOR AMA VİDEODAKİ RESİM HER ŞEYİ KANITLIYOR ) Başka tarafa bakan ŞEREF YOKSUNU HAKEM HAKAN SİVRİ SELVİ YARDIMCISINA BİLE BAKMADAN.! KÜT DİYE KIRMIZIYI BOBO`YA VERİYOR!

NOT : BOBO`MUZU HARCATMAYIZ.!!!

Eyy DİGİTURK.!!!

Kablolarınızı kestiler diyemi gerçekleri saklıyorsunuz ? biz sütüdyoyu başınızamı yıkalım illaki ?

Fenerbahçe maçında top taç çizgisini geçiyor,yani dışarıdan çevriliyor ve golü yiyoruz,penaltımız verilmiyor! ( 4 puan resimli kanıtı olduğu gibi Bülent Yavuz bize hak veren bir yorum yazıyor.)

Yine benzer pozisyonda Tello ortalıyor,Delgado atıyor ama gol sayılmıyor ( tahminen Kasımpaşa maçı yanıla bilirim resmi videoda)

Volkan`nın insanlık dışı hareketleri,Bobo ile eş tutuluyor ve sadece 4 maç ceza geliyor. Maç ( GS - FB KUPA MAÇI )

Fenerbahçe ise uydurma penaltı,uzatmalar bittikten sonra ofsayt golü ile Kayseri`yi yeniyor.!!!

Her zaman kişiliği ile övünen Zico hak ettik derken,Tolunay Kafkas çileden çıkıyor ve Belediye maçında Beşiktaşı yakan Sivri Selviye AŞAĞLIK Bİ ADAM DİYOR ( AĞZINA SAĞLIK TOLUNAY ) Akabinde Beşiktaş düşmanlığını senelerdir sürdüren,bir kez olsun Beşiktaşı savunmayan hatta karalayan ERMAN TOROĞULU BİLE PES! DİYOR VE FB NİN HAKEMLE KAZANDIĞINI SÖYLÜYOR.!

İlk Soru tabiki yönetime...

BEŞİKTAŞIN HAKLARINI NE ZAMAN KORUYACAKSIN DEMİRÖREN.!!! YETER ARTIK İSTİFA EDİN.!!! DEKLARASYON YAPTIĞINIZ GS BİZİM RAKİBİMİZ VE BU HAFTA HAKEMLE MAÇ KAZANDILAR,SİZ HALA ONLARIN MAŞASI KONUMUNDASINIZ UTANIYORUZ SİZDEN!!!

SORULAR....

1- Neden Sürekli Beşiktaş Maçlarında hakem hataları oluyor ?

2- En Az faul yapan Beşiktaş nasıl en çok kırmızı kart gören takım oluyor?

3- Daha önce temsilci dahi göndermezken Aziz Yıldırım nasıl klüpler birliği başkanı oldu  ?

4- Aralarının çok kötü olduğu bilinen DEMİRÖREN VE CAVCAV NEDEN AZİZ YILDIRIMA OY VERDİ ?

5- Cüneyt Çakır gibi Fenerbahçe`ye cesaretli davranan hakemler neden cezalandırılıyor?

6- İyi yönetim gösterdi denilen İsmet Arzuman`a neden hakemlik bıraktırıldı ?

7- Bobo`yu haksız yere atan,Kayseri`yi yakan Hakan Sivri Selvi denen kişi birilerinden aldığı görevimi yerine getirmiştirki,FOTOMAÇ YAZARI NECATİ BİLGİÇ yazısında... '' İYİ BİR YÖNETİM GÖSTEREN HAKAN SİVRİ SELVİ,GEREKLİ UZATMALARI YAPARAK MAÇIN HAKKI OLAN SONUCA ULAŞMASINI SAĞLADI'' gibi son derece manalı bir söz söylemiştir.

8- İstanbul Büyük Şehir Belediye - Beşiktaş maçından önce Semih Şentürk nasıl lider olacaklarından çok emin konuşa bilir ?

9- Aynı Semih nasıl Beşiktaş`ı 2-1 yeneceklerini ve Galatasaray maçına 3 - 4 puan farkla gideceklerini söyleye bilir. Birileri bunları Semih`e habermi vermiştir ?

10- Yeni Federasyon Aziz Yıldırım ve Recep Tayyip Erdoğan`nın İsteğiylemi oluşturuldu ?

11- Profosyonel Ceza Kurulunuda Hasan Doğan`ın arkadaşı Şekip Motur Oğlu tarafındanmı oluşturuldu ?

12- Sahaya atılan bıçağı saklayan Kemal Dinçer neden gözlemcilerin başına getirildi ?

13- Beşiktaş - Fenerbahçe maçından önce Genel Kurmay başkanımız neden ''FENERBAHÇELİ OLDUĞUMU TOPRAĞIN ALTINDAKİ SOLUCANLAR BİLE BİLİYOR GÖNLÜM TABİKİ FENERBAHÇE`NİN KAZANMASINDAN YANA'' gibi bir açıklama yapma ihtiyacı hissetmiştir. ?

14- Bu Fenerbahçe`nin Devlet, Asker  ve Federasyon gibi kurumlarda etkin olduğunu gösterme çabasımıdır ? Başbakanın Fenerbahçe`ye karşı verilen cezadaki tepkisinide hatırlıyoruz.!!!

15- Medya`da aslında aslında çoksevmediğimiz Hıncal Uluç dışında,Aziz Yıldırıma karşı yazı yazacak olan kimse yokmudur ? Yoksa bu kişilere müdürleri veya başka kişiler tarafından,tehdit ve baskımı yapılmaktadır?

Bobo`nun ilk yarıdaki Fenerbahçe maçında söylediği gibi....

LİGİN SONU ÖNCEDENMİ BELİRLENDİ ?

NOT : BOBO`YU HARCAMAYA ÇALIŞANLAR BOBO`YU ASLA SZİE YEDİRMEYİZ.!

BU KADAR BÜYÜK PARALARIN DÖNDÜĞÜ FUTBOL ENDÜSTÜRİSİNDEBİZİM YARGIMIZIN NDEN HİÇ SESİ ÇIKMAZ ?

İTALYADAN SAVCIMI GETİRELİM ?

YOKSA İŞ BAŞA DÜŞTÜ DEYİP SOKAKLARAMI İNELİM ?

HEPSİNE BİRDEN HER ZAMANKİ GİBİ TEK BİR CEVABIMIZ VAR!

BU LİG İÇİN FAZLA ŞEREFLİYİZ.!!!   

Bir Insan(!) var ki; Türk Futboluna ektiği nifak tohumları ve Şerefler(!) daha tazeliğini korurken, ortaya çıkıp tanımadığı kurula BAŞKAN olur, BEYAZ SAYFA açılıyor denen federasyona ön ayak olur.

Şahinler, doğanlar, şerefli a.güçlüler, para dolusu valizler daha hafızalarımızdan silinmemiş ki bir de ortaya çıkıp BEYAZ SAYFA adı altında metin yayınlamazlar mı?

TEMİZLİK SİZİN NEYİNİZE? HADİ ORDAN BEE!!! ŞEREFLİLER(!) SİZİ!!!

Bir de bazı angutlar var ki onlara karşı oynayanları teşvikle suçlarlar.
Büyük(!) BAŞKANINIZIN devlet kayıtlarıyla resmileşmiş İstanbulspor teşvikinden de bahsedin.!!!

2007-2008 Kirli Oyunların Videosu için tıklayın : http://www.youtube.com/watch?v=s1YAcgModvI   

MAİL OLARAK : tff@tff.org   bilgi@besiktasjk.com.tr   trthaber@trt.net.tr HAKKIMIZI ARAYAN SAYILI YAZARLARIN BAŞINDA GELEN YEMEN EKŞİOĞLU`NA   yeksioglu@fanatik.com.tr   bilgi@fanatik.com.tr  YİNE BİZİ SÜREKLİ SAVUNAN TURGAY DEMİRE  tdemir@fotomac.com.tr Adreslerine gönderdim.

KAMUOYU  OLUŞTURMAMIZ BAKIMINDAN,SOKAĞA DÖKÜLMEDEN ÖNCEKİ SON TEPKİ BAKIMINDAN,KATILIM BAKIMINDAN,DİĞER FORUMLARA YAZDIM VE HERKESİN MAİL GÖNDERMESİNİ BEŞİKTAŞ İÇİN İSTEDİM.

BEŞİKTAŞI SAVUNACAK BİR YÖNETİM YOKSA TARAFTARI VAR.!!! SİZDEN DE BU ADRESLERE MAİL OLARAK BU YAZIYI VE VİDEOYU GÖNDERMENİZİ RİCA EDİYORUM. TAKILDIĞINIZ BAŞKA FORUMLAR VARSADA AÇMANIZI VE KONUNUN SABİT KALMASINIDA SİTE YÖNETİMİNE ARZ EDERİM...

tugrulsonmez_

oooff of ne yaparsak yapalım kara gömleklileri durduramayız

SercanBjk

Biz üstümüze düşeni yapalımda.. üç dört tane mail atmak kimseye zor gelmemeli.

keskinli

bu videoyu hazirlayanada,buraya getirenede tesekkürler
böyle bi video hazirlmak cok zaman,bilgi ve arastirma gerektirir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Adriano

Hazırlanış, içerik hepsi muhteşem ! Ama tek sorun var bizi takan kim..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Kralkartal21

Bu videoyu hazırlayan çok güzel yapmış Tebrikler.

Aldırma Kartalım.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

video çok güzel olmuş çokta anlamlı olmuş
gerekirse sokaklara inelim gerçekten
altın kapılarımız kan oldu tayfun

delgadoo_10_

ankaraspor maçında attığımız buz gibi goll var onuda unutmayalım

carsi52

Bu videoyu hazırLayana teşekkür ederim önceLikLe.
Çok güzeL bir video oLmuş bizimLe payLaştığın içinde teşekkürLer.
Bölünür senin için uykular!

kartalpenchesi

hepsine mail attım ama mail ile olacak iş değil, kesinlikle etkileyici protesto olmalı
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Demiryolcu

ÇOK GÜZEL VE DOGRU DOSTUM SAOL EMEGİNE SAGLIK.

Cem Goren

sadece ankaspor maçımı daha neler neler ama artık dur demesi lazım birilerinin
altın kapılarımız kan oldu tayfun

M34

simdiye kadar hep iyi tarafindan bakmak istedim ama kirlilik mhk tarafindan bile onaylandikdan sonra yapacak birsey yok. bu mhk gayretli olur, bir süphem yok. hasan dogan'in iyi niyetinden de süphem yok. beni asil korkutan aziz yildirimin ve adnan polatin "ergenokonlari". bizde o yok iste. icimiz disimiz ayni; belki de böylesi iyi ... bizim yönetim gizli birseyler yapmaya calissa yüzlerine gözlerine bulastirirlar.

maTem

vidyoyu hazırlayana teşekkürler.ne yapmalıyızki!arkadaşların dediği gibi maille olmaz daha etkili olmak lazım.