Ana Menü

Neden?

Başlatan Onur*, Nisan 04, 2008, 19:10:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Onur*

doğrudur.

maç 5-0 ise 5 sayılır ama maç 1-0 ise 3 sayılır.
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

gözzde_bjk

Kızgınlık anında geriye düşülmüş biranda tamda rakibi yakalama fırsatı eline geçmişken bir futbolcu topu kaybediyorsa tabiki homurdanmalar olacaktır bunu normal karşılamak gerekir.Ama o hatayı yapan futbolcunun ayağına her top geldiğinde ıslıklamakla ne onun motivasyonu sağlanır ne de takıma bir yarar sağlanır.Sen tribünde kendini parçalarcasına destek verirken futbolcunun işini iyi yapmamasına sinirlenip kendi içinde küfürde edersin çekerde gidersin ama toplu halde bir futbolcuya bağırmanın hiçbir yerde yararı olduğunu zannetmiyorum.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

akbaba71

:ahaha  kuralları bir daha okurum merak etme  ;D
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

gözzde_bjk

Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

erdibatmaz

anti fenercilik sadece fenere karşı olan maçlarda olsa yine tamam ama anadolu takımını yeniyosrun ekinleri söylüyorsun olacak iş değil...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

SercanBjk

Taraftar profilinin değişmesi zaten bizi bu hallere getirdi,başarısızlıkta kesinlikle taraftarın payı yok diyemeyiz,Anti Fenercilik ön plana çıktı,çArşı yım diyip gezenler çArşı yı sadece içip asıp kesen bir kitle olarak algıladı,Asi Ruh mantığını asabiyet ve kendi oyuncusu yada takımına karşı kullanıyor,yani dediğimiz üzere taraftarımızda kendi değerlerinden bayağı bi derece uzaklaştı.

carlito1903

Alıntı yapılan: Free İdea - Nisan 04, 2008, 20:25:11
anti fenercilik sadece fenere karşı olan maçlarda olsa yine tamam ama anadolu takımını yeniyosrun ekinleri söylüyorsun olacak iş değil...

Aynen katılıyorum gs maçında Kazanda herkes fenere sövüyodu maçta da devam etti bu, bazı insanları anlamakta güçlük çekiyorum...

oruç34

kendimizi fener düşmanlığından sıyırmadığımız halde biraz zor toparlanırız ben fener dostu olalım demiyorum boşverelim en azından sadece fener maçlarında sövelim

NoPasaran

Alıntı yapılan: Alone Eagle - Nisan 04, 2008, 19:59:00
liverpool maçında 7-0 olunca 5 kırmızıyı alırsın, 3-0 biter maç...

7-0 OLMUŞ Maç , 3-0 a düşmez :)

Maçın bitmesi için kasıtlı yaptığınıda UEFA tarafındandan görülürse yiyeceğin cezada cabası ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net