Ana Menü

Eski tribüncü Yıldırım Demiroren

Başlatan Onur*, Nisan 03, 2008, 15:45:48

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Onur*

Eski Amigomuz Birol abi tarafından gönderilmiştir.Bir forum'da gezerken rastladım, Birol abi tarafından gönderildiğinin doğruluğunu bilmiyorum ama güvenilir bir forumdan öğrendiğim için aktarıyorum buraya.

"Birol Abi tarafından gönderildi:
Arkadaşlar size 81-82 Yıllar sonra şampiyon Olduğumuz seneden Bomba Gibi Biranı Anlatacağım Sıkı Durun
Adapazarında askerim Evci Çıkıyorum İzin aldım İstanbula Geldim Cuma akşamı Beşiktaş iskelesinden Kazana Geçtim Eve Telefon açıp merak etmeyin geldim dedikten sonra Kazanda 2 bira içtim ya ertesi gün ya Pazar günü Trabzonla Şampiyonluk maçımız İnönüde zaten onun için Geldim Millet beni bekliyor arabalarla Konvoy Yapacağız kazanın kapısına çıktım Yeşil Renkte Bir Mercedes Hadi Birol atla konvoy hazır diye sesleniyor arkamızda yüzlerce araba biz konvoy başı olarak hareket edeceğiz gece 12'de sokağa çıkma yasağı var ben izinli askerim Adamı oyarlar Mercedese öne bindim şoför Kim!!!!!!! Sayın YILDIRIM DEMİRÖREN Arkadaşlar tanıştırdılar siması türbünden yabancı gelmiyor ozamanlar kendiside bizim gibi Hızlı Taraftar önce Boğazdan Bebek Sarıyer Ordan Etiler Levent Konvoyla dolaşıyoruz Bebekte Durduk Arkadaşlar Bir Baba hindi diye Tutturdular Çıktım Yıldırım Demirörenin Arabanın Kaputa Bir Baba Hindi Arkasından Birde üçlü Patlattım Bebek Yıkılıyor meydanda abartmasız 3-4bin kişi Etilerden sesi duyan Bebeğe Koşuyor sayın Yıldırım Demirören o zaman Genç Delikanlı saat 23.30'a kadar dolaştık Kazandan evlere Dağıldık 96 senesinde İnegölde boş Çalışmayan bir yağ Fabrikasının Boya işini aldık işi bitirdik Buradaki sorumlu Fabrika Demirören Holdinge ait Faturayı İstanbula Götürün Dedi Gittim Erdoğan Bey Beni Odasına çağırdı Yanımda Rahmetli Ortağımın Kardeşiyle beraber Erdoğan Beyin yanındayız İnegölden Beşiktaştan sohbet ederken Erdoğan Bey Beni Tanıdı O arada Yıldırım Bey Odaya Girdi Ben ona O bana Bakıyor Gülüşerek sarıldık Ogünleri yadettik tesadüfen Yıldırım Beyin Fabrikasını Boyamış o vesile ile tekrar görüşmüştük
Arkadaşlar şu anki Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören bizler gibi Gerçek Beşiktaşlıdır Alçak Gönüllüdür Kıymetini bilelim VE Asla Küfür etmeyelim
Hepinize Selamlar Beşiktaşlı Olunmaz Beşiktaşlı Doğulur"

forzabesiktas.com
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Onur*

Beşiktaşlılığına kimsenin laf söylemeye hakkı yok. Ama maalesef Beşiktaşlı olduğunun yarısı kadar başarılı olamadı...

Başkanlığı bırakıp tribüne dönsün en iyisi :)

keskinli

tribünden baskan olursan sonuc budur
besiktasliligina lafi yok kimsenin
ama besiktasi ne hallere getirdigi ortada
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

bahadıR

tamam elbette beşiktaş için çabalıyo bişeyler yapmak istiyo ama olmuyo başkan!!
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

erdinc1926

bıraksın beşiktaş'ı ne verdiki ?
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Kralkartal21

Beşiktaş'ın Şampiyon olmasını en çok isteyenlerden biri bence ona biraz haksızlık yapıyorsunuz.
Örneğin:Ben hiç Demirören istifa yazılı topiclere hiç mesaj yazmamışımdır.

Adam emeklerinin karşılığını istiyor birazda siz ne derseniz deyin.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

erdinc1926

bu kulübe başkan olacak kapasitede değil sürekli hata üstüne hata yapıyor bunu idrak edemiyor musun?
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

tugrulsonmez_

iyi niyetliliğini biliyoruz ama çok istikrarsız transferler yaparak takımı bozduğuna şüphe yok

Kralkartal21

@Erdinc1926

Sen mi karar veriyorsun buna tamam çokta iyi yönetiyor demiyorum ben ama adamın başında belki çok büyük işler var.
Gidicekse borcumuzu verelim gitsin.Kaldı ki Demirören bu takımı şampiyon yapmadan gitmez o kadar emek verdim bir şampiyonluğunu göreyim der.

Onur*

O zaman Demirören ölene kadar bize şampiyonluk yok.

Kralkartal21

Siz böyle düşünüyorsanız tamam yani.Gitsin derim ama burdan boş boş mesajlarla yok bu gitsin yok bu gitsin Ha bu sonuç doğurursa tamam ama olmaz yani.

Burdan ne kadar desek boş bence.

keskinli

yapilan hatalar ortada
sadece sportif acidan bakmiyorum
hem maddi hem manevi yönden cok büyük hatalari var
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

SercanBjk

Bizde Beşiktaş`lıyız başkan olalım o zaman ne duruyoruz ben adayım :D

Yöneticilik kabiliyet ister güç ister,bu kurtar sofrasında yem olamamak ister.

gözzde_bjk

Demirören Beşiktaş'a nasıl bir emek vermiştir ki karşılığını istesin?Ha her sene teknik direktör değiştirmek,50 ye yakın futbolcu alıp yollamak bir emekse emeklerinin karşılığını başkan olduğu ilk günden beri alıyor merak etmesin.
Konuya gelirsek zaten kimse Beşiktaşlı değildir demiyor ama bu kadar yüreken Beşiktaşlıysa artık zarar verdiğini anlayıp çekilmeli.Dibe batmadan yapamıyorum demek de bir erdemdir.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

nbacem

beşiktaşlı olmasa burda işine tribündende geçmiştir ama Bir gram sevmiyoruz... yaptığı şeyler yüzündn beşiktaş ne hallere geldi.!!
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com