Ana Menü

Beyaz Sayfa Erken Karardı..!

Başlatan Kralkartal21, Nisan 06, 2008, 12:16:16

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Beşiktaş JK'den Açıklama;

14 Şubat 2008'de BEYAZ SAYFA ile yola çıkanlar, sayfaların birileri tarafından çok erken karartılmasına mani olamadılar.
Futbolda barış ortamının sağlanması adına attığımız bütün adımlara rağmen, ligin tamamlanmasına 6 hafta kalmışken, Fenerbahçe-Kayserispor maçında 70 milyonun gözleri önünde emek ve puan hırsızlığı yapıldı.

Neredeyse Süper Lig şampiyonu belirlendi.

Artık düşünmek istiyoruz ki; bu, önceden yazılmış bir senaryonun ürünü değil, bugünkü maçın hakeminin Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş maçında olduğu gibi takımlara göre değişen kişisel tercihleridir. Bu bağlamda, aynı hakemin Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş maçındaki tutum, davranış ve kararları ile bugünkü maçtaki kararlarının değerlendirmesini spor kamuoyunun takdirlerine bırakıyoruz.

Diğer taraftan, Lig şampiyonunun belirlenmesinde çok önemli bir maç olan Beşiktaş-Fenerbahçe maçında verilmeyen penaltı ile maçın skorunun etkilenmesi ve de bu yapılan hakem yanlışlarının her zaman Fenerbahçe lehine tezahür etmesi, hep tesadüften mi ibarettir.

Ligin bitmesine 6 hafta kaldığını tekrar hatırlatıyor ve federasyonumuza sesleniyoruz;

Özellikle Gözlemciler ve Temsilciler Kurulu ile MHK'nın uygulamaları eşitlik ilkesine gölge düşürmektedir.

Lütfen; Türk Futbolu adına gerekli önlemleri alınız. Ligin adaletini ve hakkaniyetini sağlayınız.

Bu sadece Beşiktaş'ın değil spor ahlakına ve dürüstlüğe inananların haklı seslenişidir.

Beşiktaş JK

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

14 Şubat 2008'de "Beyaz Sayfa" ile yola çıkanlar renklerini belli etti. Futbolda barış ortamının sağlanması adına attığımız bütün adımlara rağmen ligin tamamlanmasına 6 hafta kalmışken Fenerbahçe-Kayserispor maçında 70 milyonun gözleri önünde emek hırsızlığı yapıldı. Neredeyse Süper Lig şampiyonu atandı.

Dileriz bu önceden yazılmış bir senaryonun ürünü değil, münferit bir hakem hatasıdır. Her ne kadar 14 Şubat 2008'den bugüne kadar yaşadıklarımız bunun böyle olmadığını düşündürse de biz buna inanmak istemiyoruz. Ligin bitmesine 6 hafta kaldığını tekrar hatırlatıyor ve Federasyonumuza sesleniyoruz. Özellikle Gözlemciler Kurulu ve Merkez Hakem Kurulu'nun uygulamaları, kurallara ve eşitlik ilkesine tereddüt düşürmektedir. Lütfen Türk futbolu adına gerekli önlemleri alınız, Ligin adaletini sağlayınız.

Bu sadece Galatasaray'ın değil, spor ahlakına, fair-play'a inananların seslenişidir.

Galatasaray Spor Kulübü

:)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

SercanBjk

Rezilliğe bakarmısınız deklarasyonu bile Gs sitesinden kopya edip yapıştırıyorlar,vay bee..!!

YEEETTEERRR YILDIRIM DEMİRÖREEENNN YEEETTEEERRRR

Bu kadar aciziyet ancak bu yönetimde olurdu,bir deklarasyon bile yayınlayamayan yönetimden ne bekelene bilirki.

Delirdik

Bu oLay kopyaLa yapıştır durumu değiL tabikide. Ortak yayınLanmış bir biLdiri..

He dersenki gs oLmadan tepki veremiyor mu kuLüp ozaman eyvaLLah.

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carlito1903

Bizim gs den daha fazla tepki göstermemiz lazım onlarda bu sene hakemlerle iyi puanlar kazandılar, haklarının yendiği maç yok gibi...

Hakemlerden en çok canı yanan biziz...

NoPasaran

Hadi bakalım Demiören , çık dünkü maçada laf söyle
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ata vicente

*Ey aklı cok calısan yonetım sız hangı akla hızmetle adı spor medyasında saibelere karısmıs bır takımla beyaz sayfa dıye sacma bır acıklama yaparsın???
*Yaparsan onların saıbelerı ıcınde sende kaybolursun ve sonrada ezıklere buzuklere malzeme olursun!
* Sezon basında 11 puanın gıtmıs 92-93 sezonunun mımarı olan herıfle bırlıkte temizligden bahsedıosunuz.
*Ey baskan yaptıgın bınlerce hataya eyvallah Sınanı getırdın,Del bosqueye servet odettın,hıcbır sportıf basarın yok,ezıklerın coplerını takıma doldurdun,masaya yumrugu vurup durdun,arkasındayım dedıgın bu kulubun nevladı olan adamı arkadan vurdun,genclestırme operasyonu dıye 3-4 senedır taraftarı oyaladın durdun,kulubu borc batagına bıreysel hatalarınla soktun ve sonrada kendını kahraman gosterıp borcları cebınden odedıgını deklare ettın,hıcbıryerde hakkımızı savunamadıgın gıbı bu ulu cınarı rezıl ettın, itle köpekle bir oldun ama yeter artık beeee bu takımı sampıyonların sampıyonuda yapsan gıt artıkkk gitttttttt!!!

erkann

Gs'liler niye çıkıpta böyle bildiri yayınlar anlamadım
en çok kıyak yapılan takım olarak akşam yine gördük
ulan kuddusi ulan hakan yatıcak yeriniz yok sizin

NoPasaran

Malesef yine tarihi bir lekeye imza atmıştır Yıldırım Demirören..

Koskoca Beşiktaş Başkanı, Galatasarayın kuklalığını yapamaz, buna hakkı yok..

Beyaz sayfa dediklerini dün akşam yine gördük..

Al birisini vur ötekine..

Yazıklar olsun, utanç duyuyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Hala sessiz kalıyorlar ya pesss !!

Sene başından beri gs fb den daha çok kollandı ama bizimkiler çıkıp onlarla aynı şeyleri söylüyor...

Çıkıp iki pis kulübe de sağlam bi tepki gösterilmeli...

TurkishTank

diycek bisey yok...bende utaniyorum
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

gözzde_bjk

Acaba başkan çok güvendiği Galatasarayın dün maçını izledi mi?Sanıyorum izlemedi ki resmi sitede bir açıklama göreniyoruz yoksa aynı yazıya imza attığı için mi geri adım atamadı?

Beşiktaş küçük bir kulüp mü ki birileriyle birlikte yapılacak işlere muhtaç?Bizim yöneticilerimiz avukatlarımız yok mu da ondan bundan akıl alıyoruz?Şimdi fenerbahçe yönetimi çıkıp Galatasaray ile yaptığınız ortaklığın sonucundan memnun musunuz dese ne cevap vericek  sevgili yönetimimiz?
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

NoPasaran

Dünkü olaydan sonrada GS yede aynı tepkiyi veremiyorsa

MAŞASIN DEMİRÖREN

başka bişey değilsin..

!!!!!!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bu gese iLe ortakLıkta nerden çıktı ?
Bölünür senin için uykular!

SercanBjk

Gs bizim azmı hakkımızı yedi,geçmiş zamanda Beşiktaş arayacaksa sadece kendi haklarını arasıniYıldırım Demirören Gs li midir nedir artık iyice kuşku duymaya başladım,yanına birini almadan tek tabanca olarak çık hakkını sora biliyorsan sor,bu güne kadatr soramadığın için istifa etmeni söyledik,hak sormada sadece konuşmakla olmaz. Dünkü Gs G.Birliği maçında G.Birliği nin net penaltısı verilmedi,bu yarışta bizim rakibimz Gs değilmidir,senelerdri şampiyonluklarımı çalan takım Gs değilmidir,ortak deklarasyo yayınlayıp bizi rezil ediyorsunuz,DEFOL ARTIK DEMİRÖREN!