Ana Menü

Fenerbahçe Çok Şanslı

Başlatan erdinc1926, Nisan 04, 2008, 17:17:42

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

Engin'den Fenerbahçelileri Kızdıracak Sözler

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; Beşiktaş Menajeri Engin, "Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nde haklı galibiyetler alsa da şans hiçbir zaman onlar kadar bizim yanımızda olmadı" dedi

Beşiktaş Menajeri Sinan Engin'den Fenerbahçelileri kızdıracak sözler! Engin, Fenerbahçe'yi Chelsea karşısında aldıkları galibiyetten dolayı kutladıklarını söylerken, "Fenerbahçe çok şanslı bir takım. Bazı çevrelerce Fenerbahçe Türkiye Süper Ligi'nin üzerinde bir takım olarak lanse edilse de rakibimizi elimizden kaçırdığımız unutulmamalı. Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi'nde haklı galibiyetler alsa da şans hiçbir zaman onlar kadar bizim yanımızda olmadı. Marsilya ve Porto ile oynadığımız karşılaşmalarda şans biraz yanımızda olsaydı şimdi bizde çok farklı yerlerde olurduk" dedi.
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Delirdik

Marsilya ve Porto ile oynadığımız karşılaşmalarda şans biraz yanımızda olsaydı şimdi bizde çok farklı yerlerde olurduk.

Diyeceksen sadece burasını söyLe
feneri niye katıyorsunda güLdürüyorsun kendine

fener şansLı feLan değiL. adamLar oynuyor ve yeniyor.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

Sinan Enginin gereksiz polemikleri..

Liverpool maçını sormazlar mı adaMA SİNAN ENGİN..

Evet ilk maçta 86. dak Higuen golu atsaydı Porto maçını alabilirdik yada porto maçını ama olmadı..

Gökhanın dediği gibi Feneri ne katıyorsun işin içine anlamak güç
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Onur*

yazını düzelt Volkan abi :)
2 defa porto maçını ya da porto maçını demişsin.
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

carlito1903

Bence şans faktörü eşleşmelerde fenerin yanındaydı sürekli...

yigit

Fenerbahce Gercekten Çok Şanslı Şöyleki ;

Psv - Cska - İnter. ..       Liverpool - Marsilya - Porto..

İlk 3 takım yavaş oynayan pas yapan Hollanda , Rusya ( bu ligler Avrupa'da fazla yer edinmiş ligler değillerdir ) Diğeri de İnter..

Şimdi İnter'i Liverpool'la karşılaştırmak gerekir ... Liverpool-İnter eşleşmesinde Liverpool eledi demek ki daha iyi bir takım ..

Porto'yu Psv'yle karşılaştırmak gerekir .. Psv bu sene hoca kovdu değiştirdi tam o zaman Fener'le oynadı yani .. Fener'in şansına gelişti .. Biz ise en iyi zamanlarında Porto ile oynadık ...

Marsilya ile Cska karşılaştırmasında ise karşılaştırmaya bile değmez Rusya nerde.. Fransa nerde .. 2 oyuncusu kaçmış bir takımla oynadı Fb ..

Yani grupları değiştirsek Fener'in 2. turda oynadığı Sevilla ve Chelsea Liverpool ve Porto'dan bile üstün takımlar değiller .. İşte ya şansın olacak ya hakemin ..
Kara Sevda ..

Dedikleri Daha Ne Olabilir Ki ?

bahadıR

valla şans da yok deil ama fener oturdu ve çok iyi top oynuyolar
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

yigit

Abi nasıl iyi oynuyorlar yapma .. Chelsea karşısında 2 topları kaleyi buldu 2'side gol oldu .. Eğer o mac 2-0 Chelsea yenseydi görürdüm şimdi o basını !
Kara Sevda ..

NoPasaran

Alıntı yapılan: yigit - Nisan 04, 2008, 18:17:06
Şimdi İnter'i Liverpool'la karşılaştırmak gerekir ... Liverpool-İnter eşleşmesinde Liverpool eledi demek ki daha iyi bir takım ..

Hey allahım Mantığa bak

Fenerbahçede Beşiktaşı yendi , FENER DAHA İYİ TAKIM

Hatta Rize bizi kupadan eledi, evet RİZE BEŞİKTAŞTAN DAHA İYİ..

aaa Pendikte Feneri yeneri..Demekki PENDİK FENERDEN İİ TAKIM

O zaman PENDİK CHELSEA yi Yenerdi Pendik stadında..

Geçin bunları güldürmeyin kendinize..

Biz o gruptan çıkabilrdik ama olmadı.. Tecrübe tecrübe tecrübe..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Aynen tecrübesizliğimize kaldık grupta ama hakediyordukta
Since 1903

Onur*

Volkan abi aynısını yazıcaktım baktım sen yazmışsın :)

boş konuşuyorlar.
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: yigit - Nisan 04, 2008, 18:31:57
Abi nasıl iyi oynuyorlar yapma .. Chelsea karşısında 2 topları kaleyi buldu 2'side gol oldu .. Eğer o mac 2-0 Chelsea yenseydi görürdüm şimdi o basını !

noktasına kadar katılıyorum. bence sinan engin 40 yılda bir düzgün laf etmiş
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Boboguzhan

Evet fener şanslı hatta çok şanslı ancak bu tür açıklamalara gerek yok...
Nasıl Bir Aşk Bu Ne Büyük Aşk(BEŞİKTAŞK)

keskinli

Alıntı yapılan: yigit - Nisan 04, 2008, 18:31:57
chelsea maci icin bende böyle düsünüyorum
yakaladiklari pozisyonlari cok kolay harcadilar,cogu diyorki volkan günündeydi ama gelen her top üzerine geldi ,sanslarinin yardimiyla yendiler
asil konuya gelince sinan engin normal düsünemiyor,sürekli febeyle karsilastiriyor.bu cok yanlis
biz BIZIZ ,onlar febe
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

yigit

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Nisan 04, 2008, 18:40:49
Alıntı yapılan: yigit - Nisan 04, 2008, 18:17:06

Hey allahım Mantığa bak

Fenerbahçede Beşiktaşı yendi , FENER DAHA İYİ TAKIM

Hatta Rize bizi kupadan eledi, evet RİZE BEŞİKTAŞTAN DAHA İYİ..

aaa Pendikte Feneri yeneri..Demekki PENDİK FENERDEN İİ TAKIM

O zaman PENDİK CHELSEA yi Yenerdi Pendik stadında..

Geçin bunları güldürmeyin kendinize..

Biz o gruptan çıkabilrdik ama olmadı.. Tecrübe tecrübe tecrübe..

Ben sadece tek bir örnek verdim .. ! Liverpool içerde dışarda yendi İnter'i ... ! İnter yavaş oynayan bir takım Liverpool ise Daha hızlı en azından bir İngiliz ekolü .. ! Liverpool'un İnter'den üstün olduğunu çoğu kişi Fenerliler dahil  kabul ediyor.. Onların grubu bizim grubumuzdan cok cok zayıf bir gruptu kuralar cekilirken dahi ben o gruba Beşiktaş'ın düşmesini istedim fakat olmadı F5 düştü ...
Kara Sevda ..