Ana Menü

Erman Toroğlu: Penaltıyla uzaktan yakından alakası yok, Ofsayt Var

Başlatan Kralkartal21, Nisan 06, 2008, 12:27:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Bazı arkadaşlar merak etmişti Erman Toroğlu pozisyonlar hakkında ne demiş diye.

İşte Erman Toroğlunun söylediklerinin bir kısmı(Bizi İlgilendiren Tarafı)

Net bir şekilde söyleyeyimki; Hakemle beraber kazandılar. Diyeceksiniz ki: "Bu kadar iddialı bir cümle olur mu?" Evet, olur. Çünkü 20 dakika sonra Fenerli bütün futbolcular hakemin ne yapacağını, ne yapamayacağını anladılar, avuçlarının içine aldılar. Top gibi oynadılar. Hedeflerine ulaştılar.

Hani var ya, son moda kırılma noktaları... F.Bahçe maçındaki noktalar kırılma mırılma değil, maçın çatırdayıp bir taraftan diğer tarafa verildiği dakikalar var. Mesela penaltı. Uzaktan yakından ilgisi yok. Şöyle söylemek lazım. Aynı penaltıyı Kayserispor'un lehine verseydi, F.Bahçeli oyuncular ne yapardı, merak ediyorum. Semih'in attığı gol ofsayt. Maçın bitiş süresine bir daha bakmak lazım. Devam doğru mu, yoksa kesmek mi doğru? Ama doğru olmayan tek şey, hakem. Bobo'yu attı ya, şimdi kahraman oldu, üst
üste maç veriyorlar!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carsi52

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Erman Hocaya güvenirim valla ben :)

Eğer bu kadar idddalı konuşuyorsa , bu iş satılmış hakem işidir
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

beyler cıdden herkes bı sozunun arkasında olsun
bıze kotu bısı dıyınce erman kım yahu oluyo
rakıplerımız (dusmanlarımız! ) ıcın kotu bısı dıyınce adama guven oluyor

DIKKAT!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

bu kadar acik pozisyonlar icin baska yorum getiremezdi zaten
beni üzen nokta böyle pozisyonlar sonrasi erman ne diyecek bakalim denmesi.
ner derse desin önemli degil,taraftsiz bakabilen herkes neyin ne oldugunu biliyor zaten
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

azizin piyonu olan erman bile böyle diyosa artık fazla tartışmaya gerek yok....

metin16

ya ben takip ediyorum necati bilgiç denen adamı bu adamın harbiden beyni sulanmış yaa şunun yazılarını okuyun ya ..... adam devidin pozisyona penaltı diyor semihin gol nizmi gol ilk fb chelsea maçında adam kezmanın bacak arasından topa vuruyor kezman yerde necati ona bile penaltı diyor hakem vermedi dfiyor harbiden ayıp be kardeşim bu kadarda tek taraflı bakılmaz ki be  herkes ekmek yiyor bu futboldan

yazık be vallahi yazık
sensiz geçen günlerin......

Cem Goren

iyide o pozisyonun penaltı olmadığını görmek için ermana bel bağlamak grekmiyoki 70 000 000 gördü zaten
altın kapılarımız kan oldu tayfun