Ana Menü

İşte Son Devşirme

Başlatan erdinc1926, Nisan 04, 2008, 17:20:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

Trabzonspor'un Gineli oyuncusu İbrahima Yattara'nın, Türk vatandaşlığına geçmek için tüm işlemlerini tamamlayarak Trabzon İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü'ne başvuru yaptığı bildirildi.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, ilk olarak dün Trabzon Halk Eğitim Merkezi'ne giden İbrahima Yattara'nın, burada Türkçe okuma ve yazma testlerine tabi tutulduğu belirtildi.

Ardından İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü'ne geçen başarılı futbolcunun, gerekli belgeleri teslim edip işlemlerin başlaması için imza attığı kaydedildi.

Türk vatandaşı olacağı için çok mutlu olduğunu belirten Yattara, ''Uzun süredir Türkiye'deyim. Burayı çok seviyorum. İnşallah bundan sonra da günlerim aynı şekilde geçmeye devam eder. Türk olmak için gerekli tüm işlemleri tamamladım. En kısa zamanda sonuçlanmasını bekliyorum. Ayrıca ismim de İbrahim Yattara olacak'' dedi.
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carsi52

Bu adam kesinLikLe aLınmaLı :)
Birde türk vatandaşı oLursa..
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Bu saatten sonra bu adam artık kesinlikle alınmalı...

erdinc1926

katılıyorum kesinlikle alınmalı
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

melankolizm

Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 04, 2008, 21:04:06
Bu adam kesinLikLe aLınmaLı :)
Birde türk vatandaşı oLursa..

Sağ kanattan ve sol kanattan fener maçında nasıl durumlara düştüğümüzü herkes gördü. Yattara sağ kanatta  biraz olsun defanstaki oyuncuyu rakip sol taraf oyuncuları yorarak rahatlatacaktır. Sol kanadımıza da tello yu defansa gelmeyi zorlamayacak birisi . İbrahim Üzülmez'in yerine birisi aranmalı.

Denizli'de ki Carlos Alberto izlenilmeli. 28 yaşında ama

Alves

Alınmalı ama bu devşirmeler yüzünden yerli futbolcuya milli takımda yer kalmayacak
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

keskinli

yanlis bilmiyorsam,gine milli takiminda oynadigi icin türk milli takiminda oynayamaz
ama bu adami besiktasta görmek beni cok mutlu eder
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eyup1903

artık bu adamı almak farz oldu bi 5 milyon euro bu adam için verin

cassa23

yattarayı istiyoruzzzzzzz yönetim uyuma

akbaba71

Alıntı yapılan: keskinli - Nisan 05, 2008, 14:02:17
yanlis bilmiyorsam,gine milli takiminda oynadigi icin türk milli takiminda oynayamaz
ama bu adami besiktasta görmek beni cok mutlu eder
doğru biliyorsun abi
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

SercanBjk

Beşiktaş a gelmesi imkansız Trabzonla anlaştı ve imzayı attı.

Non Mollare Mai

Ronaldinho C.Ronaldo bir yana..
Yattara rüyalarımı süsleyen tek futbolcu..
edit

carlito1903

Bu hafta Denizli maçında harika oynadı...
Kaçırmayın şu adamı alın...

CHEm !

tek endişem istanbula ayak uyduramaması.
yoksa gelmesi süper olur.
Allah kitap Beşiktaş

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...