Ana Menü

Neden?

Başlatan Onur*, Nisan 04, 2008, 19:10:29

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Onur*

Bu aralar dikkatimi çeken bir şeyler var. daha doğrusu sadece bugün değil sürekli bu olay gözüme çarpıyor ama insanların yüzüne vurmak bana göre değil galiba. Örnek veriyorum Rüştü ; güzel bir kurtarış yapar ve " Harikasın Rüştü bravo helal sana." Çok değil bir kaç atak sonra bir hata yapar sanki 10 gol yemişcesine küfürler ,hakaretler. Bu sadece rüştü için geçerli değil sahada koşan bütün futbolcular için geçerli. Bazı arkadaşlarımız o kadar abartıyorki yedek kulubesinde oturan adama kadar sövüyor...

Neden ? Futbol küfürmüdür ? Siz Beşiktaşlı değilmisiniz ?(Küfür eden arkadaşlar). Sözüm meclisten dışarı diyesim geliyor ama diyemiyorum zaten olay mecliste oluyor.Bu küfürler nereye kadar devam edecek.Tamam arkadaşım sevme,hoşlanm[kufur otomatik degistirilmistir]ötü futbol oynasın ama onun forması SİYAH BEYAZ! O Bizim armamızı taşıyor.Biz bu armanın peşinden koşuyoruz ama armayı taşıyanlara küfür ediyoruz.Maç kötü geçmiş olabilir,kötü oynamış olabilirler,yenilmiş olabiliriz,ŞAMPİYONLUĞU KAÇIRMIŞTA OLABİLİRİZ (!) ama her zaman unutulan bir şey var Biz Beşiktaşlıyız, bir Beşiktaşlı duruşu göstermedikten sonra nerede kaldı Beşiktaşlılık...

Sözüm , Uyarılara, tepkilere karşı anlamamakta direnen -Kas- kafalı arkadaşlarıma ; BİZ BEŞİKTAŞLIYIZ!
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

keskinli

biz BESIKTASLIYIZ
iste budur
yüregine saglik onur
+rep
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdinc1926

aşkımız renklere futbolculara değil dedik 8 tane yediğimizde sen demişsindir olsun beşiktaş formasını giyiyorlar ben birşey diyemem mi dedin merak ediyorum kas kafalı arkadaşım umutlarımızı hayellerimizi yıkan bunlar değil mi sorarım sana kötü günde yanlarında olan biz değil miyiz her türlü olaya baş kaldırdığımızı her türlü olaya samimiyetle yaklaşanlar bizler değil miyiz?cebimizde ki kuruşuna kadar beşiktaş'a helal olsu diyenler de biz değil miyiz? herkese karşı tek başına kafamız dik yürüyenler biz değil miyiz? işte budur beşiktaş'lılık duruşu.
beşiktaş bir aşk değil midir? ortak noktası belli ama herkesin beşiktaşlılığı farklı değil midir? kimi çok kızar kimi çok duygusal davranır kimi normal karşılar.sen kimsenin beşiktaş duruşunu sorgulayamaz kimse anlamıyor diye de kas kafalı felan da diyemezsin kimseden de bu hakkı bulamazsın
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Onur*

sana göre nedir Beşiktaşlı duruşu?

eğer ben Beşiktaşlıyım diyorsan, Beşiktaşlı duruşuna sahibim diyorsan.. o formanın içindekilere de, o formaya da saygı göstereceksin.

erdinc1926

ben bunu senden öğrenmiyeceğim sorduklarımın cevabını vermişsindir dimi kendi kendine yanlış bir tarafı da yoktur.saygıyı hakederlerse saygı ve sevgiyi hakettiklerinden fazlasını görürler merak etme sen bu ruhsuzlara(bazıları hariç) saygı göstermeye devam et o zaman

Onur*

:)

ben ne diyorum, sen ne diyorsun..

lafı anlamak istediğin gibi anlama hiçbir zaman.

seninle tartışmayacağım. ;)

erdinc1926

anca haline gülersin zaten

erdinc1926

Alıntı yapılan: Onur Tural - Nisan 04, 2008, 19:47:55
:)

ben ne diyorum, sen ne diyorsun..

lafı anlamak istediğin gibi anlama hiçbir zaman.

seninle tartışmayacağım. ;)
asıl ben ne diyorum sen ne diyorsun şu at gözlüklerini çıkarda bir bak istersen,tamam senin dediğin hoş güzel ama bu topçular haketmiyor bunları en basiti bu,bunu anlarsın o zaman
tartışamazsın zaten ;)

Onur*

bak yine yanlış anlıyorsun.
yukarıdaki yazıda topçular bunu hakediyor diyen mi var? Hayır.

sadece o hala üzerinde Beşiktaş arması olan formayı taşıyor.

Batuhan

liverpool maçına hiç girmeyin,bizim futbolcularımız profesyonel değil...

örnekler;

liverpool maçında 7-0 olunca 5 kırmızıyı alırsın, 3-0 biter maç...
bobo, febe maçından önce rakibi ittirdi,takımı yanlız bıraktı.
insanın aklında ''belki ?'' soruları kalıyor,onu abi bence haklı...

not: o kas kafalı değil,kaz kafalı
Koca hestiy aya bedenem ?

Simurg

erdince bir konuda katılıyorum...
bu formayı utandırcak kişilerle işimiz olmaz
futbolcuların görevvi işi sonuçta bu
ama kavga etmeniz saçma ortamı germesek ;)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

akbaba71

Alıntı yapılan: Alone Eagle - Nisan 04, 2008, 19:59:00

örnekler;

liverpool maçında 5 kırmızı görsen maç 7-0 biterdi

bknz:Beşiktaş-Samsun 4-0 tescil edildi maç
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

erdinc1926

Alıntı yapılan: Onur Tural - Nisan 04, 2008, 19:55:46
bak yine yanlış anlıyorsun.
yukarıdaki yazıda topçular bunu hakediyor diyen mi var? Hayır.

sadece o hala üzerinde Beşiktaş arması olan formayı taşıyor.

tamam işte o formayı haketmiyorlar onlarda beşiktaş ruhu yok vururlar kırarlar parçalarlar yenilirlerse yenilirler kimsede birşey diyemez hatta herkes onları bağırına basar ama tam tersi ne top oynuyorlar ne de savaşıyorlar biz siyah beyaz peşindeyiz bunların sayesinde taraftar rezil olmuyor mu ? takım yenildiği zaman üzerinden beşiktaş formasını atkısını çıkarıyor mu? biz siyah beyaz sevdanın peşindeyiz bunların değil inönüdeki maçlarda kaç kişi maçı izlemiyor sırtı dönük sahaya bağırıyor attığımız golleri görmeden seviniyoruz biliyor musun ? başta ben.
bu formayı kaldıramayan kişiler oldukça bu da böyle gider

Batuhan

Alıntı yapılan: akbaba71 - Nisan 04, 2008, 20:00:12
Alıntı yapılan: Alone Eagle - Nisan 04, 2008, 19:59:00

örnekler;

liverpool maçında 5 kırmızı görsen maç 7-0 biterdi

bknz:Beşiktaş-Samsun 4-0 tescil edildi maç

futbol kurallarını tekrar oku istersen abi...

AKEM AYNI TAKIMDAN 5 OYUNCUYU ATINCA..
B Grubu'nda Malatyagücü - Darendespor karşılaşması 35. dakikada yarıda kaldı. İnönü Üniversitesi sahasında oynanan karşılaşmanın 35. dakikasına Malatyagücü takımı 2-0 önde iken, karşılaşmanın orta hakemi Gökhan Aslangiray Darendespor'lu 7 numaralı oyuncuya kırmızı kart gösterdi. Bunun üzerine Darendespor'lu birçok futbolcunun hakeme fiili ve sözlü tepkileri nedeniyle hakem bu takımdan 1, 10, 5 ve 3 numaralı oyunculara da kırmızı kart gösterdi.

Statü gereği, Darendespor'un futbolcu sayısı 7'nin altına düştüğü için hakem maçı bitirdi. Bu karşılaşmayla ilgili kararı Futbol Tertip Komitesi verecek. Maçta, Malatyagücü Kulübü'nün 3-0 hükmen galip sayılması bekleniyor.

bu haberde bu olayın bir örneği...

kaynak : http://www.malatyahaber.com/haberler/haber.asp?a=15307&z=6
Koca hestiy aya bedenem ?

erdibatmaz

tamam da 3 ten fazlaysa  sayılıyor goller

azsa 3 e çıkarılıyor yani en az 3
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P