Ana Menü

Cisse'ye Irkçı Saldırı

Başlatan carlito1903, Nisan 07, 2008, 12:57:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaşımızın Fransız futbolcusu Cisse, Sivassporlu Mohamed Ali'nin kendisine ırkçı hakarette bulunduğunu söyledi.

Kırmızı beyazlı futbolcuyla bunun için tartıştığını söyleyen Cisse, "Sarı kart pozisyonumda 20 numaralı futbolcu (Mohamed Ali) bana Yerden kalk pis zenci' dedi.

Ben de hakeme söyledim. Fakat bana sarı kart gösterdi. Çok üzgün ve kızgınım. Zaten Ertuğrul hocadan da kart görmemem için beni çıkarmasını istedim" şeklinde konuştu. Belçika doğumlu olan Mohamed ise bu iddialara karşı "Ben öyle bir şey demedim. Bizim takımda da iki tane zenci var böyle bir şey demem mümkün değil" diyerek kendini savundu.

YAMYAM GERİLİMİ!

Bu arada Sivasspor'lu Sylla'nın maça gelen üç siyahi misafirine bazı taraftarların "Hoşgeldiniz yamyamlar" diye tezahüratta bulunduğu ve bu yüzden taraftarlar arasında tartışma yaşandığı öğrenildi.

CHEm !

yobaz sivas !

edit:burdaki hiçbir arkadaş üstüne alınmasın.
Allah kitap Beşiktaş

carsi52

Bölünür senin için uykular!

SercanBjk

Böyle bir şeyin ıspatlanması çok zor,çünkü Cisse`nin söylediği futbolcu röportajında kesinlikle böyle bir şey demediğini söyledi.

carlito1903

İnkar etmesi çok normal çünkü ırkçılık çok ağır ceza gerektirir, hayatta evet yaptım demez...

NoPasaran

Eğer sana öyle bir hakerette bulunuysa çaksaydın yumruğu suratına be cisse
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Dem@

Çirkeflik böyle birşey sanırsam yazık!

mdc

Seçme şansı olmadığı dini,dili,rengi,ırkı yüzünden ;

insanlık dışı bir eylem yapan hangi yaratık "evet ben bunu yaptım" diyebilir.
Hemde bu kadar ağır yaptırımlar karşısında ?

İspatlayamazsın,doğrudur.
Fakat hiç bi futbolcu hiç yokken sinirlenmez ve hocasına beni çıkar talimatı vermez.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Kralkartal21

Mohammed'deki saç nasıl bir tiptir anlamadım.

Hem sen Allah'ın yarattığı bir kula bunu nasıl söylersin.Adından utan yani...
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

onaT

haklısın adı Mohammed olan birinin bunu yapmaması lazım

sevimsiz ballı sivas
beter ol inşallah

Non Mollare Mai

Açıkcası inanmıyorum bu iddiaya..
Takımında 2 zenci oyuncu olan birinin ırkçı birşey yapması ve bunun Mohammed gibi kişiliği düzgün birisinin söylemesi bana inandırıcı gelmedi.
Cisse'de verdiği röportajda çelişir gibi oldu..
edit

nbacem

nası olsa haftaya yoksun alıştık eksik oynamaya patlatsaydın it e.! bizimde öcümüzü alırdın
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

onaT

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Nisan 07, 2008, 20:45:31
Açıkcası inanmıyorum bu iddiaya..
Takımında 2 zenci oyuncu olan birinin ırkçı birşey yapması ve bunun Mohammed gibi kişiliği düzgün birisinin söylemesi bana inandırıcı gelmedi.
Cisse'de verdiği röportajda çelişir gibi oldu..

cisse niye yalan söylesinki mohamedin yalan söylediği yüzünden belli muhabirle dalga geçiyor
cisse zaten alışmış bu işlere o ifade vardı, çelişir gibi olmadı
belliki söylemiş.