Ana Menü

İş Bitmiş Beyler Yırtınmayın ( Demiştim Ama Değilmi )

Başlatan SercanBjk, Nisan 03, 2008, 18:09:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Onur*

matematiksel olarak var tabii ama 10 puanlık bir fark var. kapanması zor..
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Brestgerfich

taraftarlarımızından oyuncularımza kadar bi çalkantı içindeyken zor değil...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

metin16

neden hep fener maçları öncesi olur bu işler

nasılda denk geliyor dimii
bunlar senelerdir böle
sensiz geçen günlerin......

SercanBjk

Alıntı yapılan: BJK_06 - Nisan 03, 2008, 23:53:36
adamlar beşiktaşı yenmişler...chelsea yenmişler gökhanda oynasa topuzda oynasa fark etmez her türlü yenerler....bu yazdıgınız futbolcular sadece bize oynarlar ondan şüpheniz olmasın...

birde belirtmeden geçemeyecem bu saatden sonra azize şampiyonlugu kimseye bırakmaz

Son cümlene katılıyorum ama,Chelsea`yı Beşiktaş`yı yenen bu takım,Ankara ve Oftaş`la berabere kalıp B.Belediyesine yenildi,bu maçları Anadolu takımı maçlarıyla karıştırmamak lazım. Adil bir maç olunsaydı her türlü sonuca açık bir maç olurdu,ama adil olamyacağı burdan belli zaten.

yigit

Resmen maçı satıyorlar hedefsiz bir takımın başka ne yapmasını bekliyorduk ki ..

Ama hala İnancımız Sağlam Güvenimiz Sağlam biz bütün maçlarımızı alalım şu ligi 76 puanla en kötü 2. bitiririz !
Kara Sevda ..

Dedikleri Daha Ne Olabilir Ki ?

BJK_06

Alıntı yapılan: SercanBjk - Nisan 04, 2008, 17:15:24
adamlar beşiktaşı yenmişler...chelsea yenmişler gökhanda oynasa topuzda oynasa fark etmez her türlü yenerler....bu yazdıgınız futbolcular sadece bize oynarlar ondan şüpheniz olmasın...

birde belirtmeden geçemeyecem bu saatden sonra azize şampiyonlugu kimseye bırakmaz

Son cümlene katılıyorum ama,Chelsea`yı Beşiktaş`yı yenen bu takım,Ankara ve Oftaş`la berabere kalıp B.Belediyesine yenildi,bu maçları Anadolu takımı maçlarıyla karıştırmamak lazım. Adil bir maç olunsaydı her türlü sonuca açık bir maç olurdu,ama adil olamyacağı burdan belli zaten.

sercan kardeşim;

bu saatden sonra adil maç   bekleyemeyiiz..seneye büyük bir ihitimal bizim başkanımız çılgınlık yapıp topuza 10 milyom auro vermezse fenerle anlaşacaktır..

SATUKBLADE

yani chelsea ve bjk yenmişken kayseri ile fazla uğraşmazlar
aynen katılıyorum hayroya

astbjk1903

kayseride gokhan topuz toledo yok ama istanbuldan puan almak icin gidiyorlar kayseri bu maci alamasa bile berabere bitecek gorursunuz
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

Anarchy*

OnLar oLsa bıLe rahat kazanabıLecekLerı bı mac dıe dusunuyorum.

astbjk1903

evet konuyu yazan arkdas dogru solemissin kayseri cok iyi oynadi ama hakemi hesap edemedim ben 6 dakika mac uzamıs yazıklar olsun yaa
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL