Ana Menü

İş Bitmiş Beyler Yırtınmayın ( Demiştim Ama Değilmi )

Başlatan SercanBjk, Nisan 03, 2008, 18:09:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SercanBjk

toledo, mehmet topuz, gökhan ünal

fener maçında yoklar bu ligi çoktan bitirmişler biz boşa yırtınıyoruz. 

Adamlar kazığı sağlam yere bağlamış,öyle bir gidiyorlarki ancak Beşiktaş taraftarı anlar başkada kimse anlamaz. Ne yani Kayseri`liler sizce bunlarla oynadıkları maçta oynamamak içinmi sakatlandı yada kart gördü,valla ben tesadüf demiyorum tesadüf diye diye bizler yalan olduk. Belki Demirören her zamanki gibi yine izliyor seside soluğuda çıkmıyor bu aralar,neler yapıyor bilmiyorum ama,adamlar hiç boş durmuyor.

YETTEERR HAKKIMIZI ARIYACAK BAŞKAN BUNLARI TOKAT GİBİ GÜNDEME ÇARPACAK BAŞKAN İSTİYORUZ.!!!   

Gördünüzmü nasıl kazanıldı,gördünüz değilmi,Kayseri yaslandıda yaslandı Fener gol atsın diye her yolu denediler ve hakemin 5 dak uzatması salakça bir penaltı da fenere galibiyeti getirdi,bir takım ancak böyle şampiyon yapılabilir.

ŞEREFSİZ ŞAMPİYONLUĞUN KUTLU OLSUN FENERBAHÇE

Onur*

duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

yenerr17

her gün yeni bişi çıkkıo ya ulan adam değil bunlar ya satın maçı satın!!

kartalpenchesi

eğer o adamlar oynamayacaksa, kazanacakları şimdiden belli, yazıklar olsun
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Cem Goren

ayıpppp be zaten kayseri febeye sürekli farklı yeniliyo sadece bize karşı oynuyo
yalnız şöle bişi var maç ctesi ve salı da ş.ligi maçı var zico belki yedeklerle çıkabiir ama kayseri kafasında maçı bitirmiş gibi
altın kapılarımız kan oldu tayfun

M34

kayseri icin önemli olan kupa. 5.ciligi garantilemisler. niye riske atsinlar ki kendilerini? sen büyüksehire yenil, fenere yenil, sonra baska takimdan medet um.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

erdinc1926

böyle giderse biz daha çok bekleriz şampiyonluğu
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

BJK_06

adamlar beşiktaşı yenmişler...chelsea yenmişler gökhanda oynasa topuzda oynasa fark etmez her türlü yenerler....bu yazdıgınız futbolcular sadece bize oynarlar ondan şüpheniz olmasın...

birde belirtmeden geçemeyecem bu saatden sonra azize şampiyonlugu kimseye bırakmaz

carlito1903

Bu kadar önemli oyuncunun bi anda sakatlanması ya da cezalı duruma düşmesi tesadüf olamaz heralde...

Paranoyak olduk lan bu ahlaksızların yüzünden !!!

pascalyptica

Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

dgkn1903

aynen katılıyorum zamanında baskanızımı yedırmeseydı ankaraspor macındakı puanımızı fener macından sonra cıkıp kazımın elını.. taca cıkmıs topu.... luganonun parmaklarını.... verseydı federasyona ama nerdee
bıde bız ıstedık federasyon gıttı yenısı geldı dıo bellı nekadar ıstedınız
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

kartalpenchesi

TOPUZ OYNAMAK İSTİYOR

Turkcell Süper Lig'de Fenerbahçe deplasmanına konuk olacak olan Kayserispor'da sakatlığı süren Mehmet Topuz'un, beklenenin aksine bu maçta sahada olacağı öğrenildi.

Kulübe yakın kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre, Mehmet Topuz'un Fenerbahçe'ye karşı oynamak istediği ve oynayacağı belirtildi

superonline
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Brestgerfich

Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 03, 2008, 22:09:54
Ligde bi amaçLarı kaLmadı zaten.

matematiksel olarak bizi geçme şansları var sanırım...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?