Ana Menü

Beşiktaş ayağa kalktı!

Başlatan kartalpenchesi, Nisan 06, 2008, 11:33:14

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kartalpenchesi

Fenerbahçe - Kayserispor maçının bitiş düdüğüyle birlikte Sivas'ta bulunan Beşiktaş yönetimi ayağa kalktı...

Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ı saat 21.25'te telefonla arayarak hakem Sivriservi ile ilgili şikayetlerini aktaran Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören "Sivas maçına çıkmak istemiyoruz. Tepkimizi göstermek için bu maçı pazartesi oynayalım" teklifinde bulundu.

Vatan Gazetesi'nin haberine göre; Sinirli olduğu gözlenen Demirören, Sivriservi için çok ağır ithamlarda bulundu....

DEMİRÖREN: Sayın başkan, şu hakem faciasını gördünüz mü?

DOĞAN: Evet, söyleyecek hiçbir şeyim yok, çok üzgünüm...

DEMİRÖREN: Başkanım, siz üzgünsünüz ama biz ne yapalım? Bu Hakan Sivriservi'nin satılmış bir hakem olduğunu size daha önce söylememiş miydim? Hatırlayın, bizim İstanbul Büyükşehir Belediyesi maçında size tribündeyken söyledim, "Bu adam buraya bizi bitirmek için gelmiş, bu hakem tetikçi" dedim... Zaten 2 dakika sonra da Bobo'yu attı...

DOĞAN: Ama Bobo'nun kırmızı kartı doğruydu...

DEMİRÖREN: Neresi doğru? Her maçta bu tip 100 pozisyon oluyor... Adam bir tek Bobo'yu atıp işimizi bitirdi... O maçtaki tepkimizi biliyorsunuz, aynı adamı F.Bahçe-Kayseri maçına nasıl atarsınız?

DOĞAN: Başkan, biz bu işlere hiç karışmıyoruz, MHK Başkanı Oğuz Sarvan belirliyor hakemleri...

DEMİRÖREN: Karışmıyorsunuz ama Hakan Sivriservi sizin değil, Ulusoy döneminin uzantısı... Karışmanız gerekir... Bizim tepkimize siz de destek verin, böyle hakemlerin kökünü kazıyalım...

DOĞAN: Verelim ama nasıl?

'SİVAS MAÇINA ÇIKMAYACAĞIZ'

DEMİRÖREN: Başkanım, Türk futbolunu Aziz Yıldırım'ın ele geçirmesine izin vermeyeceksiniz, değil mi? Sizin böyle düşünmediğinizi bildiğim için rahat rahat söylüyorum... Bu hakem resmen F.Bahçe'ye maçı kazandırdı... Olmayan penaltı verdi, golü 95. dakikada attırdı, Semih'in ofsaytını görmedi... Görevli gelmiş oraya! O Tolunay'a sarılmak istiyorum.

DOĞAN: Tepkinizi anlıyorum ama bu konuda açıklamayı MHK Başkanı Oğuz Sarvan yapacak...

DEMİRÖREN: Yeter mi bu? Biz Sivas maçına çıkmak istemiyoruz... Maçlarımızı 24 saat sonra, pazartesi oynayalım... Herkes tepkimizi görsün, bu ayıbı anlasın...

DOĞAN: Olur mu öyle şey Allah aşkına... Ceza alırsınız...

DEMİRÖREN: Bana kalsa maça çıkarmam takımı... O zaman yine zararını biz çekeceğiz... Ceza alacağız... Şimdi çıksam, 'Bu hakem satılık' dersem, PFDK bana 6 ay cezayı yapıştıracak... Yine kirli oyunları oynayanlar kazanacak...

DOĞAN: Sakin olup, düşünelim. Maça çıkmamayı kabul edemeyiz, siz oynayın, biz gerekeni yaparız

http://img80.imageshack.us/my.php?image=tara0001rl7.jpg
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

kartalpenchesi

Engin, hakem Sivriservi'yi eleştirerek "Kader maçlarında çaldığı düdüklerin hesabı sorulacak", Deriş, "Sivriservi, F.Bahçe'yi şampiyon yaptı" dedi.

Hürriyet gazetesinin haberine göre Fenerbahçe-Kayserispor maçını Sivas'ta kamp yaptıkları Taştanlar Oteli'nde televizyondan takip eden Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Ertunç Soğancıoğlu, maçın hakemi Hakan Sivriservi'ye ateş püskürdü. Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki karşılaşmada Deivid'in lider Fenerbahçe lehine yaptırdığı penaltı pozisyonunda hakemin yanlış karar verdiğine değinen Soğancıoğlu, "Hakem Hakan Sivriservi verdiği kritik kararlarla şampiyonluğu belirliyor" dedi.

Deivid'in takımına kazandırdığı penaltı pozisyonuna da göndermede bulunan Beşiktaş Asbaşkanı, "Aynı pozisyonda oyuncumuz Bobo'ya kırmızı kart gösteren hakem, benzer pozisyonda etkisiz kaldı. Resmen şampiyonluğu belirleyecek pozisyonlara düdük çaldı" ifadesini kullandı.

Aynı hakem Bobo'yu ve Beşiktaş'ı yaktı

Siyah beyazlı takımın genel menajeri Sinan Engin ise, Hakan Sivriservi'ye sert tepki göstererek, "Hakem Hakan Sivriservi, önce aynaya baksın sonra kişiliği hakkında yorum yapsın. Kader maçlarında çaldığı düdüklerin hesabı mutlaka sorulacak" dedi.

Yönetici Bülent Deriş de Merkez Hakem Komitesi'nin kasıtlı hakem atamalarında bulunduğu iddia ederek, "Hakem Sivriservi, Bobo ve Beşiktaş'ı yaktı. Fenerbahçe'yi şampiyon yaptı! Meydan bu kadar boş mu? Bu lig bitmiş neyi kovalıyoruz! Şaibe Süper Lig'de kol geziyor" diyerek ağır suçlamalarda bulundu.

Beşiktaş Yönetimi'nin bugün konuyla ilgili olarak geniş çaplı bir açıklama yapacağı belirtildi
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Adriano

Sonunda bir tepki geldi. Umarız devamı da gelir.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Cem Goren

devamını bekliyoruz
sivas maçına çıkmayalım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Kralkartal21

Sivas maçına çıkımayalımda şunun şurasında 2 saat kaldı maçın başlamasına .

Demirören'i tebrik ediyorum.Çok güzel şeyler söylemiş.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

eRe

gecende vurulan masaya donmez ınsallah
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Adriano

NTV Spor'da söylendi. Maça 15 dakika geç çıkacakmışız.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Kralkartal21

En iyisi de bu büyük bir tepki olmaz.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carsi52

Bırak bu işLeri demirören maça çıkmıcakLarmış.
Ne zaman bişey dedinde arkasında durdun ?
Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

demiroren iyi demiş...ama inşallah arkasından durur dedğinin..

Cem Goren

demirören diyor ama arkasında duracakmı önemli olan o

akbaba71

Beşiktaş maça 15 dakika geç çıkabilir
Beşiktaş'ın dün akşam oynanan F.Bahçe-Kayserispor maçını yöneten Hakan Sivriservi'ye tepkisi dinmiyor.

Maçın ardından gece yarısı internet sitesine koyduğu tepki açıklamasıyla yetinmeyen Beşiktaş bugün Sivasspor maçına 15 dakika geç çıkmaya hazırlanıyor.

NTV Spor televizyonundan Hakan Gündoğar'ın haberine göre, yöneticiler bugün oynanacak Sivasspor maçında sahaya geç çıkmanın muhtemel cezai müeyyidelerini araştırıyor. Konunun henüz tam netlik kazanmadığını haberinde belirten Gündoğar, "Yöneticilerle konuştuk. Onlarda Hakan Sivriservi'ye tepkilerini göstermek için maça geç çıkmayı düşündüklerini ancak kesin kararlarını vermediklerini söylediler. Büyük ihtimalle sahaya geç çıkacaklar. Böylece hakeme tepkilerini göstermeyi planlıyorlar" dedi.
Kaynak:Sporx.com
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Cem Goren

NoPasaran

Bu tarz işlere gerek yok başkan..

İyi bir başkan değilsin, oynama bize karşı..

Tepkini vereceğin yer daha farklı olsun..

Önce sözünde durmayı öğren, sonra laflarına itibar etsinler
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

tribunlere oynuyor baskan
bugune kadar nerdeydi,
sanki bu ilk hata??
Besiktasa yapilan yanlis kararlarda nerdeydin baskan????

sonra sampiyon olamazsak, hakem sampiyon yapti diyeceksiniz
kurtulacaksiniz isin icinden...

Yenseydiniz 2 derbi macini fenere karsi liderdik !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi